fbpx
Ірпінь, Культура, Україна

Уряд вводить  нові  вимоги  до інфраструктури.  Чого  чекати Ірпінцям? 

Вівторок, 22 Жовтня 2019 | 10:00

Програма дій  нинішнього уряду передбачає   суттєві  зміни у  розвитку інфраструктури,  які  направлені на  полегшення та  покращення  життя  українців.  Про  це   оголосив  прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«У кожній ОТГ має бути опорна школа та автобус, який буде підвозити школярів до неї.

Кожна дитина має ходити в дитячий садок.
Сімейний лікар та фельдшер мають бути не далі, ніж за 7 км.
Центри надання адміністративних послуг мають бути доступними за 30 хвилин, а спеціалізована допомога — на відстані 60 хвилин.»
– заявив  прем’єр-міністр.

Ці  вимоги  планують реалізувати найближчим  часом. Детальні проєкти розвитку інфраструктурної мережі ОДА повинні розробити до 10 грудня.

“Інфраструктурна мережа, яка сьогодні є, не дає нам можливості втілювати наші плани в життя – вона застаріла та не відповідає сучасним вимогам“, – зазначив Гончарук.

За словами Гончарука, це має бути проект з чіткими позначками, де потрібно створити школу, де дитячий садочок, а де поліцейську дільницю.

“За ці півтора місяця наша команда вперше в історії нанесла на карту країни всю інфраструктуру – а це більше 110 тис. об’єктів: шкіл, дитячих садків, лікарень, поліцейських пунктів» – зазначає  прем’єр.

За словами Гончарука, це абсолютно чіткі цілі, які вже найближчим часом будуть доступні для всіх громадян.

Наразі в  Ірпені  є  проблема  з  розвитком  інфраструктури,  тому  даний  проєкт є   необхідним  для  міста.   Реалізація  нових   об’єктів  інфраструктури,  в першу  чергу,  повинна початися  з   закладів освіти  та  медицини,  адже тут  проблема найгостріша.  Стосовно фінансування  даних  змін,   відкритим  залишається питання джерела постачання  коштів. Місцева громада схиляється  до  варіанту  фінансування  за рахунок  забудовників,  які продовжують активне  будівництво  житла,  не  дбаючи про  розвиток інфраструктури.

Середа, 25 Березня 2020
10:13

В Ірпені виявили першу підозру на захворювання на COVID-19

Підозру на  захворювання COVID-19 виявили  у вагітної жінки, якій у п‘ятницю зробили експрес-тест в 4-й амбулаторії Ірпеня і він виявився ...

Вівторок, 09 Лютого 2021
9:54

Статистика захворювань на COVID-19

​​2 656 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 лютого 2021 року. Зокрема, захворіли 157 дітей та 229 ...

Понеділок, 22 Березня 2021
15:26

З 23 березня на Приірпінні можуть припинитися перевезення маршрутками

Про це інформагентству повідомив менеджер-управитель на автомобільному транспорті ТОВ «Ірпінське АТП 13250» Олег Сотніков. Через запровадження ...

П’ятниця, 24 Січня 2020
11:43

Аварія в Бучі: загинув молодий хлопець

Під Києвом в місті Буча сталося смертельне ДТП за участю двох автомобілів. На вулиці Києво-Мироцька зіткнулися Dacia Logan і Kia Sorento. В ...