fbpx
Ірпінь, Слайдер

Нардеп Олександр Горобець звинуватив в.о. голови Ірпеня Андрія Літвинова в некомпетентності

Четвер, 02 Липня 2020 | 17:16

Політичні  баталії   заполонили Ірпінь з перших  днів  липня.  В.о. голови міста Ірпінь  Андрій  Літвинов  започаткував  політичне   протистояння  з   нардепом від  95   округу  Олександром Горобцемзвинувативши  останнього  у  бездіяльності та розпочав  збір  підписів  з метою усунення  з посади  народного  депутата.

У відповідь  Олександр  Горобець  публікує чергову  резонансну  заяву стосовно некомпетентності  теперішнього  очільника міста.

Мало хто знає, але вчора в.о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов розпочав уже ДРУГУ спробу позбавити мене народного депутатства.

І в обох випадках з боку пана Літвинова не обійшлося без некомпетентності, засліплюючої жаги влади і навіть, можливо, криміналу.

ВИПАДОК ПЕРШИЙ
Так, ще у грудні минулого року із засобів масової інформації мені стало відомо, що нібито на сесії Ірпінської міської ради 15 листопада депутати прийняли рішення про висловлення мені недовіри. І коли до мене звернулися за коментарями журналісти, то був дуже здивований, адже жодних документів від місцевих депутатів з цього приводу не отримував.
Отже, вирішив сам запитати у представників ірпінської влади, яка ж ситуація насправді – надіслав відповідне звернення. А тим часом натрапляю на допис Андрія Літвинова у Фейсбук, де він спростовує прийняття рішення щодо висловлення мені недовіри, і на підтвердження свої слів оприлюднює «Додаток 2» до рішення Ірпінської міської ради від 15 листопада, в якому міститься прохання до мене, як до народного депутата, висловити свою позицію стосовно відкриття ринку землі. Про жодне висловлення недовіри у ньому дійсно не йдеться.
Заважаючи на це, вирішив, що хтось поширив неправдиву інформацію, яку підхопили журналісти.
Питання для себе закрив. Аж ось в кінці грудня до мене приходить лист від Ірпінської міської ради. І що б ви думали? Тут я знаходжу додаток під тим же вихідним номером та назвою, що й той, який раніше опублікував у мережі Фейсбук пан Літвинов, але УВАГА – зовсім з іншим текстом, де про висловлення мені недовіри таки йдеться. Постає питання: за що ж тоді насправді проголосували місцеві депутати, і як таке можливо, що існують абсолютно два різні ПІДПИСАНІ документи під однією назвою – «Додаток 2»? Питання риторичне. Очевидно, що йдеться про якийсь обман та підробку документів. Пояснити все це журналістам пан Літвинов так і не зміг.

ВИПАДОК ДРУГИЙ
А це вже свіжа ситуація, про яку раніше писав. Пан Літвинов всупереч Конституції ініціює збір підписів за відкликання мене з посади народного депутата та ще й за нібито ігнорування колективного листа органів місцевого самоврядування, який я насправді не ігнорував, просто пан Літвинов полінувався зателефонувати і спитати. Детальніше про це читайте тут: https://www.facebook.com/alexandr.gorobez/posts/3418993614779395
Але і це ще не все. Одразу після того, як відреагувавши на цей самий колективний лист, надіслав депутатське звернення на адресу прем’єр-міністра, голови профільного комітету та керівництво КОДА, отримую листа від гостомельського селищного голови з повідомленням, що жодного колективного листа на підтримку Ірпеня як можливого майбутнього райцентру він не підписував.
І тут постає ще одне питання: на яких підставах у відкритому листі йдеться про позицію гостомельської громади щодо підтримки Ірпеня, якщо останньої громада не висловлювала. Не зрозуміло також навіщо серед підписантів згадувати гостомельського селищного голову, який свого підпису там не ставив? Знову риторичні питання.
Всі матеріали, які ілюструють обидва вище описані випадки, додаю фотокопіями.

Ось такі, на жаль, методи роботи у теперішнього місцевого керівництва Ірпеня.
А детальніше про ці самі методи можна переглянути також у свіжому сюжеті 1+1 за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=Yxp5Vcii7Q4
Не думаю, що такі перипетії та нечесні методи політичної боротьби на користь ірпінській громаді.
Переконаний, що за обманом не може бути світлої мети. А ще переконаний, що жителі Ірпеня заслуговують на місцеву владу, яка дійсно вболіватиме за своє місто та його мешканців. – йдеться у  публікації

Світлина від Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95.

Світлина від Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95.

Світлина від Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95.

Світлина від Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95.

Четвер, 20 Лютого 2020
13:42

Ірпінці скаржаться на непрацюючий світлофор

Мешканці Ірпеня  скаржаться  на  світлофор  біля  університету ДФС  України та просять місцеву  владу звернути на  це  увагу  та посприяти ...

Понеділок, 04 Січня 2021
18:19

В Ірпені підпалили авто

Злочинці, які на замовлення підпалили в Ірпені авто, впіймали у Дніпрі. Двох зловмисників, які на замовлення підпалили в Ірпені автомобіль, ...

Четвер, 14 листопада 2019
14:01

Ірпінська поліклініка вводить нову інформаційну систему

У зв'язку з  проведенням ІІ етапу медичної реформи Ірпінська  центральна міська  лікарня проводить роботи з впровадження медичної ...

Середа, 29 Травня 2019
10:36

Ірпінь отримав свою марку

Для Ірпеня Укрпоштою видана ексклюзивна марка. «Знакова річ для нас – ми ширимося Україною. Наш досвід, цінності, проекти – відкриті кожному і ...