fbpx
Ірпінь, Слайдер

«Машина – помагайка» – соціальне таксі від благодійного фонду «Добре діло»

Понеділок, 16 Вересня 2019 | 11:55

Проєкт «Машина-помагайка» нещодавно розпочав свою роботу. Це соціальне таксі, яке допомагає людям з інвалідністю, пенсіонерам, мамам з хворими дітками та тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію.
Редакції газети «Ірпінський вісник» вдалося поспілкуватися з засновником проєкту та президентом БФ «Добре діло» Сергієм Урбаном, який розповів про «машину – помагайку» та інші проєкти своєї благодійної організації.
– Сергію, як виникла ідея створення такого соціального проєкту? Що Вас надихнуло?
– Я сам людина з інвалідністю і часто стикаюсь з проханнями про допомогу від таких же людей. Дуже часто до мене звертаються по допомогу люди з обмеженими можливостями, мами, яким потрібно відвезти діток на реабілітацію, та люди у тяжких життєвих ситуаціях, яким тим чи іншим чином не зручно пересуватися на громадському транспорті. На жаль, наше місто не адаптоване під потреби людей з інвалідністю, та й навіть більше, для мам з колясками та людей у віці теж важко пересуватися містом. Саме тому гостро постає питання використання транспорту. У таких людей всі кошти ідуть на лікування і вони не можуть дозволити купити собі авто.
Оскільки я сам часто стикаюсь з такою проблемою, я прекрасно розумію потреби людей у такому транспорті. Саме тому ми реалізовуємо такий проєкт. Купувати свою автівку для Фонду дуже дорого, оскільки спонсорів у нас немає і всі пожертвування від людей ідуть на допомогу людям, наприклад покупку ліків. Всі кошти збираються виключно за цільовим призначенням і не можуть бути витрачені з іншою метою.
Одного разу я стикнувся з можливістю орендувати авто і зрозумів, що саме це і потрібно нашому Фонду. Вартість оренди в день складає 300-500 грн. Щоб «відбити» вартість оренди водію потрібно таксувати 3-5 годин в день. Коли машина окуповує бензин та певні кошти для водія, вона може надаватися людям для вирішення їх проблем. Ось так і виникла ідея з «помагайкою».
На майбутнє ми плануємо відкрити автопарк «помагайка». Ми також плануємо скористатися орендою автомобілів і акумулювати кошти від заробітку на оренду інших автомобілів. Ми плануємо таким же чином орендувати 12 авто та продовжувати допомагати людям і надалі. Таким чином авітвки більше часу будуть вільними і будуть доступними для людей 24/7.
– Тобто, якщо я хочу допомогти, я можу замовити таксі та заплатити як за звичайну поїздку?
– Абсолютно вірно! Таким чином ви допоможете нам оплачувати оренду і ваші кошти підуть на підтримку нашої справи. Як бонус ви отримаєте знижку за поїздку 25%. А для всіх людей, які потребують допомоги ми гарантуємо поїздку абсолютно безкоштовно.
Ви можете викликати наше таксі за номером телефону: 063 596 73 66
Замовлення потрібно робити завчасно, за виключенням екстрених випадків.
– А як давно існує благодійний фонд «Добре діло»?
– Уже 2 роки. За цей час ми допомогли багатьом людям та реалізували декілька важливих проєктів. Одним з них є «Банк одягу» в Бучі, за адресою вул. Вокзальна 129 б. Він працює з 9:00 до 13:00 щосуботи та відкритий для кожного, хто потребує допомоги. В «Банк одягу» можна приносити одяг та речі, якими ви хотіли б поділитися, а люди, яким це потрібно, їх отримають. Також тут приймають продукти харчування.
Заходьте в гості та беріть участь у благодійності.

Друзі! Якщо ви бажаєте допомогти благодійному фонду «Добре діло» робити справді добрі діла, напишіть Сергію Урбану у Facebook! Знайомство з цією людиною принесе вам лише позитивні емоції та натхнення творити добро.

П’ятниця, 22 листопада 2019
10:06

Олександр Горобець сьогодні проводить особистий прийом громадян в Ірпені

Сьогодні,  22  листопада Олександр Горобець проводить особистий прийом  громадян в  приміщенні Ірпінської міської  ради. Час  прийому  -  ...

П’ятниця, 16 Жовтня 2020
12:58

Канікули в школах Бучі відміняються

Нещодавно уряд ухвалив рішення щодо впровадження осінніх канікул у зв'язку з поширенням коронавірусу з 15 по 30 жовтня. Надалі навчальні ...

Неділя, 21 листопада 2021
16:00

У бібліотеці Ірпеня можна ознайомитися із дослідженнями щодо коронавірусу

В Ірпінській міській публічній бібліотеці імені Максима Рильського можна ознайомитися із дослідженнями та висновками медиків щодо ...

Понеділок, 27 Липня 2020
9:36

Відключення електроенергії в Ірпені. Які вулиці залишаться без світла?

ПрАТ «Київобленерго» опублікувало графік відключень електропостачання в Ірпені. Електропостачання буде  відсутнє у зв'язку з ремонтними ...