fbpx
Ірпінь, Кримінал

В Ірпені мати і донька разом намагалися вчинити самогубство

П’ятниця, 20 Грудня 2019 | 18:26

В Ірпені на Київщині мати й донька намагалися разом вкоротити собі віку. На двох вони випили 280 таблеток антидепресантів. Про це розповідається в сюжеті одного з центральних телеканалів.

За два дні до страшної події доросла дочка прилетіла до батьків із Європи, де вона живе з чоловіком. Разом із мамою вийшла з дому; мати сказала батькові, що вони зібралися в кафе «поговорити про жіноче».

Протягом дня жінки не телефонували й не відповідали на дзвінки. Повернувшись з роботи, чоловік побачив, що обидві залишили вдома свої телефони. До ночі вони не повернулися. Раніше ні донька, ні дружина так себе не поводили, тому він звернувся до поліції.

Трохи пізніше виявилося, що всі паспорти, готівка та кредитні картки жінок теж залишилися вдома. До кредиток були прикріплені записки з пін-кодами й сумами. Документи, пов’язані з квартирою, були систематизовані, акуратно складені й підписані, чого раніше не траплялося. Поруч із речами лежав чистий аркуш паперу з ручкою – ніби хтось хотів написати записку, але передумав.

Саме тоді чоловік здогадався про можливий суїцид: і дочка, і дружина роками страждали від депресій. Дружина майже не виходила на вулицю.

Дві доби пішло на обдзвонювання лікарень та прочісування лісу, заплави річки Ірпінь і всього міста.

Жінок знайшли в одному з місцевих готелів, коди вони вселилися відразу, як пішли з дому. Номер зняли на дві доби й наглухо зачинилися. Коли настав час виїзду, а гості не звільняли кімнату, туди пішла адміністраторка. На стук ніхто не відповів, і працівники готелю відчинили двері своїм ключем. Як з’ясувалося, дуже вчасно: жінки були за крок від смерті. Обидві лежали без свідомості. Своїм чоловікам вони залишили передсмертні записки.

Співробітники готелю негайно викликали швидку й поліцію. І доньку, і матір вдалося врятувати.

Понеділок, 21 Грудня 2020
15:15

Ірпіньводоканал збільшує тарифи на воду на 15%

«Ірпіньводоканал» попереджує ірпінчан про збільшення тарифів на водопостачання. КП «Ірпіньводоканал» повідомив, що 16.122020 року на ...

Понеділок, 17 Червня 2019
9:25

Поетеса з Ірпеня отримала спеціальну відзнаку на «Коронації слова»

Відома українська поетеса Юлія Бережко-Камінська отримала спеціальну відзнаку у номінації «Пісенна поезія» від Мистецької агенції «Територія ...

Вівторок, 02 Березня 2021
13:38

Борчиня з Ірпеня Ірина Коляденко продовжує підготовку до березневого чемпіонату

​​Борчиня з Ірпеня  Ірина Коляденко продовжує підготовку до березневого чемпіонату, який може визначити її участь в Олімпійських іграх цього ...

Понеділок, 14 Грудня 2020
13:28

У Приірпінні за дві доби – 333 нові випадки коронавірусної хвороби

Протягом вихідних днів коронавірусну хворобу виявили у 333 жителів Приірпіння. Про це інформує пресслужба Київської облдержадміністрації. ...