fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Особистості, Слайдер

В Ірпені відкрилась клініка “Добробут”

Четвер, 10 Червня 2021 | 14:57

Сьогодні, 10 червня, в  Ірпені відбулось святкове  відкриття  нової  клініки “Добробут”. Дана подія стала  знаковою для міста,  адже  символізує  новий,  покращений рівень медичного  обслуговування  в  Ірпені.

На церемонії  відкриття  був присутній міський  голова Олександр Маркушин  та голова інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Це важлива подія у розвитку нашого міста. Для мешканців громади – це ще ширші можливості при виборі свого лікаря та нова якість медичних послуг, яку дає здорова конкуренція.
Це нові робочі місця у місті та додаткові надходження до місцевого бюджету.
Бажаю всім міцного здоров’я і надійних фахівців при потребі!” – коментує Олександр Маркушин.
“Добробут” вважається  однією  з  кращих  клінік  в Україні та користується  популярнісю  серед мешканців міста. Відтепер медичні послуги цієї клініки можна отримати  і в Ірпені.

Новус, Сільпо, Hesburger, Львівська майстерня шоколаду – це невеликий перелік популярних мереж, які почали працювати в Ірпені протягом останніх п’яти років. Зараз до них приєднався «Добробут» – одна з найбільших і найуспішніших мереж клінік в Україні. І це не лише означає, що мешканці Ірпінської громади отримують ще одну можливість якісної медичної послуги, а й те, що у місто надходять інвестиції, податки наповнюють місцевий бюджет, відкриваються нові робочі місця. Ірпінь стає все більш привабливим для середнього і великого бізнесу. І все це – результат роботи управлінської команди міста спільно з Інвестиційною радою Ірпеня!

Дякую засновникам і управлінській команді “Добробуту” за те, що обрали Ірпінь для розвитку свого бізнесу. Успіху «Добробуту» на новому місці!” –  коментує подію  голова  інвестиційної  ради Ірпеня Володимир Карплюк.

 

 

Понеділок, 22 Лютого 2021
10:16

В Ірпені проводять службове розслідування за фактом інциденту в Ірпінській школі №12

В Ірпінській школі №12 стався прикрий інцидент. На перерві після третього уроку під час конфлікту із старшокласниками постраждав п’ятикласник. ...

Неділя, 05 Квітня 2020
10:15

Поліція роз’яснює прийняті нововведення стосовно посилення умов карантину

Найбільш поширені питання щодо карантину та відповіді на них👇 ❓Чому запровадили правило носити з собою документи, що ...

П’ятниця, 26 Лютого 2021
12:52

За добу на Київщині – 548 випадків COVID-19, померло 9 хворих

​​За інформацією Київської облдержадміністрації, протягом останньої доби COVID-19 діагностували в 548 жителів області (зокрема, в 33 дітей), ...

Неділя, 04 Серпня 2019
10:54

Скільки партії заплатили за голоси виборців

Комітет виборців України порахував, у яку суму партіям обійшовся один голос на виборах до Верховної Ради. КВУ співставив кількість ...