fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Особистості, Слайдер

В Ірпені відкрилась клініка “Добробут”

Четвер, 10 Червня 2021 | 14:57

Сьогодні, 10 червня, в  Ірпені відбулось святкове  відкриття  нової  клініки “Добробут”. Дана подія стала  знаковою для міста,  адже  символізує  новий,  покращений рівень медичного  обслуговування  в  Ірпені.

На церемонії  відкриття  був присутній міський  голова Олександр Маркушин  та голова інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Це важлива подія у розвитку нашого міста. Для мешканців громади – це ще ширші можливості при виборі свого лікаря та нова якість медичних послуг, яку дає здорова конкуренція.
Це нові робочі місця у місті та додаткові надходження до місцевого бюджету.
Бажаю всім міцного здоров’я і надійних фахівців при потребі!” – коментує Олександр Маркушин.
“Добробут” вважається  однією  з  кращих  клінік  в Україні та користується  популярнісю  серед мешканців міста. Відтепер медичні послуги цієї клініки можна отримати  і в Ірпені.

Новус, Сільпо, Hesburger, Львівська майстерня шоколаду – це невеликий перелік популярних мереж, які почали працювати в Ірпені протягом останніх п’яти років. Зараз до них приєднався «Добробут» – одна з найбільших і найуспішніших мереж клінік в Україні. І це не лише означає, що мешканці Ірпінської громади отримують ще одну можливість якісної медичної послуги, а й те, що у місто надходять інвестиції, податки наповнюють місцевий бюджет, відкриваються нові робочі місця. Ірпінь стає все більш привабливим для середнього і великого бізнесу. І все це – результат роботи управлінської команди міста спільно з Інвестиційною радою Ірпеня!

Дякую засновникам і управлінській команді “Добробуту” за те, що обрали Ірпінь для розвитку свого бізнесу. Успіху «Добробуту» на новому місці!” –  коментує подію  голова  інвестиційної  ради Ірпеня Володимир Карплюк.

 

 

Середа, 18 Грудня 2019
11:23

В УДФСУ проходить форум “Якісне харчування – здорова дитина”

Наразі в Університеті державної фіскальної служби України проходить презентація їжі в рамках партнерського форуму соціально-освітніх інновацій ...

Четвер, 09 Липня 2020
12:05

“Сміттєвий” скандал у Гостомелі

Днями,  політсила  "Нові обличчя"  розмістила  сміттєві контейнери   у  Гостомелі,   агрументуючи це  бажанням  очистити селище  від сміття. ...

П’ятниця, 22 Травня 2020
10:45

В Ірпені відбудеться черговий суботник 23 травня

В рамках  громадської ініціативи #Чисте_місто  у суботу 23 травня об 11:00 відбудеться  черговий  суботник,  на якому  планують прибирати ...

П’ятниця, 05 Червня 2020
9:57

ДТП біля ТРЦ “Жираф” в Ірпені. Водій влетів в паркан

Сьогодні,  5   червня,  біля ТРЦ "Жираф"  сталася  ДТП. Водій  автомобіля  не впорався  з  керуванням та  влетів в  паркан. Наразі  на ...