fbpx
Ірпінь, Культура, Україна

Уряд вводить  нові  вимоги  до інфраструктури.  Чого  чекати Ірпінцям? 

Вівторок, 22 Жовтня 2019 | 10:00

Програма дій  нинішнього уряду передбачає   суттєві  зміни у  розвитку інфраструктури,  які  направлені на  полегшення та  покращення  життя  українців.  Про  це   оголосив  прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«У кожній ОТГ має бути опорна школа та автобус, який буде підвозити школярів до неї.

Кожна дитина має ходити в дитячий садок.
Сімейний лікар та фельдшер мають бути не далі, ніж за 7 км.
Центри надання адміністративних послуг мають бути доступними за 30 хвилин, а спеціалізована допомога — на відстані 60 хвилин.»
– заявив  прем’єр-міністр.

Ці  вимоги  планують реалізувати найближчим  часом. Детальні проєкти розвитку інфраструктурної мережі ОДА повинні розробити до 10 грудня.

“Інфраструктурна мережа, яка сьогодні є, не дає нам можливості втілювати наші плани в життя – вона застаріла та не відповідає сучасним вимогам“, – зазначив Гончарук.

За словами Гончарука, це має бути проект з чіткими позначками, де потрібно створити школу, де дитячий садочок, а де поліцейську дільницю.

“За ці півтора місяця наша команда вперше в історії нанесла на карту країни всю інфраструктуру – а це більше 110 тис. об’єктів: шкіл, дитячих садків, лікарень, поліцейських пунктів» – зазначає  прем’єр.

За словами Гончарука, це абсолютно чіткі цілі, які вже найближчим часом будуть доступні для всіх громадян.

Наразі в  Ірпені  є  проблема  з  розвитком  інфраструктури,  тому  даний  проєкт є   необхідним  для  міста.   Реалізація  нових   об’єктів  інфраструктури,  в першу  чергу,  повинна початися  з   закладів освіти  та  медицини,  адже тут  проблема найгостріша.  Стосовно фінансування  даних  змін,   відкритим  залишається питання джерела постачання  коштів. Місцева громада схиляється  до  варіанту  фінансування  за рахунок  забудовників,  які продовжують активне  будівництво  житла,  не  дбаючи про  розвиток інфраструктури.

Четвер, 12 Грудня 2019
12:14

В Ірпені та Гостомелі до кінця року відремонтують кілька вулиць

В листопаді  місцева влада провела кілька  тендерів на ремонт  доріг.  За даними  сайту Prozorro в Ірпені  та Гостомелі  відремонтують ...

Неділя, 29 Березня 2020
10:40

В Україні зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 10:00 29 березня в Україні ...

Понеділок, 16 Березня 2020
17:25

Київ посилює обмежувальні заходи в Києві на час карантину

Сьогодні,  мер Києва Віталій Кличко  звернувся до  мешканців  Києва  та   повідомив  про введення  нових  заходів  захисту  в Києві та ...

Неділя, 29 Березня 2020
22:04

В Україні зафіксовано 475 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 475 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 22:00 29 березня в Україні ...