fbpx
Ірпінь, Кримінал

В Ірпені судитимуть інваліда, який вирощував канабіс для власного знеболення

Понеділок, 20 Січня 2020 | 9:58

Сьогодні, 20 лютого, в Ірпінському міськсуді, що розташований на вул. Мінеральній, 7, проходитиме судове засідання. Про це  повідомляє stolychno.news. Воно буде резонансним, бо підсудний – інвалід, який намагався подолати біль тими засобами, які йому доступні.

Судове засідання у справі Віктора Ручко, якого звинувачують у тому, що він незаконно вирощував канабіс (коноплі), розпочнеться о 12:00.

Сам звинувачуваний розповідає, що має ниркову недостатність, а через це є інвалідом І групи. Коноплі вирощував суто для себе, аби мати можливість знеболювання.

«Я не наркоторговець і не наркоман, я просто хвора людина, яка сама собі вирощувала ліки і займалась самолікуванням», – каже Ручко.

Адвокат пана Ручко має намір довести суду, що знеболення з канабісом не є злочином, а навпаки є доведеним наукою засобом для полегшення стану важкохворих людей. Ниркова недостатність супроводжується болями, тож чоловік не матиме змоги жити нормальним життям без знеболення на достатньому рівні.

Захисник Ручко Олександр Куликов вважає, що в даному випадку мета його підзахисного була легітимною, попри порушення закону щодо вирощування конопель. Також важливим моментом у справі є те, що чоловік нікому шкоди не завдавав, використовував канабіс для самолікування.

Понеділок, 01 Лютого 2021
15:16

У Гостомелі сталася пожежа у житловому будинку

У Гостомелі на Київщині сталася пожежа в приватному житловому будинку на вул. Лісовій, повідомляє Ірпінський відділ Державної служби з ...

Понеділок, 16 листопада 2020
11:16

Дистанційні шкільні олімпіади в Ірпені

На офіційному сайті Ірпінської міської ради повідомляють, що міські тури учнівських предметних олімпіад і професійного педагогічного конкурсу ...

Середа, 04 Грудня 2019
14:02

В Ірпінському КЦ міської поліклініки починає працювати нейрохірург

В Координаційному центрі Ірпінської міської поліклініки починає працювати досвідчений лікар нейрохірург. Лікар надає консультації та проводить ...

Субота, 08 Червня 2019
9:52

Музична освіта: чи буде життя після реформи?

Скасування в музичних школах індивідуальних занять вокалом на початковому рівні навчання, скорочення тривалості уроків до 15–23 хвилин, ...