fbpx
Ірпінь, Кримінал, Слайдер

Кількість пограбувань в Ірпені зростає: дбаємо про власну безпеку самостійно

Четвер, 04 Липня 2019 | 8:19

Спекотне літо – сезон відпусток, красивої засмаги, прогулянок теплими вечорами та час, коли смакувати ягодами можна просто з грядки. Найсолодший період року, так? З цим твердженням погодяться й злодії, адже для них – це найкраща нагода поповнити власні «запаси». Останнім часом зросла кількість пограбувань як в Ірпені, так і в Україні в цілому. Які головні причини? Як реагують правоохоронні органи? Як захистити власну родину та своє майно від зловмисників? Знайти відповідь на всі ці запитання нам допомогли представники компанії Antiterror Security Group, яка має великий досвід у сфері надання охоронних послуг як в Ірпені, так і поза його межами.

Ситуація станом на сьогодні

Кількість крадіжок збільшується з кожним роком, особливо гостро це стосується квартир. На сьогоднішній день злодії досить винахідливі, придумують все нові способи проникнення до квартир. Більшість власників осель чомусь упевнені, що їх це обійде стороною, а якщо щось і трапиться, то є поліція, яка має відреагувати на кримінальну ситуацію. Та чи діють належним чином правоохоронні органи? Багатоквартирні будинки – золоте дно для зловмисників, адже за один раз можна зібрати чудовий «урожай». Часто поліція ігнорує заяви громадян про крадіжки, іноді проводять слідство «для годиться», а в багатьох випадках співробітники, що приїжджають на виклик, взагалі радять постраждалим не писати заяви. Тож переважно лишається сподіватися, що ви будете серед малого відсотка щасливчиків, чия справа дійсно буде розкрита на практиці, а не на папері.

Такі ж невтішні показники спостерігаються в ситуаціях з торговельними, офісними приміщеннями, адже зловмисники точно знають, що за такими дверима напевне є цінні папери, дорогі речі, техніка, кошти. Гадаєте, злодіїв зупинить надійний замок та міцні двері? Експерти Antiterror Security Group запевняють, що не існує ні дверей, ні замків, які не можна зламати. Головне завдання хорошого замка та дверей – максимально відстрочити час проникнення злочинців до житла. Передбачається, що правопорушення помітять сусіди, які викличуть поліцію, або ж спрацює сигналізація та приїде охорона. Спеціалісти стверджують, що оповіщення про злом квартири – це ще не вирішення проблеми, адже в разі виникнення такої ситуації часу на порятунок практично не залишається, рахунок іде на секунди. Тож якщо ви сподіваєтесь на оперативне реагування поліції – читайте інформацію у попередньому абзаці. Для підсилення інформації наведемо статистику по Ірпеню: за 2018 рік у місті було здійснено 111 крадіжок, з них розкрито лише 7 (!). При цьому ситуація у 2019 році лише погіршилася – минуло півроку, а вже зафіксовано 157 крадіжок, з яких 9 розкрито. Статистика не просто сумна, а шокуюча. Чи не так?

 

 

Який найкращий вихід із ситуації? Як захиститись від зловмисників?

Представники Antiterror Security Group розповідають, що в реаліях сьогодення найкращий вихід – це самостійно подбати про безпеку власного дому, довіривши справу професіоналам з охоронних компаній. Існує чимало варіантів захисту житла/торговельного чи офісного приміщення, і чим більше з них ви використовуєте, тим вищі шанси, що грабіжники не наважаться атакувати такий об’єкт. Фахівці кажуть, що найкраще зарекомендували себе сучасні системи пультової охорони. Чи ефективно та скільки коштує? Давайте розглянемо на прикладі компанії Antiterror Security Group.

24 години на добу 7 днів на тиждень – такий графік роботи в цих мужніх чоловіків, тож на ваш виклик вони вирушать у будь-яку секунду. З метою максимально швидкого реагування вони розміщують своє авто з охороною на відстані 10 хвилин від об’єкта, щоб не витрачати зайвий час на дорогу, адже це зменшує шанси на успіх операції. Доповненням до системи пультової охорони може бути «тривожна кнопка», натискання якої спрацьовує, як сигналізація. З її допомогою система пультової охорони безперервно отримує актуальні дані про роботу датчиків, електроживлення і так далі, що дає змогу правильно та своєчасно зреагувати на будь-які апаратні збої. Більше того, «тривожну кнопку» ви можете встановити на телефон у вигляді мобільного додатку або ж носити із собою в кишені (та враховуйте, що при цьому ви маєте перебувати в межах будинку).

Щодо вартості, то щомісячна абонплата залежить від об’єкта та від системи, яку ви оберете (у цьому питанні вам допоможуть спеціалісти компанії, підібравши технічне обладнання відповідно до ваших потреб та цінових побажань). Отож: квартира — від 250 грн/міс., комерційна нерухомість — від 500 грн/міс., приватний будинок — від 500 грн/міс.

Подбайте про власну безпеку вже сьогодні, щоб відпустка була в задоволення, а сни — спокійними та здоровими!

Вівторок, 12 Січня 2021
12:21

В Ірпінській школі №17 відкрили комп’ютерний клас

В Ірпінській загальноосвітній школі №17 після зимових канікул відкрився новий комп’ютерний клас, повідомило на своєму сайті міське управління ...

Неділя, 04 Серпня 2019
9:56

7 та 8 серпня буде перекрито залізничний переїзд в Ірпені

Укрзалізниця повідомила,  що в Ірпені перекриють  залізничний переїзд  7 та  8 серпня. В  період  з   8:00 до 18:00  у ці  дні  будуть ...

Вівторок, 09 Березня 2021
11:06

Де в Ірпені вимкнуть світло?

Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» повідомила  графік запланованих на найближчий тиждень відключень електропостачання на ...

П’ятниця, 03 Січня 2020
15:20

Відсьогодні розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація на пробне ЗНО  відкрита від сьогодні та триватиме до 24 січня. Зареєструватися можна на сайті відповідного регіонального центру ...