fbpx
Ірпінь, Кримінал, Культура, Слайдер

В Ірпені борються з рекламою телеграм-каналів зі збуту наркотиків

Четвер, 25 Червня 2020 | 9:59

Рекламування телеграм-каналів  зі  збуту  наркотиків  здійснюється  шляхом   нанесення  графіті на  паркани,  будинки  та  стіни приміщень. Ця проблема  є  досить  поширеною в Ірпені  та  вимагає вирішення  задля  безпеки  мешканців  міста.

Днями  Ірпінський відділ поліції ГУНП в Київській області та  свідомі  мешканці Ірпеня  працювали над  знищенням  подібної  реклами  по  місту. Про це  повідомляє Людмила Першин   на своїй  сторінці Facebook.

Сьогодні провели першу акцію. Замалювали графіті рекламу в трьох локаціях:
🔵огорожа ЗОШ-17 з боку парку “Незнайка”;
🔵бетонна огорожа, навпроти навчального закладу, по вул. Тищенко;
🔵гаражі та огорожа в дворі по вул. Ярославській.

Було цікаво і весело. Неймовірно приємно, що з великим задоволенням долучилися діти й гуртом допомагали знищувати вбивчу рекламу. Завдяки активності дітей – фарба швидко скінчилася.

Сьогодні був перший день проведення акції. В подальшому, в найближчий час, буде проведено ряд подібних рейдів в різних районах Ірпеня.

Керівник Ірпінського відділку поліції Валерій Вікторович Євтушенко:
📎дав вказівку патрульним поліцейським виявляти графіті рекламу та передавати у ВП. Вже, на сьогоднішній день, є список адрес, де потрібно знищити рекламу наркотиків.
📎зустрічався з деякими керівниками комунальних служб Ірпінської міської ради з проханням долучитися до акції. Керівники КП пообіцяли долучити працівників своїх підприємств та допомогти з фарбами. –  повідомляє Людмила.

Надалі  подібні  акції   планують проводити регулярно та  залучати  до них  небайдужих  місцевих  мешканців.

Середа, 25 листопада 2020
10:05

Статистика захворювань на COVID-19

13 882 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 25 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 684 дитини та ...

Вівторок, 17 Вересня 2019
12:11

В Ірпені відбудеться мітинг “Батьківські збори” – “Будуйте освіту, а не метри!”

Ситуація  з  закладами  освіти  для  дітей в  Ірпені  залишається  критичною.  Місцеві  громадські  активісти  продовжують  боротися  за  ...

П’ятниця, 27 Грудня 2019
18:56

В Ірпені відбудеться шоу ” Аліса в країні чудес”

28 Грудня о 12:00  в Ірпені  відбудеться  сучасне  шоу за мотивами всесвітньо  відомої   казки  "Аліса в країні  чудес". Квитки можна ...

Понеділок, 06 Січня 2020
15:09

9 найкращих рецептів куті з усіх регіонів України

Колядки, вертепи і кутя - невід'ємні складові українського Різдва. Щоправда, кутю в українських містах і селах готують абсолютно по-різному. ...