fbpx
Ірпінь, Кримінал

В Ірпені мати і донька разом намагалися вчинити самогубство

П’ятниця, 20 Грудня 2019 | 18:26

В Ірпені на Київщині мати й донька намагалися разом вкоротити собі віку. На двох вони випили 280 таблеток антидепресантів. Про це розповідається в сюжеті одного з центральних телеканалів.

За два дні до страшної події доросла дочка прилетіла до батьків із Європи, де вона живе з чоловіком. Разом із мамою вийшла з дому; мати сказала батькові, що вони зібралися в кафе «поговорити про жіноче».

Протягом дня жінки не телефонували й не відповідали на дзвінки. Повернувшись з роботи, чоловік побачив, що обидві залишили вдома свої телефони. До ночі вони не повернулися. Раніше ні донька, ні дружина так себе не поводили, тому він звернувся до поліції.

Трохи пізніше виявилося, що всі паспорти, готівка та кредитні картки жінок теж залишилися вдома. До кредиток були прикріплені записки з пін-кодами й сумами. Документи, пов’язані з квартирою, були систематизовані, акуратно складені й підписані, чого раніше не траплялося. Поруч із речами лежав чистий аркуш паперу з ручкою – ніби хтось хотів написати записку, але передумав.

Саме тоді чоловік здогадався про можливий суїцид: і дочка, і дружина роками страждали від депресій. Дружина майже не виходила на вулицю.

Дві доби пішло на обдзвонювання лікарень та прочісування лісу, заплави річки Ірпінь і всього міста.

Жінок знайшли в одному з місцевих готелів, коди вони вселилися відразу, як пішли з дому. Номер зняли на дві доби й наглухо зачинилися. Коли настав час виїзду, а гості не звільняли кімнату, туди пішла адміністраторка. На стук ніхто не відповів, і працівники готелю відчинили двері своїм ключем. Як з’ясувалося, дуже вчасно: жінки були за крок від смерті. Обидві лежали без свідомості. Своїм чоловікам вони залишили передсмертні записки.

Співробітники готелю негайно викликали швидку й поліцію. І доньку, і матір вдалося врятувати.

Понеділок, 23 листопада 2020
10:57

Днями автопарк Ірпінського відділу поліції поповнився новими транспортними засобами

Два службових автомобіля отримали поліцейські Ірпінщини завдяки допомозі Міністерства внутрішніх справ України за підтримки представництв ...

Понеділок, 04 Січня 2021
13:11

У Приірпінні за вихідні – 139 випадків коронавірусної хвороби

У Приірпінні за вихідні – 139 випадків коронавірусної хвороби й 30 одужань За даними Київського обласного центру громадського здоров’я, за ...

Четвер, 30 Січня 2020
17:57

Кличко просить приєднати Коцюбинське до столиці

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до міністра розвитку громад та голови комітету Верховної Ради з питань регіонального розвитку з ...

Понеділок, 19 Серпня 2019
15:27

Коли святкуватимуть День Ірпеня у цьому році?

Цьогоріч  День Ірпеня  святкуватимуть  21  та 22  вересня. Гуляння  пройде   у  стилі  «Folk Irpin». Також на святкування  запросять  ...