fbpx
Ірпінь, Новини

«Ірпіньводоканал» працює в умовах «червоної зони»: як організували роботу?

Середа, 03 листопада 2021 | 17:00

КП «Ірпіньводоканал», а як стратегічно важливе підприємство, працює і під час карантину, проте особистий прийом не веде. У підприємстві запевняють, що всі питання можна вирішити дистанційно, пише пресслужба Ірпінської міської ради.
Там, зокрема, стверджують, що дистанційно можна зробити перерахунок та коригування обсягів постачання води та водовідведення.

Валентина Кравченко, заступниця начальника КП «Ірпіньводоканал»:

«Сьогодні, в умовах «червоної зони», ви можете сфотографувати свій водолічильник, надіслати за номером нашого телефону на вайбер, і ми зробимо перерахунок за тими фактичними кубами, які будуть на фото».

Немає потреби особисто приносити й заявку на опломбування чи розпломбування лічильника. Заявку можна надіслати на вайбер. Номер – (067)219-84-80.

Світлана, операторка КП «Ірпіньводоканал»:

«Була заміна лічильника. На вайбер вони надсилають нам знятий лічильник, установлений лічильник, і ми формуємо заявку на опломбування».

За потреби дистанційно можна внести й зміни в персоніфіковані дані споживача. Наприклад, тоді, коли змінюється кількість осіб, зареєстрованих у помешканні.

Валентина Кравченко:

«Можливо, в когось хтось помер, а в людини немає водолічильника, і нарахування йде за нормою. То людина може нам на вайбер, на номер телефону (067)219-84-80, направити свідоцтво про смерть. Якщо хтось виписався, також надсилають нам довідку, що людина виписалася, щоб вести нарахування вже на правильну, коректну кількість осіб».

Так само дистанційно можна передати й дані про повірку лічильника. Але на підприємстві зауважують – не плутати повірку лічильника з передачею показників.

Валентина Кравченко:

«І в умовах «червоної зони» і без умов «червоної зони» ми зараз дуже активно працюємо з повірками водолічильників. Це перевірка стану лічильника. Бо деякі думають, що це треба передати показники. Пройшов повірку чи не пройшов – це ми робимо також без наявності абонентів».

Що ж стосується передачі показників лічильника, то в умовах «червоної зони» все більше споживачів «Ірпіньводоканалу» обирають форму онлайн. А вже оператори абонвідділу переносять дані від кожного абонента в програму особових рахунків.

Валентина Джижуленко, операторка КП «Ірпіньводоканал»:

«У нас є особистий кабінет і чат-бот для того, щоб залишати показники».

З юридичними особами дещо інакше. Взаєморозрахунки з ними  відбуваються на основі спеціальної довідки про  водопостачання та водовідведення, а також акту виконаних робіт. Ці документи треба було подавати особисто з оригінальним підписом. Але в умовах «червоної зони» і тут передбачили можливість приймати довідки та акти онлайн. Щоправда, є одне зауваження.

Людмила Гладка, інспекторка відділу збуту КП «Ірпіньводоканал»:

«По закінченню терміну «червоної зони», коли вже стане трошки краще, ми все одно просимо людей обов’язково повернути нам оригінали актів із живими підписами».

Комунальники радять своїм абонентам берегти себе і в період епідемії коронавірусу уникати зайвих контактів. Але якщо зараз комусь таки вкрай необхідно прийти до них особисто, це може відбутися за умови суворого дотримання вимог «червоної зони».

Валентина Кравченко:

«Наше підприємство – КП «Ірпіньводоканал» – працює згідно з протоколом №24 від 28 жовтня. Як і всі, ми, звичайно, приймаємо людей вакцинованих і з ПЛР-тестами».

Вівторок, 19 Жовтня 2021
14:00

Нацполіція організує 900 бригад-контролерів для перевірки паспортів вакцинації у транспорті

Національна поліція України створить близько 900 мобільних бригад, які будуть контролювати дотримання епідбезпеки перевезень. Про це повідомив ...

П’ятниця, 16 Жовтня 2020
12:46

Загострення коронавірусу у Гостомелі

Лікарі Гостомельської амбулаторії сімейної медицини повідомляють, що кількість хворих на коронавірус у Гостомелі стрімко зростає. Щодня ...

П’ятниця, 18 Грудня 2020
11:34

Результати брифінгу Максима Степанова за 18 грудня

МОЗ продовжує нарощувати потужності медичної системи, зокрема збільшувати кількість ліжко-місць для надання допомоги хворим на COVID-19. ...

П’ятниця, 26 Лютого 2021
9:21

Керівник поліції Київщини представив свого нового заступника

Вчора начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов представив свого нового заступника – ...