fbpx
Ірпінь, Новини

Що переглянути сьогодні ввечері?

Середа, 13 Січня 2021 | 12:54

В зв’язку з карантином з’явилось більше вільного часу,  який можна цікаво і з користю провести наодинці, або ще краще – з сім’єю. Ми підготували підбірку фільмів та серіалів для цінителів різноманітних жанрів. Кожний знайде щось цікаве для себе. Приємного перегляду:)

Обои Семья Гриффинов перед телевизором из мультфильма Гриффины / Family Guy  на рабочий стол

1.Для цінителів історичного жанру порекомендуємо наступне:

kinowar.com | 5 причин дивитися серіал «Вікінги»

– Телесеріал «Вікінги» 2013 року – канадсько-ірландський серіал(історична драма) створений спеціально для телеканалу «Хісторі». Сюжет складається із шести сезонів, перші три сезони шедевральні – близький сюжет до реальних подій, професійна акторська гра, неймовірні декорації, все це переносить глядача до Скандинавії у 800-і роки і затягує до перегляду наступних сезонів. Ключовим персонажем є легендарний конунг вікінгів – Рагнар Лодброк, який веде свій рід від бога Одіна (верховний бог в скандинавській міфології, покровитель війни і перемоги) відчуваючи свою відмінність від інших вікінгів, він намагається стати головним і в нього це виходить, паралельно простежуються лінії його сім’ї, дітей, друзів, суперників. Деталізоване життя вікінгів, їхні суперечки, цінності того часу, війни за території неймовірно захоплює, особливо для любителів історії. Безперечно радимо до перегляду.

– Телесеріал «Мушкетери» 2014 року – телеканал ВВС створив цей пригодницький серіал на основі роману французького письменника Олександра Дюма «Три мушкетери». Париж 1630 рік, Артос, Партос і Араміс – мушкетери, які відносяться до служби в  королівської гвардії, захищають життя королеви та короля. Їх життя змінює знайомство із амбіціозним Д’Артаньяном. Кожна серія захоплює різними пригодами мушкетерів, хоробрими зусиллями відстояти свою честь та врятувати життя знаті. Любовні драми також супроводжують вояків протягом небезпечної служби. Привабливі актори-мушкетери збільшують кількість жінок серед фанатів серіалу. Радимо переглянути та зацінити.

Смотреть сериал Мушкетеры онлайн бесплатно в хорошем качестве

– Фільм «Дві королеви» 2018 року – британський фільм в основі якого лежить книга британського історика Джона Гая «Моє життя належить мені : реальна історія Марії – Королеви Шотландії». Акторський склад не залишить байдужим цінителів сучасного кіно, Марго Роббі – голлівудська красуня спробувала зовсім не типову роль для неї і справилася на 100 відсотків. Сюжет розповідає про Марію Стюарт та її не легку долю, вона була коронована в Шотландії, коли їй навіть не було року. В 16 років вона стала королевою Франції одружившись з королем, але невдовзі овдовіла, тому вимушена повернутись на Батьківщину. Її досить спірні відносини з кузиною Єлизаветою є основою фільму. Хто ж із двох королев виявиться сильнішою?

Фильм «Две королевы» — Русский трейлер [2019] - YouTube

2.Для цінителів кримінального жанру:

– Телесеріал «Великий куш» 2017 року – британсько-американський серіал оснований на фільмах Гая Річі «Великий куш», «Карти, гроші, два ствола», «Рок-н-рольщик». Акторський склад змушує невідривно дивитись в екран та спостерігати за неочікуваним розвитком сюжету. Основою є сім’я Хіллів, діяльністю яких є грабежі. Голова сім’ї – Віктор Хілл повернувшись із п’ятнадцятирічного заключення у в’язниці з тяжкістю сприймає те, що його роль в житті зайняв його син – Альберт , і робить це, набагато краще ніж він сам. Друзі Альберта стають продовженням сім’ї Хіллів, адже їхнім девізом є «Хілли один одного не лишають». Неймовірні повороти сюжету, любовні лінії, труднощі які спіткають цю сім’ю на кожному кроці робить цей серіал ще цікавішим. Ніхто із них не може жити спокійним, звичайним життям, яке мають більшість людей, спроби до цього увінчаються невдачами, адже насправді вони одержимі пригодами. Безперечно радимо переглянути.

Сериал Большой куш 1 сезон 1 серия Отзыв

– Американська історія злочинів 2016 рік – американський кримінальний серіал, особливістю якого є  те, що в кожному сезоні розповідається про окремий дуже відомий злочин в реальному світі. Серіал створений відомим каналом Нетфлікс. У першому сезоні розповідається про відому справу, вбивство вчинене О.Джеєєм Сімпсоном, про розслідування, пошук доказів, життя головного героя, якого звинувачують у вбивстві. Лишилось дізнатися вбивця він, чи ні… Другий сезон транслює вбивство відомого дизайнера Джанні Версаче, яке вчинив відомий серійний вбивця Ендрю Кьюненем. Актори професійно справились із своєю грою, не хочеться відволікатись навіть на поїсти. Для любителів криміналу та розслідувань кримінальних справ цей серіал стане один з найулюбленіших. Йдеться не про любителів серіалу «Мухтар», а дещо інше.

