fbpx
Ірпінь, Новини

У Гостомелі влаштували величезний смітник на землях учасників АТО

Четвер, 15 Жовтня 2020 | 14:20

У Гостомелі на землях, які виділили учасникам АТО та іншим пільговикам, влаштували величезний смітник. Бетонні плити, зняте асфальтне покриття, коріння та деревина – це все, завезено на територію.

Нещодавно на сесії  у Гостомелі виділили 20 га землі для учасниів АТО та іншим пільговикам. Ділянки площею 0,7 га отримали 160 осіб. Їх цільове призначення – під будівництво приватної садиби.

Власники цих ділянок звернулись до депутата Гостомельської селищної ради Юрія Марчука. Вдалося застати водія та поговорити з ним. Було з’ясовано, що вивозять сміття з вул. Рекунова, де триває реконструкція на замовлення Гостомельської селищної ради.

Голова Спілки воїнів-учасників АТО селища Гостомель Олексій Табачук розповів, що ділянки виділили 160 учасникам бойових дій та близько 35 іншим пільговикам (чорнобильці, афганці, інваліди, багатодітні сім’ї).

Постраждалі провели збори спілки, зібрали підписи учасників АТО, звернулися до правоохоронців, екологічної служби, щоб визначити масштаби заподіяної шкоди та завдані збитки.

Небайдужі люди пропонують скинутися коштами та надати техніку, щоб привезти посадовцям селищної ради це сміття додому.

Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко запевняє, що дозволу на вивезення сміття на ділянки постраждалих не надавали.

Середа, 01 Квітня 2020
12:19

Чому в Ірпені достроково завершили опалювальний сезон?

Сьогодні,  1  квітня,  в Ірпені  завершився опалювальний сезон,  не  зважаючи на низьку температуру повітря. Мешканці Ірпеня обурені та  ...

П’ятниця, 20 листопада 2020
13:28

Оголошено термінову перерву на сесії в Ірпінській міській раді

Депутати 4 фракцій відмовились голосувати за порядок денний, адже його не було оприлюднено. Пряму трансляцію сесії можна переглянути на ...

Середа, 18 Грудня 2019
11:09

Вартість бензину має знизитись на 2 гривні

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час ефіру на одному з телеканалів, повідомляє «Ліга.Бізнес». «Зараз ми ...

Середа, 02 Жовтня 2019
15:36

В Ірпені з’явилась приймальня народного депутата Олександра Горобця

Відтепер  в Ірпені працюватиме приймальня народного  депутата  Горобця  Олександра.  Мешканці  Ірпеня  зможуть  звертатися  за вирішенням  ...