fbpx
Ірпінь, Слайдер

Нардеп Олександр Горобець звинуватив в.о. голови Ірпеня Андрія Літвинова в некомпетентності

Четвер, 02 Липня 2020 | 17:16

Політичні  баталії   заполонили Ірпінь з перших  днів  липня.  В.о. голови міста Ірпінь  Андрій  Літвинов  започаткував  політичне   протистояння  з   нардепом від  95   округу  Олександром Горобцемзвинувативши  останнього  у  бездіяльності та розпочав  збір  підписів  з метою усунення  з посади  народного  депутата.

У відповідь  Олександр  Горобець  публікує чергову  резонансну  заяву стосовно некомпетентності  теперішнього  очільника міста.

Мало хто знає, але вчора в.о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов розпочав уже ДРУГУ спробу позбавити мене народного депутатства.

І в обох випадках з боку пана Літвинова не обійшлося без некомпетентності, засліплюючої жаги влади і навіть, можливо, криміналу.

ВИПАДОК ПЕРШИЙ
Так, ще у грудні минулого року із засобів масової інформації мені стало відомо, що нібито на сесії Ірпінської міської ради 15 листопада депутати прийняли рішення про висловлення мені недовіри. І коли до мене звернулися за коментарями журналісти, то був дуже здивований, адже жодних документів від місцевих депутатів з цього приводу не отримував.
Отже, вирішив сам запитати у представників ірпінської влади, яка ж ситуація насправді – надіслав відповідне звернення. А тим часом натрапляю на допис Андрія Літвинова у Фейсбук, де він спростовує прийняття рішення щодо висловлення мені недовіри, і на підтвердження свої слів оприлюднює «Додаток 2» до рішення Ірпінської міської ради від 15 листопада, в якому міститься прохання до мене, як до народного депутата, висловити свою позицію стосовно відкриття ринку землі. Про жодне висловлення недовіри у ньому дійсно не йдеться.
Заважаючи на це, вирішив, що хтось поширив неправдиву інформацію, яку підхопили журналісти.
Питання для себе закрив. Аж ось в кінці грудня до мене приходить лист від Ірпінської міської ради. І що б ви думали? Тут я знаходжу додаток під тим же вихідним номером та назвою, що й той, який раніше опублікував у мережі Фейсбук пан Літвинов, але УВАГА – зовсім з іншим текстом, де про висловлення мені недовіри таки йдеться. Постає питання: за що ж тоді насправді проголосували місцеві депутати, і як таке можливо, що існують абсолютно два різні ПІДПИСАНІ документи під однією назвою – «Додаток 2»? Питання риторичне. Очевидно, що йдеться про якийсь обман та підробку документів. Пояснити все це журналістам пан Літвинов так і не зміг.

ВИПАДОК ДРУГИЙ
А це вже свіжа ситуація, про яку раніше писав. Пан Літвинов всупереч Конституції ініціює збір підписів за відкликання мене з посади народного депутата та ще й за нібито ігнорування колективного листа органів місцевого самоврядування, який я насправді не ігнорував, просто пан Літвинов полінувався зателефонувати і спитати. Детальніше про це читайте тут: https://www.facebook.com/alexandr.gorobez/posts/3418993614779395
Але і це ще не все. Одразу після того, як відреагувавши на цей самий колективний лист, надіслав депутатське звернення на адресу прем’єр-міністра, голови профільного комітету та керівництво КОДА, отримую листа від гостомельського селищного голови з повідомленням, що жодного колективного листа на підтримку Ірпеня як можливого майбутнього райцентру він не підписував.
І тут постає ще одне питання: на яких підставах у відкритому листі йдеться про позицію гостомельської громади щодо підтримки Ірпеня, якщо останньої громада не висловлювала. Не зрозуміло також навіщо серед підписантів згадувати гостомельського селищного голову, який свого підпису там не ставив? Знову риторичні питання.
Всі матеріали, які ілюструють обидва вище описані випадки, додаю фотокопіями.

Ось такі, на жаль, методи роботи у теперішнього місцевого керівництва Ірпеня.
А детальніше про ці самі методи можна переглянути також у свіжому сюжеті 1+1 за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=Yxp5Vcii7Q4
Не думаю, що такі перипетії та нечесні методи політичної боротьби на користь ірпінській громаді.
Переконаний, що за обманом не може бути світлої мети. А ще переконаний, що жителі Ірпеня заслуговують на місцеву владу, яка дійсно вболіватиме за своє місто та його мешканців. – йдеться у  публікації

Світлина від Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95.

Світлина від Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95.

Світлина від Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95.

Світлина від Слуга Народу - Горобець Олександр - Округ 95.

П’ятниця, 21 Лютого 2020
14:46

Ірпінці просять встановити “лежачі поліцейські” на Університетській

20 лютого  на  сайті Єдиної системи електронних  петицій  з'явилася петиція з  проханням  встановити  засоби  підвищення  безпеки  на вул. ...

Середа, 10 Червня 2020
15:57

Віталій Купрій: Ірпінь має бути містом, про яке мріють на яву

Дане інтерв’ю ми взяли у народного депутата України 8-го скликання, відомого правозахисника Віталія Купрія.  - Ви вже декілька років ...

Середа, 26 Червня 2019
23:50

Новий начальник облдержадміністрації на Київщині

Уряд погодив поданого Зеленським кандидата.   26  червня  Кабінет Міністрів погодив 8  нових  очільників  держобладміністрацій. ...

Середа, 11 Вересня 2019
18:42

В УДФСУ пройшов Світовий турнір з боротьби самбо

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) провели Світовий турнір з боротьби самбо серед українських діаспорних ...