fbpx
Ірпінь, Освіта, Спорт

В УДФСУ пройшов Світовий турнір з боротьби самбо

Середа, 11 Вересня 2019 | 18:42

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) провели Світовий турнір з боротьби самбо серед українських діаспорних команд. Організував захід Навчально-науковий інститут спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді та залучення студентів до занять спортом.

Співорзанізаторами турніру стали: Міжнародна організація українських громад «Четверта Хвиля», відділення Національного олімпійського комітету Київської області, Ірпінська міська рада, громадська організація «Асоціація сприяння розвитку Ветеранів єдиноборств України» та Світовий Конгрес Українців.

До Університету  завітали представники української діаспори з різних країн світу, а саме: США, Німеччини, Білорусії, Естонії, Польщі, Канади та Ізраїлю. Варто зазначити, що  учасниками турніру також були спортсмени із різних областей України. Вік спортсменів – від 30 до 60 років.

Розпочалася урочиста частина з підняття Державного прапору України та виконання державного гімну. Відкрив турнір голова громадської організації «Асоціація сприяння розвитку ветеранів єдиноборств України» та головний суддя змагань Юрій Клімантов, він привітав учасників та зазначив, що цей вид спорту постійно розвивається.

«Ніхто не очікував, що нас стільки збереться і це дійсно історичний момент. Ми розвиваємося і рухаємося вперед разом з вами, адже, щороку кількість учасників зростає, нагород отримують все більше, а результати стають все кращими», – зауважив заслужений тренер України.

Після підведення підсумків суддівською колегією переможців та призерів було нагороджено кубками, медалями та грамотами .

 

Понеділок, 25 Травня 2020
13:07

Чергові відключення світла в Ірпені

ПрАТ «Київобленерго» опублікувало графік відключень електропостачання в Ірпінському регіоні на найближчий тиждень, у зв'язку з ремонтними ...

Четвер, 02 Липня 2020
18:12

Літвинов звинуватив Горобця у “зливі” Ірпінського району

В.о. міського голови Ірпеня  Андрій Літвинов  звинуватив  народного депутата  Горобця  Олександра у  "зливі"  Ірпінського району "В той час ...

Неділя, 30 Червня 2019
11:34

Що корисного можна вивчити влітку, залишаючись удома

Сьогодні саморозвиток не лише корисне, а й дуже модне поняття. Ти можеш бути профі в якійсь справі, але це не привід зупинятися на ...

П’ятниця, 22 Січня 2021
10:13

Освітні заклади Ірпеня готуються до відновлення навчання

У школах, ліцеях і закладах позашкільної освіти Ірпеня відбувається підготовка до відновлення очного навчання. Про це повідомило управління ...