fbpx
Ірпінь, Освіта, Спорт

В УДФСУ пройшов Світовий турнір з боротьби самбо

Середа, 11 Вересня 2019 | 18:42

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) провели Світовий турнір з боротьби самбо серед українських діаспорних команд. Організував захід Навчально-науковий інститут спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді та залучення студентів до занять спортом.

Співорзанізаторами турніру стали: Міжнародна організація українських громад «Четверта Хвиля», відділення Національного олімпійського комітету Київської області, Ірпінська міська рада, громадська організація «Асоціація сприяння розвитку Ветеранів єдиноборств України» та Світовий Конгрес Українців.

До Університету  завітали представники української діаспори з різних країн світу, а саме: США, Німеччини, Білорусії, Естонії, Польщі, Канади та Ізраїлю. Варто зазначити, що  учасниками турніру також були спортсмени із різних областей України. Вік спортсменів – від 30 до 60 років.

Розпочалася урочиста частина з підняття Державного прапору України та виконання державного гімну. Відкрив турнір голова громадської організації «Асоціація сприяння розвитку ветеранів єдиноборств України» та головний суддя змагань Юрій Клімантов, він привітав учасників та зазначив, що цей вид спорту постійно розвивається.

«Ніхто не очікував, що нас стільки збереться і це дійсно історичний момент. Ми розвиваємося і рухаємося вперед разом з вами, адже, щороку кількість учасників зростає, нагород отримують все більше, а результати стають все кращими», – зауважив заслужений тренер України.

Після підведення підсумків суддівською колегією переможців та призерів було нагороджено кубками, медалями та грамотами .

 

Понеділок, 23 листопада 2020
12:04

В Ірпені автомобіль збив жінку

В Ірпені на вулиці Соборній автомобіль збив жінку, поруч (декілька метрів) від пішохідного переходу. Авто знаходиться на місці ДТП із ...

Середа, 21 Жовтня 2020
11:19

Правоохоронці Ірпеня врятували матір та дитину, які заблукали в лісі

До Ірпінського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки смт.Коцюбинського про те, що вона разом із 11-ти річною дитиною заблукала в ...

Неділя, 19 Січня 2020
18:58

Пономарьов, Винник та Таюне зірвали аншлаг колядкою. Відео

Популярні українські співаки Олександр Пономарев, Олег Винник і беквокалістка останнього Таюне привітали українців із Водохрещем, виконавши ...

П’ятниця, 21 Червня 2019
8:53

Шкільну форму відмінили!

Президент України Володимир  Зеленський  відмінив  указ від 1996  року  пр  шкільну форму. Згідно  з  указом.  шкільна  форма  була  ...