fbpx
Ірпінь, Культура, Слайдер

Олександр Горобець відповів на заяву в.о. міського голови Літвинова

Четвер, 02 Липня 2020 | 13:09

Вчора,  1  липня,  в.о. міського голови Андрій Літвинов  зробив  публічну  заяву про старт  збору підписів за  відкликання Олександра Горобця  з  посади народного депутата. Причиною такого  звернення стала,  на  думку Літвинова,  бездіяльність  Олександра  Горобця, як  депутата  від 95 округу  у боротьбі  за формування Ірпінського  району.

У відповідь  на заяву від теперішнього  очільника міста,  Олександр  Горобець  опублікував спростування слів  Андрія Літвинова

та закликав  не  не вдаватися  до  подібних показових звернень.

Для мене надмірна публічність та піар ніколи не були самоціллю. Усвідомлюючи важливість комунікації та інформування українців про свою депутатську діяльність, все-таки більше відношу себе до людей, для котрих на першому місці все ж робота, а не розповіді про неї.

Отже, отримавши звернення від в.о. Ірпінського міського голови, голови Коцюбинської і Гостомельської селищної ради, голови Козинцівської, Михайлівсько-Рубежівської, Горенської, Бузівської сільських рад щодо визначення одним з районних центрів у Київській області міста Ірпінь, одразу ж відреагував відповідним депутатським зверненням на адресу прем’єр-міністра, голови профільного комітету та голови КОДА.
Хоч і вважаю, що питання районування надмірно заполітизоване, проте реагувати на звернення – це
для мене аксіома. Жодне зі звернень, що надходили до мене за час роботи у Верховній Раді не залишилось без розгляду, адже це невід’ємна частина роботи народного депутата.
Крім того, питання районування в Київській області обросло чималою соціальною напругою. Тож донесення думки громади до тих, хто прийматиме рішення, могло б посприяти її зняттю.

І поки я чекаю обґрунтованої відповіді від прем’єр-міністра, голови профільного комітету та керівництва КОДА, вчора натрапляю на допис у мережі Фейсбук в.о. Ірпінського міського голови Андрія Літвинова, де він звинувачує мене в ігноруванні колективного звернення щодо долі Ірпеня як райцентру, і навіть оголошує про збір підписів за відкликання мене з посади народного депутата.

І це попри те, що:

• існують законно визначені терміни, які даються народному депутату на опрацювання звернень (розуміючи нагальність питання, відреагував максимально оперативно);
• існують цивілізовані способи дізнатися про долю свого звернення. До прикладу, можна просто зателефонувати і уточнити цю інформацію у моїх помічників (цим інструментом успішно користуються чимало громадян, які до мене звертаються).

Шкода, але виявляється, що деякі представники місцевої влади живуть у якійсь своїй, вигаданій реальності, де політичні моменти заважають елементарній логіці та конструктиву.
Дуже хочеться сподіватися, що все ж настануть часи, коли для усіх українських політиків усіх рівнів реальна робота та любов до своєї країни, а не їхня демонстрація, стануть пріоритетними. Від того і пустих звинувачень стане менше, і конструктиву більше.
Ну а поки залишаю тут копії мого депутатського звернення.  йдеться  у  зверененні  депутата.

 

 

 

 

Субота, 26 Вересня 2020
19:35

Максим Нельзін: Я не хочу грати у політику, містом має керувати успішний та досвідчений менеджер та господар.

В Ірпені розпочалася передвиборча політична гонка, в якій різні політсили уже затвердили своїх кандидатів на посаду голови Ірпінської ...

Вівторок, 24 листопада 2020
12:57

Бучанське УЖКГ зачинено на карантин

Через несприятливу епідеміологічну ситуацію у регіоні, «Бучанське УЖКГ» зачиняється на карантин. Відтепер проведення особистих прийомів ...

П’ятниця, 22 листопада 2019
10:06

Олександр Горобець сьогодні проводить особистий прийом громадян в Ірпені

Сьогодні,  22  листопада Олександр Горобець проводить особистий прийом  громадян в  приміщенні Ірпінської міської  ради. Час  прийому  -  ...

Середа, 25 Березня 2020
10:13

В Ірпені виявили першу підозру на захворювання на COVID-19

Підозру на  захворювання COVID-19 виявили  у вагітної жінки, якій у п‘ятницю зробили експрес-тест в 4-й амбулаторії Ірпеня і він виявився ...