Ірпінь, Кримінал, Культура, Слайдер

В Ірпені борються з рекламою телеграм-каналів зі збуту наркотиків

Четвер, 25 Червня 2020 | 9:59

Рекламування телеграм-каналів  зі  збуту  наркотиків  здійснюється  шляхом   нанесення  графіті на  паркани,  будинки  та  стіни приміщень. Ця проблема  є  досить  поширеною в Ірпені  та  вимагає вирішення  задля  безпеки  мешканців  міста.

Днями  Ірпінський відділ поліції ГУНП в Київській області та  свідомі  мешканці Ірпеня  працювали над  знищенням  подібної  реклами  по  місту. Про це  повідомляє Людмила Першин   на своїй  сторінці Facebook.

Сьогодні провели першу акцію. Замалювали графіті рекламу в трьох локаціях:
🔵огорожа ЗОШ-17 з боку парку “Незнайка”;
🔵бетонна огорожа, навпроти навчального закладу, по вул. Тищенко;
🔵гаражі та огорожа в дворі по вул. Ярославській.

Було цікаво і весело. Неймовірно приємно, що з великим задоволенням долучилися діти й гуртом допомагали знищувати вбивчу рекламу. Завдяки активності дітей – фарба швидко скінчилася.

Сьогодні був перший день проведення акції. В подальшому, в найближчий час, буде проведено ряд подібних рейдів в різних районах Ірпеня.

Керівник Ірпінського відділку поліції Валерій Вікторович Євтушенко:
📎дав вказівку патрульним поліцейським виявляти графіті рекламу та передавати у ВП. Вже, на сьогоднішній день, є список адрес, де потрібно знищити рекламу наркотиків.
📎зустрічався з деякими керівниками комунальних служб Ірпінської міської ради з проханням долучитися до акції. Керівники КП пообіцяли долучити працівників своїх підприємств та допомогти з фарбами. –  повідомляє Людмила.

Надалі  подібні  акції   планують проводити регулярно та  залучати  до них  небайдужих  місцевих  мешканців.

Вівторок, 01 Жовтня 2019
14:23

Депутати  знайшли  спосіб   зробити  ліки  дешевшими

Ліки в  країні можуть  суттєво  подешевшати ліки  за рахунок  усунення монополії   у фармацевтичній  сфері  та паралельного  імпорту  ...

Вівторок, 04 Лютого 2020
15:06

В Ірпені жінок навчатимуть самообороні

Мета проєкту – «підвищення впевненості в собі кожної жінки, можливість захистити себе в конфліктних ситуаціях у соціумі та в сім‘ї, ...

П’ятниця, 29 листопада 2019
12:18

Поліція Ірпеня розшукала 8-річного школяра

Маленький школяр забув рюкзак у школі. А коли дома батьки почали його «повчати», він просто пішов з квартири. Дорослим видалося, що хлопчик ...

Вівторок, 30 Липня 2019
10:39

Покинуті напризволяще

До редакції «Ірпінського вісника» звернулася Анжела Макеєва, кандидат у народні депутати на позачергових парламентських виборах, які відбулися ...