fbpx
Ірпінь, Слайдер

“Європейська солідарність” збирає підписи на підтримку Ірпінського району

Понеділок, 15 Червня 2020 | 9:03

Активісти Європейської Солідарності Приірпіння проводять збір підписів до Верховної Ради України за майбутній укрупнений район з адміністративним центром в Ірпені. Про це   повідомляється на Facebook  сторінці партії.

Відсутність за останні два роки сильної комунікативної влади на місці і кулуарні домовленості на рівні обласної і центральної влади призвели до того, що адміністративним центром району хочуть визначити місто Бучу, яке колись було підпорядковано Ірпеню, в якому є необхідна медична, дорожня та безпекова інфраструктура, що обслуговує громади всього Приірпіння.

Ірпінь понад 50 років був адміністративним центром всього нашого регіону. І саме Ірпінь найбільше відповідає всім показникам і вимогам, щоб стати адміністративним центром майбутнього району.
Чисельність населення Ірпеня найбільша серед усіх міст майбутнього району.

Децентралізація, яку започаткував п’ятий Президент України Петро Порошенко, дала можливість в десятки разів збільшити бюджети розвитку міст, завдяки цьому Ірпінь почав стрімко розвиватися.
І має все необхідне, щоб стати адміністративним центром району.

Але, на жаль, Кабінет Міністрів України не врахував всі доводи і не почув громаду Ірпеня.
Тому, ми готуємо публічне звернення до Верховної ради України. Просимо всіх долучитися. Ми – за Ірпінь!

Команда Європейської Солідарності Приірпіння та майбутньої Ірпінської ОТГ проводить збір підписів до профільного комітету та голови Верховної ради України з вимогою повернути місту Ірпінь статус адміністративного центру Ірпінського району.

Адже саме депутати Верховної Ради будуть голосувати за постанову уряду та зміни до Конституції України, які закріплюють новий субрегіональний рівень – укрупнені райони Київської області.

Єдине, чого немає наразі – це логіки в прийнятті рішень центральною владою. Ірпінь – лідер регіону, а тому має стати локомотивом змін! Ми – ірпінчани, і ми за Ірпінський район з адміністративним центром в Ірпені! – йдеться  у  повідомленні.

П’ятниця, 03 Січня 2020
15:29

В Ірпені продовжили графік роботи резиденції Святого Миколая

На прохання жителів міста роботу новорічної резиденції Святого Миколая біля голової ялинки міста продовжено. Про це повідомляє  Ірпінська ...

Вівторок, 09 Червня 2020
10:20

Ірпінь знову без світла. Де пройдуть відключеня?

ПрАТ «Київобленерго» опублікувало графік відключень електропостачання в Ірпінському регіоні на найближчий тиждень.  Світла не буде у зв'язку з ...

Середа, 20 листопада 2019
11:26

В Ірпені судять інваліда за використання коноплі як знеболювального

В Ірпені судять чоловіка з нирковою недостатністю, який вирощував і використовував коноплі в якості знеболювального.  Обвинувачуваний Віктор ...

Середа, 01 Липня 2020
15:03

За відсутність маски у громадських місцях штрафуватимуть

Кабінет міністр ініціює посилення відповідальності в Україні для власників будинків, споруд і громадського транспорту за недотримання ...