fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Кримінал, Слайдер

Поліція Ірпеня попереджує про появу шахраїв, які вимагають кошти за дезинфекцію квартири

Середа, 25 Березня 2020 | 18:03

Шановні громадяни шахраї віднайшли нові способи як заробляти під час карантину!

У той час коли більшість людей залишаються вдома, наші з Вами батьки, рідні та близькі ризикують втратити власні кошти та цінності під впливом шахраїв.
Невідомі особи переодягаючишь у формений одяг лікарів та комунальників приходять до квартир та будинків під приводом зробити дезинфекцію в самих приміщеннях де проживають люди.

ЖОДНІ СЛУЖБИ НА ТЕРИТОРІЇ ІРПІНСЬКОГО РЕГІОНУ НЕ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДЕЗИНФЕКЦІЮ В КВАРТИРАХ ТА БУДИНКАХ, окрім загально доступних місць.

Також аферисти дуже часто представляються ВОЛОНТЕРАМИ, які любо хочуть допомоги, особливо літнім людям аби купити їм їжі та медичних припаратів. І наші батьки вірять, залишаючи пакети з грішми та списком необхідних речей. Однак шахраї йдуть з коштами та більше не повертаються.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Друзі, поговоріть зі своїми дітьми, батьками, родичами похилого віку, щоб ні в якому разі не відчиняли дверей своїх будинків невідомим особам!

Бережіть себе та будьте здоровими

Джерело: Ірпінський відділ поліції ГУНП в Київській області

 

Найважливіші новини у Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб знати першими!

t.me/visnykirpin

П’ятниця, 19 Червня 2020
11:04

Небезпечні водойми‼ В Ірпені в озері виявили ряд небезпечних речовин

Проблема  забруднення навколишнього середовища дуже гостра та актуальна  для  Приірпіння. Місцеві мешканці,  опираючись на власні сили,  ...

Понеділок, 23 Березня 2020
15:47

Свідомі медики готові допомагати людям під час карантину (контакти)

Про це повідомляє  Клуб свідомих українських медиків Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації у Viber та WhatsApp: ...

Вівторок, 03 Березня 2020
10:29

Неповнолітній підліток намагався вбити рідну тітку та її сина

Поліція Київщини оголосила про підозру неповнолітньому підлітку, який намагався вбити рідну тітку та її сина Замах на вбивство стався у ...