fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Слайдер, Україна

Карантин продовжать до 11 травня, і в наступні два роки можуть бути встановлені обмеження через пандемію коронавірусної хвороби  COVID-19 – Шмигаль

Середа, 22 Квітня 2020 | 13:11

Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 11 травня, але і в наступні два роки можуть бути встановлені обмеження через пандемію коронавірусної хвороби  COVID-19.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поки 11 травня розглядається як “бажана межа, після якої очікується отримання позитивних даних і продовження життя в більш м’якому режимі.

За розрахунками Національної академії наук України, які було отримано нещодавно, очікуються ще два піки захворюваності: один орієнтовно – це кінець квітня і, орієнтовно, – між 3 і 8 травня… Тому на засіданні Кабміну, ґрунтуючись на цих розрахунках, вирішено продовжити карантин, як мінімум до 11 травня.

Водночас Кабінет Міністрів планує вже пом’якшити деякі заходи. Наприклад, планується пом’якшення умов обов’язкової обсервації. Можливо, будуть ще дві-три сфери, в яких будуть розглянуті пом’якшення карантинних заходів.

Як зазначає Шмигаль, в цілому світ у цьому році коронавірус не здолає, і всім у будь-якому випадку доведеться жити в умовах уже нового світу і нових соціальних обмежень. Наприклад, ризик-орієнтованих умов, коли будемо вводити карантинні обмеження в окремих містах, селах або областях.

Проте, у Кабміні хочуть, щоб із 12 травня “відбулися певні пом’якшення”, щоб почати думати про розвиток економіки і шукати “баланс між жорстким карантином і роботою економічних секторів”.

Тож, від сьогодні вводяться певні визначення карантинних заходів і необхідності їх впровадження в рівнях – жовтий, помаранчевий, червоний.

🟡 Смайлик-эмодзи 'Желтый круг' ВКонтакте, Инстаграм, Твиттер: код ... Жовтий – коли ситуація помірна і можна відпускати основні галузі, і працювати в дуже м’яких умовах карантину.

Оранжевое небо, оранжевое солнце, оранжевые люди...Вот ...Помаранчевий – це якщо кількість хворих починає рости, і, в окремому регіоні вже є один або два летальних випадки. Тоді цей регіон локалізується і закривається.

Картинки красный круг (11 фото) 🔥 Прикольные картинки и юмор  Червоний – це lockdown, коли регіон або країна фактично закриваються повністю, як зараз.

Середа, 23 Жовтня 2019
8:58

В Університеті ДФС визначили переможця інтелектуальної гри «Найрозумніший першокурсник 2019»

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) визначили найрозумнішого першокурсника 2019 року. Інтелектуальна гра ...

Четвер, 08 Жовтня 2020
14:16

Адміністративна відповідальність за відвідування виборів без маски

Заступник міністра охорони здоров`я України Віктор Ляшко заявив, що осіб без захисних масок пускатимуть на виборчі дільниці, але після цього ...

П’ятниця, 27 Грудня 2019
19:17

Уряд підвищив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю

Уряд підвищив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей, котрі позбавлені батьківського піклування, а також дітей з інвалідністю, які ...

Вівторок, 22 Грудня 2020
16:43

Польща готова поділитися вакциною

Польща готова поділитися з Україною надлишками вакцини. Україна продовжує активні переговори з низкою країн на предмет отримання вакцини ...