fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Слайдер

Мешканці Ірпеня зібрали 120 мішків сімття біля озера “Земснаряд”

Неділя, 26 Квітня 2020 | 13:53

Про це  на своїй сторінці повідомляє  Людмила Першин.

Довго чекали на закінчення карантину, але не витримали, бо трава й бур’ян ростуть та заростає сміття.
Сьогодні відбулася перша частина суботнику на озері “Земснаряд”. За чотири години зібрали 120 мішків сміття. Якщо візуально оцінювати масштаби, то це – лише 1% від всього непотрібу, яким загадили берег озера, яке є перлиною Ірпеня.

Роботи на озері ще занадто багато. Щоб повністю розчистити берег від непотрібу, то потрібно: декілька сотень людей, декілька тисяч мішків, допомога рибалок на човні, камази та трактор.
Без участі влади міста та управління ЖКГ – не обійтися.

Сумно і страшно бачити й усвідомлювати, що у нас в місті живуть мешканці, які вважають нормою відвезти сміття та викинути його в озеро, або на берег озера.
Ми добре розуміємо, що коли озеро повністю розчитимо від сміття, то нелюди (другими словами їх не можна назвати) знову принесуть туди сміття. Тому, влада міста повинна знайти рішення, як на майбутнє убезпечити та зупинити забруднення озера.
Наша компанія сьогодні огбоворювала варіанти вирішення цієї проблеми. Єдине ефективне рішення, яке ми бачимо – вичистити все сміття, поставити відеонагляд та пункт охорони Муніципальної варти. При виявленні порушників – виписувати штрафи.
Можливо хтось може озвучити конструктивні поради та своє бачення, як вирішити цю глобальну проблему. Будемо вдячні за Ваші думки й підказки у вирішенні питання боротьби з сміттям.”  пише  Людмила.

Наступний  суботник  планують провести через  кілька  тижнів,  тому  закликаємо  бажаючих  приєднатися  до  важливої  для  екології  ініціативи.

 

Четвер, 05 Березня 2020
15:25

Через коронавірус в Україні заборонять масові заходи та введуть карантин у школах

У зв’язку із підтвердженим першим в Україні випадком зараження на коронавірус найближчим часом планується вводити обмежувальні ...

Неділя, 23 Червня 2019
9:16

Пожежа в Бучі

Сьогодні  зранку  загорілися  склади  у Бучі,  про це  повідомляють  очевидці у групах Facebook. Наразі пожежа  триває,  але  пожежники,  ...

Понеділок, 22 Липня 2019
9:15

Горобець Олександр здобув перемогу на виборах

21  липня 2019  року пройшли позачергові  парламентські  вибори,  де  впевнену перемогу  над опонентами  здобув Горобець  Олександр  -  ...

Вівторок, 20 Жовтня 2020
11:46

Судовий процес щодо генплану Ірпеня триває

У Київському окружному адміністративному суді триває процес про визнання незаконним та скасування рішення Ірпінської міської ради щодо ...