fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Кримінал

В Ірпені судять інваліда за використання коноплі як знеболювального

Середа, 20 листопада 2019 | 11:26

В Ірпені судять чоловіка з нирковою недостатністю, який вирощував і використовував коноплі в якості знеболювального.  Обвинувачуваний Віктор Ручко вважає, що його не мають судити, як кримінального злочинця. 

“Мене судять за вирощування коноплі, як кримінального злочинця. Хоча я не вважаю себе кримінальним злочинцем і по факту ним не є”, – говорить обвинувачений Віктор Ручко. “Я хвора людина, яка сама собі вирощувала ліки і займалась самолікуванням”.

Захист має намір залучити до процесу експертів і довести, що при захворюванні, яке має підсудний, використання медичного канабісу є науково обгрунтованим.

Адвокат Олександр Куликов також переконаний, хоча його підзахисний порушив закон, він переслідував цілком легітимну мету – доступ до ефективного лікування. До того ж, його дії нікому не завдали шкоди.
“У кримінальному праві є інститут малозначності і ми будемо просити його застосувати у цьому випадку. Оскільки немає жодної шкоди і жодних соціально-небезпечних наслідків”, – заявив Олександр Куликов.

Неділя, 22 Березня 2020
10:15

З 23 березня громадський транспорт буде перевозити людей лише за перепустками

В населених пунктах Київської області проїзд у пасажирському транспорті відбуватиметься за перепустками. З понеділка, 23 березня 2020 року, в ...

Четвер, 17 Вересня 2020
14:35

У Бучі викрали людину та вивезли її до лісу

Увечері, 16 вересня у Бучі двоє невідомих викрали чоловіка та вивезли його до лісу з метою вимагання грошей. Близько 21:00 до Поліції ...

Понеділок, 03 Серпня 2020
12:04

У готелі «Ірпінь» сталася пожежа

02 серпня о 12:48 до оперативно-диспетчерської служби Ірпінського регіону надійшло повідомлення про загорання на об’єкті готель Ірпінь, за ...

Понеділок, 14 Вересня 2020
9:25

В Ірпені в пожежі загинула жінка (відео пожежі)

В приватному будинку в Ірпені на розі Варшавської і 10 лінії сталася пожежа, в наслідок чого загинула літня жінка. ...