fbpx
Ірпінь, Освіта, Спорт

В УДФСУ пройшов Світовий турнір з боротьби самбо

Середа, 11 Вересня 2019 | 18:42

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) провели Світовий турнір з боротьби самбо серед українських діаспорних команд. Організував захід Навчально-науковий інститут спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді та залучення студентів до занять спортом.

Співорзанізаторами турніру стали: Міжнародна організація українських громад «Четверта Хвиля», відділення Національного олімпійського комітету Київської області, Ірпінська міська рада, громадська організація «Асоціація сприяння розвитку Ветеранів єдиноборств України» та Світовий Конгрес Українців.

До Університету  завітали представники української діаспори з різних країн світу, а саме: США, Німеччини, Білорусії, Естонії, Польщі, Канади та Ізраїлю. Варто зазначити, що  учасниками турніру також були спортсмени із різних областей України. Вік спортсменів – від 30 до 60 років.

Розпочалася урочиста частина з підняття Державного прапору України та виконання державного гімну. Відкрив турнір голова громадської організації «Асоціація сприяння розвитку ветеранів єдиноборств України» та головний суддя змагань Юрій Клімантов, він привітав учасників та зазначив, що цей вид спорту постійно розвивається.

«Ніхто не очікував, що нас стільки збереться і це дійсно історичний момент. Ми розвиваємося і рухаємося вперед разом з вами, адже, щороку кількість учасників зростає, нагород отримують все більше, а результати стають все кращими», – зауважив заслужений тренер України.

Після підведення підсумків суддівською колегією переможців та призерів було нагороджено кубками, медалями та грамотами .

 

П’ятниця, 06 Березня 2020
19:52

На вул. Озерна в Ірпені горить автівка (відео)

Про це  повідомляють місцеві мешканці у соцмережах.  Пожежники  уже виїхали на місце пригоди.  Інформація  про постраждалих уточнюється. ...

Понеділок, 09 Грудня 2019
11:57

В Ірпені почали встановлювати новорічну ялинку

Сьогодні,  на площі біля  Ірпінської   міської  ради, почали встановлювати  новорічну  ялинку.   Місто розпочинає  підготовку  до  новорічних  ...

П’ятниця, 20 Березня 2020
13:11

Звіт Президента України про притидію COVID-19

Доповідаючи про протидію поширенню коронавірусу в Україні станом на ранок 20 березня, Володимир Зеленський повідомив радісну новину. В Україні ...

Вівторок, 19 листопада 2019
13:32

В Ірпені наркоман з пістолетом пограбував двох жінок

З 5-ї по 6-ту годину ранку на вулицях міста Ірпінь нападник скоїв два розбійних напади на жінок. Зненацька підбіг і, щоб  залякати своїх ...