fbpx
Ірпінь, Слайдер

Ремонт труби чи політична маніпуляція?

Середа, 07 Жовтня 2020 | 10:31

8-го жовтня будуть здійснюватись ремонтні дороги на каналізаційному колекторі по вулиці Соборна в Ірпені, за ініціативою КП «Ірпіньводоканал».

Внаслідок цього буде перекрито проїзд від вулиці Соборної 195 (ТРЦ «Жираф») в місті Ірпені до вулиці Вокзальна в місті Буча.
Для того, щоб об’їхати дану частину дороги, наприклад водіям, які направляються з міста Буча до Ірпеня, доведеться робити коло близько 10 кілометрів через вулиці Яблунська та Технологічна. Щоб дістатися  до Києва водіям  треба буде рухатись в напрямку Києва через Варшавську трасу, а не Новоірпінську.
Необхідно заздалегідь планувати поїздки, особливо до міста Київ, враховувати можливі затори.

На фоні цього загострилась політична дискусія. Бучанський міський голова Анатолій Федорук у своєму  профілі на Facebook повідомляє про те, що саме політична партія «Нові обличчя» стоїть за вказаними ремонтними дорогами. Внаслідок цих обмежень руху автомобілів ми руйнуємо зв’язки між сусідніми містами та селами.

«Спеціально напередодні виборів, без жодних пояснень і обговорень ці «співробітники водоканалу» вирішили створити суцільний колапс для учасників дорожнього руху. Вони надумалися перекрити дорожній рух з міста Буча у напрямку до міста Київ, прикриваючись ремонтними роботами.» – Анатолій Федорук повідомляє у Facebook.
Керівник  КП “Ірпіньводоканал” Олександр Маркушин на своїй сторінці  у Facebook повідомляє про ремонт дороги через заміну сорокарічної труби. Наголошує на тому, що питання екології, а не політики. Обіцяє в найкоротші строки виконати ремонт труби та запрошує Анатолія Федорука разом відвідати ремонтні роботи.

Вівторок, 01 Грудня 2020
13:42

«Асоціація жінок України «Дія» провела в Ірпені акцію проти насилля

1 грудня 2020 року об 11:30 на центральній площі Ірпеня ГО «Асоціація жінок України “Дія” Приірпіння організувало інсталяцію з жіночого і ...

Понеділок, 06 Квітня 2020
14:06

В Ірпені оштрафували продавця будівельних матеріалів

5 квітня під час перевірки дотримання правил карантину суб’єктами господарювання дільничний офіцер поліції Ірпінського ВП виявив, що в Ірпені ...

Субота, 18 Квітня 2020
21:44

Поліція затримала підпалювачів трави на заплаві річки Ірпінь

Коли поліцейські виявили в мережі Інтернет відео, де двоє молодих людей на моторолерах без номерних знаків підпалили очерет на березі річки ...

П’ятниця, 04 Жовтня 2019
13:34

В Ірпені відбудеться благодійний ярмарок на підтримку хворих діток

5  жовтня у  суботу  на Центральній  площі  Ірпеня  відбудеться  благодійний ярмарок, виручені  кошти від якої  підуть  на  лікування  хворих  ...