fbpx
Ірпінь, Слайдер

“Європейська солідарність” збирає підписи на підтримку Ірпінського району

Понеділок, 15 Червня 2020 | 9:03

Активісти Європейської Солідарності Приірпіння проводять збір підписів до Верховної Ради України за майбутній укрупнений район з адміністративним центром в Ірпені. Про це   повідомляється на Facebook  сторінці партії.

Відсутність за останні два роки сильної комунікативної влади на місці і кулуарні домовленості на рівні обласної і центральної влади призвели до того, що адміністративним центром району хочуть визначити місто Бучу, яке колись було підпорядковано Ірпеню, в якому є необхідна медична, дорожня та безпекова інфраструктура, що обслуговує громади всього Приірпіння.

Ірпінь понад 50 років був адміністративним центром всього нашого регіону. І саме Ірпінь найбільше відповідає всім показникам і вимогам, щоб стати адміністративним центром майбутнього району.
Чисельність населення Ірпеня найбільша серед усіх міст майбутнього району.

Децентралізація, яку започаткував п’ятий Президент України Петро Порошенко, дала можливість в десятки разів збільшити бюджети розвитку міст, завдяки цьому Ірпінь почав стрімко розвиватися.
І має все необхідне, щоб стати адміністративним центром району.

Але, на жаль, Кабінет Міністрів України не врахував всі доводи і не почув громаду Ірпеня.
Тому, ми готуємо публічне звернення до Верховної ради України. Просимо всіх долучитися. Ми – за Ірпінь!

Команда Європейської Солідарності Приірпіння та майбутньої Ірпінської ОТГ проводить збір підписів до профільного комітету та голови Верховної ради України з вимогою повернути місту Ірпінь статус адміністративного центру Ірпінського району.

Адже саме депутати Верховної Ради будуть голосувати за постанову уряду та зміни до Конституції України, які закріплюють новий субрегіональний рівень – укрупнені райони Київської області.

Єдине, чого немає наразі – це логіки в прийнятті рішень центральною владою. Ірпінь – лідер регіону, а тому має стати локомотивом змін! Ми – ірпінчани, і ми за Ірпінський район з адміністративним центром в Ірпені! – йдеться  у  повідомленні.

Понеділок, 02 Вересня 2019
9:21

Я несу відповідальність за довіру виборців

– Чим ознаменувався та запам’ятався для Вас початок роботи Верховної Ради України?   – Відчуття відповідальності за довіру, яку мені ...

Понеділок, 28 Вересня 2020
18:16

Односторонній рух на двох вулицях Ірпеня

Включно з 1-го жовтня розпочнеться ремонт доріг у місті Ірпені по вулицях Громадянська (від вулиці Підгірна до вулиці Озерна) та Гуцала. ...

Середа, 08 Квітня 2020
9:33

В Україні зафіксовано 1668 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 1668 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 9:00 8 квітня в Україні ...

П’ятниця, 11 Вересня 2020
10:55

Відкриття не за морями! – В Ірпені розпочне роботу ресторан морепродуктів

12 вересня о 19:00  планується  відкриття  новго  ресторану  в Ірпені  -  "Анчоусна  від Чорноморки". Тонна смаженої рибки, устриці, мідії ...