fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Слайдер, Україна

Карантин продовжать до 11 травня, і в наступні два роки можуть бути встановлені обмеження через пандемію коронавірусної хвороби  COVID-19 – Шмигаль

Середа, 22 Квітня 2020 | 13:11

Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 11 травня, але і в наступні два роки можуть бути встановлені обмеження через пандемію коронавірусної хвороби  COVID-19.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поки 11 травня розглядається як “бажана межа, після якої очікується отримання позитивних даних і продовження життя в більш м’якому режимі.

За розрахунками Національної академії наук України, які було отримано нещодавно, очікуються ще два піки захворюваності: один орієнтовно – це кінець квітня і, орієнтовно, – між 3 і 8 травня… Тому на засіданні Кабміну, ґрунтуючись на цих розрахунках, вирішено продовжити карантин, як мінімум до 11 травня.

Водночас Кабінет Міністрів планує вже пом’якшити деякі заходи. Наприклад, планується пом’якшення умов обов’язкової обсервації. Можливо, будуть ще дві-три сфери, в яких будуть розглянуті пом’якшення карантинних заходів.

Як зазначає Шмигаль, в цілому світ у цьому році коронавірус не здолає, і всім у будь-якому випадку доведеться жити в умовах уже нового світу і нових соціальних обмежень. Наприклад, ризик-орієнтованих умов, коли будемо вводити карантинні обмеження в окремих містах, селах або областях.

Проте, у Кабміні хочуть, щоб із 12 травня “відбулися певні пом’якшення”, щоб почати думати про розвиток економіки і шукати “баланс між жорстким карантином і роботою економічних секторів”.

Тож, від сьогодні вводяться певні визначення карантинних заходів і необхідності їх впровадження в рівнях – жовтий, помаранчевий, червоний.

🟡 Смайлик-эмодзи 'Желтый круг' ВКонтакте, Инстаграм, Твиттер: код ... Жовтий – коли ситуація помірна і можна відпускати основні галузі, і працювати в дуже м’яких умовах карантину.

Оранжевое небо, оранжевое солнце, оранжевые люди...Вот ...Помаранчевий – це якщо кількість хворих починає рости, і, в окремому регіоні вже є один або два летальних випадки. Тоді цей регіон локалізується і закривається.

Картинки красный круг (11 фото) 🔥 Прикольные картинки и юмор  Червоний – це lockdown, коли регіон або країна фактично закриваються повністю, як зараз.

Вівторок, 02 Лютого 2021
12:23

В Ірпені оголошено набір на тренінг з кризового менеджменту

В Ірпені оголошується набір на тренінг з кризового менеджменту, який відбудеться 18-19 лютого та 4-5 березня. Про це повідомили ...

Четвер, 26 листопада 2020
11:09

27 листопада відбудеться друге засідання Ірпінської міської ради

27 листопада, у п’ятницю, 0 8:30 пройде друге засідання Ірпінської міської ради. Преставники політичих партій висунули своїх кандидатів на ...

П’ятниця, 09 Серпня 2019
8:16

Попався на гарячому

Днями поліція затримала порушника,  який пробрався у  будинок  до свого  сусіда. Грабіжник  відчинив  металопластикові  двері  та проник  до ...

Понеділок, 13 Квітня 2020
9:51

В Україні зафіксовано 3102 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 3102 випадки коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 9:00 12 квітня в Україні ...