fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Слайдер

Мешканці Ірпеня зібрали 120 мішків сімття біля озера “Земснаряд”

Неділя, 26 Квітня 2020 | 13:53

Про це  на своїй сторінці повідомляє  Людмила Першин.

Довго чекали на закінчення карантину, але не витримали, бо трава й бур’ян ростуть та заростає сміття.
Сьогодні відбулася перша частина суботнику на озері “Земснаряд”. За чотири години зібрали 120 мішків сміття. Якщо візуально оцінювати масштаби, то це – лише 1% від всього непотрібу, яким загадили берег озера, яке є перлиною Ірпеня.

Роботи на озері ще занадто багато. Щоб повністю розчистити берег від непотрібу, то потрібно: декілька сотень людей, декілька тисяч мішків, допомога рибалок на човні, камази та трактор.
Без участі влади міста та управління ЖКГ – не обійтися.

Сумно і страшно бачити й усвідомлювати, що у нас в місті живуть мешканці, які вважають нормою відвезти сміття та викинути його в озеро, або на берег озера.
Ми добре розуміємо, що коли озеро повністю розчитимо від сміття, то нелюди (другими словами їх не можна назвати) знову принесуть туди сміття. Тому, влада міста повинна знайти рішення, як на майбутнє убезпечити та зупинити забруднення озера.
Наша компанія сьогодні огбоворювала варіанти вирішення цієї проблеми. Єдине ефективне рішення, яке ми бачимо – вичистити все сміття, поставити відеонагляд та пункт охорони Муніципальної варти. При виявленні порушників – виписувати штрафи.
Можливо хтось може озвучити конструктивні поради та своє бачення, як вирішити цю глобальну проблему. Будемо вдячні за Ваші думки й підказки у вирішенні питання боротьби з сміттям.”  пише  Людмила.

Наступний  суботник  планують провести через  кілька  тижнів,  тому  закликаємо  бажаючих  приєднатися  до  важливої  для  екології  ініціативи.

 

Середа, 07 Жовтня 2020
18:42

Ігор Колтунов: Я – політична смерть Карплюка.

Передвиборча гонка  в розпалі  і  кожен  хоче  урвати  собі  місце  у владі,  але  в таких  містах як Ірпінь новим  політичним  силам  важко ...

Середа, 22 Січня 2020
17:59

“Зіткнення поколінь”. “Запорожець” протаранив “Лексус” в Ірпені

Сьогодні в Ірпені сталася  ДТП біля ТРЦ "Жираф".  На перехресті  зіткнулися  "Запорожець"  та  "Лексус".  На  щастя,  ніхто не  постраждав. ...

Понеділок, 19 Жовтня 2020
13:51

“Ірпінський Вісник” нарешті в Instagram

Нарешті тепер і ми в Instagram! "Ірпінський Вісник" створив сторінку в ще одній соціальній мережі для того, щоб новини потряпляли до ...

П’ятниця, 03 Квітня 2020
15:20

Уряд затвердив нові обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом

ля попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи. Уряд на позачерговому засіданні 2 ...