fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Слайдер, Україна

Карантин продовжать до 11 травня, і в наступні два роки можуть бути встановлені обмеження через пандемію коронавірусної хвороби  COVID-19 – Шмигаль

Середа, 22 Квітня 2020 | 13:11

Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 11 травня, але і в наступні два роки можуть бути встановлені обмеження через пандемію коронавірусної хвороби  COVID-19.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поки 11 травня розглядається як “бажана межа, після якої очікується отримання позитивних даних і продовження життя в більш м’якому режимі.

За розрахунками Національної академії наук України, які було отримано нещодавно, очікуються ще два піки захворюваності: один орієнтовно – це кінець квітня і, орієнтовно, – між 3 і 8 травня… Тому на засіданні Кабміну, ґрунтуючись на цих розрахунках, вирішено продовжити карантин, як мінімум до 11 травня.

Водночас Кабінет Міністрів планує вже пом’якшити деякі заходи. Наприклад, планується пом’якшення умов обов’язкової обсервації. Можливо, будуть ще дві-три сфери, в яких будуть розглянуті пом’якшення карантинних заходів.

Як зазначає Шмигаль, в цілому світ у цьому році коронавірус не здолає, і всім у будь-якому випадку доведеться жити в умовах уже нового світу і нових соціальних обмежень. Наприклад, ризик-орієнтованих умов, коли будемо вводити карантинні обмеження в окремих містах, селах або областях.

Проте, у Кабміні хочуть, щоб із 12 травня “відбулися певні пом’якшення”, щоб почати думати про розвиток економіки і шукати “баланс між жорстким карантином і роботою економічних секторів”.

Тож, від сьогодні вводяться певні визначення карантинних заходів і необхідності їх впровадження в рівнях – жовтий, помаранчевий, червоний.

🟡 Смайлик-эмодзи 'Желтый круг' ВКонтакте, Инстаграм, Твиттер: код ... Жовтий – коли ситуація помірна і можна відпускати основні галузі, і працювати в дуже м’яких умовах карантину.

Оранжевое небо, оранжевое солнце, оранжевые люди...Вот ...Помаранчевий – це якщо кількість хворих починає рости, і, в окремому регіоні вже є один або два летальних випадки. Тоді цей регіон локалізується і закривається.

Картинки красный круг (11 фото) 🔥 Прикольные картинки и юмор  Червоний – це lockdown, коли регіон або країна фактично закриваються повністю, як зараз.

П’ятниця, 13 листопада 2020
10:51

Працівники Верховної Ради продовжують отримувати позитивні тести на COVID-19

Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук отримав позитивний результат на COVID-19. Ходили плітки, про те що Мендель(Прес-секретар ...

П’ятниця, 22 Січня 2021
14:33

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я України Максима Степанова за 22 січня

За останніми даними Національного канцер-реєстру України, протягом року злоякісні новоутворення було виявлено у майже 1 000 дітей. Їм надають ...

Четвер, 28 Жовтня 2021
9:09

Юнак створив фейкову «Дію». Міністр хоче направити на виправні роботи в IT

Чоловік створив додаток до смартфонів, який повністю копіював дизайн державного додатка «Дія», повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ ...

Понеділок, 25 листопада 2019
11:08

Ірпінь має стати кращим, комфортнішим та безпечнішим

Свідомі  люди творять історію.  Вони є основою будь-якого суспільства,  адже розвиваються самі і розвивають все навколо  себе. Однією з таких ...