fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Слайдер

Мешканці Ірпеня зібрали 120 мішків сімття біля озера “Земснаряд”

Неділя, 26 Квітня 2020 | 13:53

Про це  на своїй сторінці повідомляє  Людмила Першин.

Довго чекали на закінчення карантину, але не витримали, бо трава й бур’ян ростуть та заростає сміття.
Сьогодні відбулася перша частина суботнику на озері “Земснаряд”. За чотири години зібрали 120 мішків сміття. Якщо візуально оцінювати масштаби, то це – лише 1% від всього непотрібу, яким загадили берег озера, яке є перлиною Ірпеня.

Роботи на озері ще занадто багато. Щоб повністю розчистити берег від непотрібу, то потрібно: декілька сотень людей, декілька тисяч мішків, допомога рибалок на човні, камази та трактор.
Без участі влади міста та управління ЖКГ – не обійтися.

Сумно і страшно бачити й усвідомлювати, що у нас в місті живуть мешканці, які вважають нормою відвезти сміття та викинути його в озеро, або на берег озера.
Ми добре розуміємо, що коли озеро повністю розчитимо від сміття, то нелюди (другими словами їх не можна назвати) знову принесуть туди сміття. Тому, влада міста повинна знайти рішення, як на майбутнє убезпечити та зупинити забруднення озера.
Наша компанія сьогодні огбоворювала варіанти вирішення цієї проблеми. Єдине ефективне рішення, яке ми бачимо – вичистити все сміття, поставити відеонагляд та пункт охорони Муніципальної варти. При виявленні порушників – виписувати штрафи.
Можливо хтось може озвучити конструктивні поради та своє бачення, як вирішити цю глобальну проблему. Будемо вдячні за Ваші думки й підказки у вирішенні питання боротьби з сміттям.”  пише  Людмила.

Наступний  суботник  планують провести через  кілька  тижнів,  тому  закликаємо  бажаючих  приєднатися  до  важливої  для  екології  ініціативи.

 

Середа, 07 Серпня 2019
11:07

Керівник поліції Андрій Нєбитов зустрінеться з мешканцями Ірпеня

Поліція  Київської   області на своїй сторінці у  Facebook  анонсувала  зустріч керівника  поліції Андрія Нєбитов  з  мешканцями  Ірпеня. ...

Вівторок, 29 Грудня 2020
10:21

Статистика захворювань на COVID-19

​​6 988 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 29 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 324 дитини та ...

Понеділок, 12 Жовтня 2020
10:48

ВНЗ в Україні переходять на дистанційне навчання, а школи відправляють на дочасні канікули

Через епідемію коронавірусу вищі навчальні заклади переходять на дистанційне навчання. Тим часом, осінні канікули у школах мають розпочатися ...

Четвер, 27 Червня 2019
8:13

ЦВК обновила список потенційних кандидатів – 95 округ

26  червня  ЦВК  обновила  список кандидатів у народні депутати  по  95   округу. На  даний  момент зареєструвалось 35 осіб. Список  ...