fbpx
Ірпінь

Ірпінський «Теплоенергопостач» відправляє боржників до суду

Середа, 15 Квітня 2020 | 14:14

Майже 40 справ щодо боргів споживачів передало до суду ірпінське комунальне підприємство «Теплоенергопостач» від початку цього року. Загалом у списку осіб, які не сплатили більше 20 тисяч гривень, – майже 400 мешканців Ірпеня. Тих, у кого заборгованість менша, теж дуже багато.

«Загалом заборгованість споживачів підприємству сягає більше 30 мільйонів гривень», – повідомив начальник КП «Теплоенергопостач» Олександр Костюк.

Він додав, що з початку року через суди стягнуто понад 250 тисяч гривень. Найсвіжіший випадок відбувся минулого тижня: за рішенням суду одна з абоненток сплатила 25 тисяч гривень боргу, який накопичила за багато місяців.

Водночас на підприємстві пояснюють, що суди – це не несподіваний захід для боржників. Спершу працівники абонслужби кілька разів на місяць передають їм пам’ятки-нагадування з вимогою сплатити борг. І там зазначається, що в разі несплати справа буде передана до суду. На когось такі інформаційні листи впливають, а на когось – ні.

За словами Олександра Костюка, серед систематичних неплатників є люди різних соціальних категорій. Наприклад, алкоголіки, яким  байдуже до всього на світі. Але більшість боржників – це люди середнього і навіть вище середнього достатку.  В топі неплатників – відома ірпінська активістка  Неля Лавровська. Станом на 1 березня вона заборгувала за опалення більше 80 000 гривень.

Варто нагадати, що саме через боржників у місті довелося раніше завершити опалювальний сезон. Окрім цього, від оплати залежить і якість тепла. Адже місто потребує активного оновлення теплотрас, бо за багато років поіржавілі труби стали аварійними, і багато тепла губиться ще на шляху до будинків.

«От зараз запланували обов’язково поміняти стару аварійну трубу на вулиці Северинівській, –розповідає керівник «Теплоенергопостачу». – Її проривало вже тричі. А днями замінили труби на аварійні ділянці в районі БКЗ. Переклали теплотрасу з перепідключенням до будинку №1-А по вулиці Миру. На цей рік запланували ще багато й інших робіт, важливих для розвитку господарства».

Тепловики закликають мешканців міста вчасно сплачувати за надані підприємством послуги, щоб зима не була страшною за будь-яких погодних умов.

Четвер, 20 Лютого 2020
13:16

Ірпінь може залишитись без газу через борги

Пресслужба НАК “Нафтогаз України” повідомила про заборгованість 52 теплопостачальників у 14 областях України. Таким чином всі вони ризикують ...

Понеділок, 19 Жовтня 2020
13:38

«Зелені чоловічки» встановлені на пішохідних переходах Ірпеня

Пластикові манекени у вигляді хлопчика-школяра, виготовлені із скловолокна, висотою приблизно 1,5 метра та пофарбовані фарбою, яка вночі ...

П’ятниця, 02 Серпня 2019
9:36

Happy Moms Fest в Ірпені

Школа батьківства Happy Moms Club запрошує 03 серпня 2019 року з 10 до 18 у Ірпінський міський парк Правика,  де відбудеться  лекція з ...

Понеділок, 14 Грудня 2020
13:28

У Приірпінні за дві доби – 333 нові випадки коронавірусної хвороби

Протягом вихідних днів коронавірусну хворобу виявили у 333 жителів Приірпіння. Про це інформує пресслужба Київської облдержадміністрації. ...