fbpx
Ірпінь, Слайдер

Ремонт труби чи політична маніпуляція?

Середа, 07 Жовтня 2020 | 10:31

8-го жовтня будуть здійснюватись ремонтні дороги на каналізаційному колекторі по вулиці Соборна в Ірпені, за ініціативою КП «Ірпіньводоканал».

Внаслідок цього буде перекрито проїзд від вулиці Соборної 195 (ТРЦ «Жираф») в місті Ірпені до вулиці Вокзальна в місті Буча.
Для того, щоб об’їхати дану частину дороги, наприклад водіям, які направляються з міста Буча до Ірпеня, доведеться робити коло близько 10 кілометрів через вулиці Яблунська та Технологічна. Щоб дістатися  до Києва водіям  треба буде рухатись в напрямку Києва через Варшавську трасу, а не Новоірпінську.
Необхідно заздалегідь планувати поїздки, особливо до міста Київ, враховувати можливі затори.

На фоні цього загострилась політична дискусія. Бучанський міський голова Анатолій Федорук у своєму  профілі на Facebook повідомляє про те, що саме політична партія «Нові обличчя» стоїть за вказаними ремонтними дорогами. Внаслідок цих обмежень руху автомобілів ми руйнуємо зв’язки між сусідніми містами та селами.

«Спеціально напередодні виборів, без жодних пояснень і обговорень ці «співробітники водоканалу» вирішили створити суцільний колапс для учасників дорожнього руху. Вони надумалися перекрити дорожній рух з міста Буча у напрямку до міста Київ, прикриваючись ремонтними роботами.» – Анатолій Федорук повідомляє у Facebook.
Керівник  КП “Ірпіньводоканал” Олександр Маркушин на своїй сторінці  у Facebook повідомляє про ремонт дороги через заміну сорокарічної труби. Наголошує на тому, що питання екології, а не політики. Обіцяє в найкоротші строки виконати ремонт труби та запрошує Анатолія Федорука разом відвідати ремонтні роботи.

П’ятниця, 29 листопада 2019
14:59

В Ірпені аварія перекрила дорогу

В Ірпені на вул. Університетській  зіткнулося  кілька автівок,   які повністю перекрили  дорогу.   Пригода  трапилась через  мокре дорожне ...

Неділя, 04 Серпня 2019
9:56

7 та 8 серпня буде перекрито залізничний переїзд в Ірпені

Укрзалізниця повідомила,  що в Ірпені перекриють  залізничний переїзд  7 та  8 серпня. В  період  з   8:00 до 18:00  у ці  дні  будуть ...

Вівторок, 10 Березня 2020
10:16

Сьогодні в Ірпені святкуватимуть мітинг пам’яті Тараса Шевченка. Чому протестують ірпінці?

Сьогодні,  10 березня,  о 12:00 біля  пам'ятника Тарасу Шевченку на Центральній площі Ірпеня відбудеться урочисте зібрання та традиційна ...

Понеділок, 03 Лютого 2020
11:59

Відсьогодні стартує реєстрація на ЗНО

Сьогодні розпочинається реєстрація для участі у ЗНО-2020 і триватиме вона до 24 березня. ЗНО у 2020 році триватиме від 21 травня до 15 ...