fbpx
Ірпінь, Освіта, Спорт

В УДФСУ пройшов Світовий турнір з боротьби самбо

Середа, 11 Вересня 2019 | 18:42

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) провели Світовий турнір з боротьби самбо серед українських діаспорних команд. Організував захід Навчально-науковий інститут спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді та залучення студентів до занять спортом.

Співорзанізаторами турніру стали: Міжнародна організація українських громад «Четверта Хвиля», відділення Національного олімпійського комітету Київської області, Ірпінська міська рада, громадська організація «Асоціація сприяння розвитку Ветеранів єдиноборств України» та Світовий Конгрес Українців.

До Університету  завітали представники української діаспори з різних країн світу, а саме: США, Німеччини, Білорусії, Естонії, Польщі, Канади та Ізраїлю. Варто зазначити, що  учасниками турніру також були спортсмени із різних областей України. Вік спортсменів – від 30 до 60 років.

Розпочалася урочиста частина з підняття Державного прапору України та виконання державного гімну. Відкрив турнір голова громадської організації «Асоціація сприяння розвитку ветеранів єдиноборств України» та головний суддя змагань Юрій Клімантов, він привітав учасників та зазначив, що цей вид спорту постійно розвивається.

«Ніхто не очікував, що нас стільки збереться і це дійсно історичний момент. Ми розвиваємося і рухаємося вперед разом з вами, адже, щороку кількість учасників зростає, нагород отримують все більше, а результати стають все кращими», – зауважив заслужений тренер України.

Після підведення підсумків суддівською колегією переможців та призерів було нагороджено кубками, медалями та грамотами .

 

П’ятниця, 27 Вересня 2019
17:21

Масштабна аварія в Ірпені

У місті Ірпінь, на перехресті вулиць Озерна та Громадянська, сьогодні зранку сталося серйозне потрійне ДТП: Toyota, Citroen та  вантажівка ...

П’ятниця, 06 Березня 2020
19:52

На вул. Озерна в Ірпені горить автівка (відео)

Про це  повідомляють місцеві мешканці у соцмережах.  Пожежники  уже виїхали на місце пригоди.  Інформація  про постраждалих уточнюється. ...

Понеділок, 24 Лютого 2020
10:16

В Ірпені автівка збила ліхтар

Сьогодні вночі  біля  БЦ "Mr.CorneR" автомобіль  в'їхав в  ліхтар. Автівка, в результаті  аварії, пошкоджена,   інформація  про постраждалих  ...

Четвер, 30 Січня 2020
10:37

Павло Пашко нагородив видатних людей, які зробили значний внесок у розбудову Ірпеня та Університету

В Університеті державної фіскальної служби України-(далі-Університет) відбулася Перша регіональна церемонія нагородження Знаками народної ...