fbpx
Ірпінь, Культура, Слайдер

Юрій Прилипко звернувся до Кабміну з проханням встановити районний центр в Бородянці, а не в Ірпені

П’ятниця, 17 Квітня 2020 | 13:50

Селищний  голова  Гостомеля,  звернувся  до  Кабінету  Міністрів  з  проханням  визначити  районним центром, до якого буде входити, зокрема й Гостомельська ОТГ,  Бородянку,  замість Ірпеня.
Юрій Прилипко аргументує  це  тим, що територіальне розташування Бородянки, є рівновіддаленим від усіх суб’єктів майбутнього району, що  набагато  зручніше  ніж  розташування  Ірпеня.

“В країні триває адміністративна реформа і процес децентралізації. Я підписав звернення до  Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад і територій,  Київської обласної державної адміністрації з проханням врахувати потреби нашої громади при утворенні нових адміністративно-територіальних одиниць – районів.

Вважаю, що кращих варіантом буде розташування центру району, до якого буде входити, зокрема й наша Гостомельська ОТГ, має розташовуватися в смт. Бородянка, а не в м. Ірпінь.

Головним аргументом для цього є територіальне розташування Бородянки, яка є рівновіддаленою від усіх суб’єктів майбутнього району. Також, селище маю усю необхідну інфраструктуру для функціонування як районний центр.
Наразі, в якості районного центру нам пропонують місто Ірпінь. Це не є зручно прийнятним для більшості громад півночі Київщини.
Маю надію, що керівництво органів державної влади та КОДА підтримає пропозиції та почує думку громад стосовно розташування центру району саме в Бородянці.
Інформую, що на наступній сесії Гостомельської селищної раде це питання буде поставлено на розгляд депутатського корпусу. Сподіваюся, що наші депутати також підтримають таку позицію.” –  наголошує  селищний  голова.

Світлина від Юрія Прилипка.

Вівторок, 11 Лютого 2020
16:46

Хто не дає Гостомелю відділитись від Ірпеня?

77  сесія Ірпінської міської  ради  спричинила остаточний  та  глобальний  розкол  між відносинами  Ірпеня  та Гостомеля. На цій сесії  ...

Вівторок, 17 Грудня 2019
13:04

В Ірпінських поліклініках встановили тривожні кнопки

Кілька ірпінських закладів медицини було підключено до кнопки тривожного виклику групи швидкого реагування, які встановлюються в рамках  ...

Середа, 12 Лютого 2020
17:21

В Ірпені святкуватимуть День святого Валентина

14  лютого в Ірпіні  на  Центральній  площі міста відбудеться святкування дня закоханих У програмі – конкурсно-розважальні програми для ...

Середа, 06 Січня 2021
10:13

Статистика захворювань на COVID-19

​​6 911 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 6 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 203 дитини та 406 ...