fbpx
Ірпінь, Слайдер

“Європейська солідарність” збирає підписи на підтримку Ірпінського району

Понеділок, 15 Червня 2020 | 9:03

Активісти Європейської Солідарності Приірпіння проводять збір підписів до Верховної Ради України за майбутній укрупнений район з адміністративним центром в Ірпені. Про це   повідомляється на Facebook  сторінці партії.

Відсутність за останні два роки сильної комунікативної влади на місці і кулуарні домовленості на рівні обласної і центральної влади призвели до того, що адміністративним центром району хочуть визначити місто Бучу, яке колись було підпорядковано Ірпеню, в якому є необхідна медична, дорожня та безпекова інфраструктура, що обслуговує громади всього Приірпіння.

Ірпінь понад 50 років був адміністративним центром всього нашого регіону. І саме Ірпінь найбільше відповідає всім показникам і вимогам, щоб стати адміністративним центром майбутнього району.
Чисельність населення Ірпеня найбільша серед усіх міст майбутнього району.

Децентралізація, яку започаткував п’ятий Президент України Петро Порошенко, дала можливість в десятки разів збільшити бюджети розвитку міст, завдяки цьому Ірпінь почав стрімко розвиватися.
І має все необхідне, щоб стати адміністративним центром району.

Але, на жаль, Кабінет Міністрів України не врахував всі доводи і не почув громаду Ірпеня.
Тому, ми готуємо публічне звернення до Верховної ради України. Просимо всіх долучитися. Ми – за Ірпінь!

Команда Європейської Солідарності Приірпіння та майбутньої Ірпінської ОТГ проводить збір підписів до профільного комітету та голови Верховної ради України з вимогою повернути місту Ірпінь статус адміністративного центру Ірпінського району.

Адже саме депутати Верховної Ради будуть голосувати за постанову уряду та зміни до Конституції України, які закріплюють новий субрегіональний рівень – укрупнені райони Київської області.

Єдине, чого немає наразі – це логіки в прийнятті рішень центральною владою. Ірпінь – лідер регіону, а тому має стати локомотивом змін! Ми – ірпінчани, і ми за Ірпінський район з адміністративним центром в Ірпені! – йдеться  у  повідомленні.

Четвер, 26 листопада 2020
10:57

Радником мера Ірпеня став Андрій Літвинов

Колишнього ВО міського голови, а нині депутата Ірпінської міської ради Андрія Літвинова призначили штатним радником мера Ірпеня Олександра ...

Вівторок, 25 Червня 2019
15:35

Новенька 1000 грн – скоро у гаманцях українців

НБУ  анонсував випуск нової  банкноти  номіналом  1000 грн. Голова Національного банку України Яків Смолій оголосив,  що  з   25   жовтня ...

Вівторок, 30 Липня 2019
10:39

Покинуті напризволяще

До редакції «Ірпінського вісника» звернулася Анжела Макеєва, кандидат у народні депутати на позачергових парламентських виборах, які відбулися ...

Понеділок, 07 Грудня 2020
10:17

В Ірпені на Алеї Героїв АТО вшанували пам’ять Захисників України

. «У День Збройних сил України Ірпінь вшановує пам'ять тих, хто загинув, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. ...