fbpx
Ірпінь, Кримінал

В Ірпені мати і донька разом намагалися вчинити самогубство

П’ятниця, 20 Грудня 2019 | 18:26

В Ірпені на Київщині мати й донька намагалися разом вкоротити собі віку. На двох вони випили 280 таблеток антидепресантів. Про це розповідається в сюжеті одного з центральних телеканалів.

За два дні до страшної події доросла дочка прилетіла до батьків із Європи, де вона живе з чоловіком. Разом із мамою вийшла з дому; мати сказала батькові, що вони зібралися в кафе «поговорити про жіноче».

Протягом дня жінки не телефонували й не відповідали на дзвінки. Повернувшись з роботи, чоловік побачив, що обидві залишили вдома свої телефони. До ночі вони не повернулися. Раніше ні донька, ні дружина так себе не поводили, тому він звернувся до поліції.

Трохи пізніше виявилося, що всі паспорти, готівка та кредитні картки жінок теж залишилися вдома. До кредиток були прикріплені записки з пін-кодами й сумами. Документи, пов’язані з квартирою, були систематизовані, акуратно складені й підписані, чого раніше не траплялося. Поруч із речами лежав чистий аркуш паперу з ручкою – ніби хтось хотів написати записку, але передумав.

Саме тоді чоловік здогадався про можливий суїцид: і дочка, і дружина роками страждали від депресій. Дружина майже не виходила на вулицю.

Дві доби пішло на обдзвонювання лікарень та прочісування лісу, заплави річки Ірпінь і всього міста.

Жінок знайшли в одному з місцевих готелів, коди вони вселилися відразу, як пішли з дому. Номер зняли на дві доби й наглухо зачинилися. Коли настав час виїзду, а гості не звільняли кімнату, туди пішла адміністраторка. На стук ніхто не відповів, і працівники готелю відчинили двері своїм ключем. Як з’ясувалося, дуже вчасно: жінки були за крок від смерті. Обидві лежали без свідомості. Своїм чоловікам вони залишили передсмертні записки.

Співробітники готелю негайно викликали швидку й поліцію. І доньку, і матір вдалося врятувати.

Вівторок, 18 Лютого 2020
15:16

В Ірпені у перехожого виявили наркотики, а в Гостомелі – ніж

Працівники кримінальної поліції під час відпрацювання вулиць Ірпеня зупинили 35-річного місцевого жителя, громадянина С. У чоловіка під час ...

Понеділок, 23 Вересня 2019
15:05

У Гостомелі стали відомими переможці Громадського бюджету 2019-2020

У  Гостомелі провели  голосування  за найважливіші проєкти для  селища.   Гостомельська селищна  рада  оголосила список переможців. 17  ...

Субота, 28 Березня 2020
11:44

Чи захищає маска від коронавірусу COVID-19?

В  період поширення  коронавірусної  інфекції   важливо  знати найефективніші  способи  захисту  від COVID-19. "Ірпінський  вісник "  ...

Вівторок, 19 листопада 2019
13:32

В Ірпені наркоман з пістолетом пограбував двох жінок

З 5-ї по 6-ту годину ранку на вулицях міста Ірпінь нападник скоїв два розбійних напади на жінок. Зненацька підбіг і, щоб  залякати своїх ...