Гламурные 90-е: что нужно знать о 2 сезоне «Американской истории  преступлений» — oKino.ua

– «Елітна спільнота» 2013 рік – серіал оснований на реальних подіях. Підліткова банда функціонувала на протязі 2008-2009 років, яка грабувала будинки відомих голлівудських акторів і робила це досить успішно. Загальна сума вкраденого складала близько 3-х мільйонів доларів, більшість банда награбувала в дому Періс Хілтон, адже відвідували його не раз. Але не все так просто та легко, як думали підлітки. Безнаказаними вони не залишуться, радимо дізнатись яким шляхом це станеться. Їх жертвами також стали Орландо Блум та Ліндсі Лохан. Досить цікаво що при зйомці фільмі, режисер зустрічались із реальними злочинцями, які вчиняли ці грабежі для того щоб краще зрозуміти їхні особистості та мотиви.

Смотрите фильм Элитное общество The Bling Ring - в рубрике кино на Womens  Time

  1. Для любителів комедій:

– Телесеріал «Новенька» 2011 рік – легкий американський серіал для відпочинку перед сном. Смішними моментами він переповнений, не можливо після перегляду залишитись з поганим настроєм. Тому, якщо терміново потрібно підняти настрій, цей серіал саме для таких моментів. Дівчина Джессіка ловить свого хлопця на зраді та терміново має від нього переїхати. Чудовим рішенням стає заїхати в квартиру, де живуть три не зовсім серйозні хлопці. Серіал наповнений життєвими ситуаціями, з якими стикався кожен на своєму шляху. Тяжкі романтичні розлучення, проблеми з робою, з батьками, з квартирою, сварки з друзями та багато іншого. Гра акторів дуже легка та реалістична, тому для спокійного та веселого вечора – це саме те, що потрібно.

Сериал Новенькая - смотреть онлайн

-Мультфільм «Таємниці життя домашніх тварин» – мультфільми тільки для дітей – це точно не про цей мультик. Переглядаючи його, можна надірвати живіт від сміху, тому будьте обережні та прихватіть своїх домашніх улюбленців до перегляду. Історії тваринок, їхні хатні справи, та чим же вони займаються, коли їх власники ідуть на роботу, залишаючи їх наодинці. Ну..так власники думають. Їхні пригоди не залишать байдужими ні дітей ні дорослих. Мультик має дві частини, обидві варті перегляду.

Секрети домашніх тварин 2. Офіційний трейлер (український) - YouTube

-Серіал «Жуки» 2019 рік – один з найсмішніших та життєвих серіалів. Головні герої – перспективні розробники мобільного додатку для знайомств знаходять інвестора та вже майже ловлять вдачу за хвіст. Для того щоб продати додаток, необхідно його доопрацювати, та ці дні стають вирішальними в долі хлопців. Служба в армії вибиває в них рук птицю під назвою вдача, але хлопці не здаються. Цікаво спостерігати за намаганнями виправити ситуацію та життя «городських» хлопців у селі, де їх змусили проходити альтернативну службу. Радимо для сімейного перегляду.

Жуки»: А какой у вас пароль от вай-фая? Домик в деревне! - обзор сериала -  Кино-Театр.РУ

  1. Для цінителів українського кінематографу:

– Телесеріал «Спіймати Кайдаша» 2020 рік – серіал створений телеканалом «СТБ», заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Події творець серіалу Наталка Ворожбит перенесла у приблизно 2010 рік, та історія заграла новими фарбами. Основою для серіалу стає вічна проблема – протистояння дітей та батьків. Також до сюжету серіалу додали «Революцію гідності» 2014 року і сім’я Кайдашів ще більше розділилась через погляди. Серіал є дуже актуальним в сучасний час, транслює проблеми багатьох сімей в Україні.

Серіал “Спіймати Кайдаша”: дивитися онлайн нові серії

– Телесеріал «Кріпосна» – український серіал 2019 року, який побив всі рекорди зовсім не очікувано. Події відбуваються у ХІХ столітті, кріпачка Катерина отримала дуже непросте життя, та намагається бути не заміченою ніким, але нажаль через свою красу і розум стає жертвою заможних дворян. Не можливо без сліз спостерігати за її долею, кожна серія змушує тремтіти переживаючи за життя Катерини. Як тільки все починає налагоджуватись в її житті, якесь зло не лишить Катерину в спокої. Кріпачка постає на межі двох непоєднуваних світів – мажорним та інтелігентним світом дворян та зневоленим та брудним життям кріпаків. Заради свободи та кохання дівчині доведеться пережити безліч жахливих ситуацій.

Крепостная 2 сезон: вышел новый трейлер культового сериала - YouTube

– Фільм «Віддана» 2020 рік – український фільм, який транслює події ХІХ століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. Фільм транслює проблеми та цінності того часу. Радимо до перегляду.

З'явився трейлер екранізації роману «Фелікс Австрія» Софії Андрухович

Четвер, 18 листопада 2021
13:07

Тисяча за вакцинацію: нардепи схвалили законопроект у першому читанні

Верховна Рада підтримала в першому читанні та за основу законопроект, яким врегульовується ініціатива про виділення тисячі гривень ...

Вівторок, 03 листопада 2020
11:31

Підвищення цін на газ продовжується

"Нафтогаз" підвищив ціну на блакитне паливо з 4,7 до 6,33 грн за кубометр (тариф місячний). Для тих, хто хоче купити газ відразу на рік, ...

Понеділок, 11 Жовтня 2021
9:40

Минулої доби в Ірпені на COVID-19 захворіло 15 осіб

Минулої доби в Ірпені підтвердили 15 випадків захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19 серед яких 1 дитина. Про це повідомили у ...

Четвер, 21 Жовтня 2021
19:00

Мінкульт вніс у «чорний список нев’їзних» ще понад 20 російських діячів культури

Міністерство культури та інформаційної політики України, за поданням Служби безпеки України, внесло в список осіб, які загрожують національній ...