fbpx
Ірпінь, Слайдер

«Машина – помагайка» – соціальне таксі від благодійного фонду «Добре діло»

Понеділок, 16 Вересня 2019 | 11:55

Проєкт «Машина-помагайка» нещодавно розпочав свою роботу. Це соціальне таксі, яке допомагає людям з інвалідністю, пенсіонерам, мамам з хворими дітками та тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію.
Редакції газети «Ірпінський вісник» вдалося поспілкуватися з засновником проєкту та президентом БФ «Добре діло» Сергієм Урбаном, який розповів про «машину – помагайку» та інші проєкти своєї благодійної організації.
– Сергію, як виникла ідея створення такого соціального проєкту? Що Вас надихнуло?
– Я сам людина з інвалідністю і часто стикаюсь з проханнями про допомогу від таких же людей. Дуже часто до мене звертаються по допомогу люди з обмеженими можливостями, мами, яким потрібно відвезти діток на реабілітацію, та люди у тяжких життєвих ситуаціях, яким тим чи іншим чином не зручно пересуватися на громадському транспорті. На жаль, наше місто не адаптоване під потреби людей з інвалідністю, та й навіть більше, для мам з колясками та людей у віці теж важко пересуватися містом. Саме тому гостро постає питання використання транспорту. У таких людей всі кошти ідуть на лікування і вони не можуть дозволити купити собі авто.
Оскільки я сам часто стикаюсь з такою проблемою, я прекрасно розумію потреби людей у такому транспорті. Саме тому ми реалізовуємо такий проєкт. Купувати свою автівку для Фонду дуже дорого, оскільки спонсорів у нас немає і всі пожертвування від людей ідуть на допомогу людям, наприклад покупку ліків. Всі кошти збираються виключно за цільовим призначенням і не можуть бути витрачені з іншою метою.
Одного разу я стикнувся з можливістю орендувати авто і зрозумів, що саме це і потрібно нашому Фонду. Вартість оренди в день складає 300-500 грн. Щоб «відбити» вартість оренди водію потрібно таксувати 3-5 годин в день. Коли машина окуповує бензин та певні кошти для водія, вона може надаватися людям для вирішення їх проблем. Ось так і виникла ідея з «помагайкою».
На майбутнє ми плануємо відкрити автопарк «помагайка». Ми також плануємо скористатися орендою автомобілів і акумулювати кошти від заробітку на оренду інших автомобілів. Ми плануємо таким же чином орендувати 12 авто та продовжувати допомагати людям і надалі. Таким чином авітвки більше часу будуть вільними і будуть доступними для людей 24/7.
– Тобто, якщо я хочу допомогти, я можу замовити таксі та заплатити як за звичайну поїздку?
– Абсолютно вірно! Таким чином ви допоможете нам оплачувати оренду і ваші кошти підуть на підтримку нашої справи. Як бонус ви отримаєте знижку за поїздку 25%. А для всіх людей, які потребують допомоги ми гарантуємо поїздку абсолютно безкоштовно.
Ви можете викликати наше таксі за номером телефону: 063 596 73 66
Замовлення потрібно робити завчасно, за виключенням екстрених випадків.
– А як давно існує благодійний фонд «Добре діло»?
– Уже 2 роки. За цей час ми допомогли багатьом людям та реалізували декілька важливих проєктів. Одним з них є «Банк одягу» в Бучі, за адресою вул. Вокзальна 129 б. Він працює з 9:00 до 13:00 щосуботи та відкритий для кожного, хто потребує допомоги. В «Банк одягу» можна приносити одяг та речі, якими ви хотіли б поділитися, а люди, яким це потрібно, їх отримають. Також тут приймають продукти харчування.
Заходьте в гості та беріть участь у благодійності.

Друзі! Якщо ви бажаєте допомогти благодійному фонду «Добре діло» робити справді добрі діла, напишіть Сергію Урбану у Facebook! Знайомство з цією людиною принесе вам лише позитивні емоції та натхнення творити добро.

П’ятниця, 25 Грудня 2020
10:38

Зі святом!

​​Вітаємо вірян західного обряду з Різдвом Христовим!  Бажаємо щасливих свят, миру та добра, тепла та затишку у ваших оселях!  І будьте ...

Четвер, 12 Грудня 2019
15:57

Нові штрафи для нетверезих водіїв.

З 1 січня українським водіям доведеться викласти від 17 до 34 тисяч гривень штрафу за керування автомобільним транспортом в стані алкогольного ...

Понеділок, 04 листопада 2019
9:55

Планові відключення світла в Ірпені

У зв’язку з плановими ремонтними роботами ПАТ «Київобленерго», буде відключено електропостачання в м. Ірпінь з 08:00 до 18:00 год. 5 ...

Вівторок, 22 Грудня 2020
16:37

Муніципальна варта Ірпеня святкує річницю

Сьогодні комунальне підприємство «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради святкує 4-ту річницю з дня створення. З початку заснування ...