fbpx
Ірпінь, Новини

У Гостомелі влаштували величезний смітник на землях учасників АТО

Четвер, 15 Жовтня 2020 | 14:20

У Гостомелі на землях, які виділили учасникам АТО та іншим пільговикам, влаштували величезний смітник. Бетонні плити, зняте асфальтне покриття, коріння та деревина – це все, завезено на територію.

Нещодавно на сесії  у Гостомелі виділили 20 га землі для учасниів АТО та іншим пільговикам. Ділянки площею 0,7 га отримали 160 осіб. Їх цільове призначення – під будівництво приватної садиби.

Власники цих ділянок звернулись до депутата Гостомельської селищної ради Юрія Марчука. Вдалося застати водія та поговорити з ним. Було з’ясовано, що вивозять сміття з вул. Рекунова, де триває реконструкція на замовлення Гостомельської селищної ради.

Голова Спілки воїнів-учасників АТО селища Гостомель Олексій Табачук розповів, що ділянки виділили 160 учасникам бойових дій та близько 35 іншим пільговикам (чорнобильці, афганці, інваліди, багатодітні сім’ї).

Постраждалі провели збори спілки, зібрали підписи учасників АТО, звернулися до правоохоронців, екологічної служби, щоб визначити масштаби заподіяної шкоди та завдані збитки.

Небайдужі люди пропонують скинутися коштами та надати техніку, щоб привезти посадовцям селищної ради це сміття додому.

Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко запевняє, що дозволу на вивезення сміття на ділянки постраждалих не надавали.

Середа, 15 Квітня 2020
14:29

На в’їзді до Києва людям мірятимуть температуру

Поліція спільно з медиками тестуватиме на коронавірус всіх людей з температурою вище 37,5 і ознаками ГРВІ. На в'їздах до Києва з 16 квітня ...

Середа, 24 Лютого 2021
12:57

Мер Ірпеня Олександр Маркушин закликав ірпінців повідомляти йому про факти хабарництва

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин закликав громаду повідомляти йому, якщо хтось із посадовців міськради чи комунальних підприємств ...

Четвер, 22 Жовтня 2020
13:37

Вакцину від коронавірусу протестують на людях

Українську вакцину від коронавірусу вже успішно протестували на тваринах. Найближчими місяцями її почнуть випробовувати на людях. Про це ...

Понеділок, 23 листопада 2020
13:03

Зеленський отримав негативний тест на COVID-19 (Відео)

Президент України вилікувався від коронавірусу та працює в звичайному режимі.