fbpx
Ірпінь, Культура, Слайдер

Юрій Прилипко звернувся до Кабміну з проханням встановити районний центр в Бородянці, а не в Ірпені

П’ятниця, 17 Квітня 2020 | 13:50

Селищний  голова  Гостомеля,  звернувся  до  Кабінету  Міністрів  з  проханням  визначити  районним центром, до якого буде входити, зокрема й Гостомельська ОТГ,  Бородянку,  замість Ірпеня.
Юрій Прилипко аргументує  це  тим, що територіальне розташування Бородянки, є рівновіддаленим від усіх суб’єктів майбутнього району, що  набагато  зручніше  ніж  розташування  Ірпеня.

“В країні триває адміністративна реформа і процес децентралізації. Я підписав звернення до  Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад і територій,  Київської обласної державної адміністрації з проханням врахувати потреби нашої громади при утворенні нових адміністративно-територіальних одиниць – районів.

Вважаю, що кращих варіантом буде розташування центру району, до якого буде входити, зокрема й наша Гостомельська ОТГ, має розташовуватися в смт. Бородянка, а не в м. Ірпінь.

Головним аргументом для цього є територіальне розташування Бородянки, яка є рівновіддаленою від усіх суб’єктів майбутнього району. Також, селище маю усю необхідну інфраструктуру для функціонування як районний центр.
Наразі, в якості районного центру нам пропонують місто Ірпінь. Це не є зручно прийнятним для більшості громад півночі Київщини.
Маю надію, що керівництво органів державної влади та КОДА підтримає пропозиції та почує думку громад стосовно розташування центру району саме в Бородянці.
Інформую, що на наступній сесії Гостомельської селищної раде це питання буде поставлено на розгляд депутатського корпусу. Сподіваюся, що наші депутати також підтримають таку позицію.” –  наголошує  селищний  голова.

Світлина від Юрія Прилипка.

Неділя, 26 Квітня 2020
18:22

Одні прибирають, а інші забруднюють довкілля. Поліція оштрафувала чоловіків, які винкинули сміття біля річки

Мешканець Ірпеня Dima Chebanov "впіймав  на гарячому"  чоловіків, які викинули  будівельне  сміття. Чоловіки просто викинули  купу  мотлоху ...

Четвер, 02 Квітня 2020
22:06

В Україні зафіксовано 897 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 897 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 22:00 2 квітня в Україні 897 ...

Неділя, 04 Серпня 2019
9:56

7 та 8 серпня буде перекрито залізничний переїзд в Ірпені

Укрзалізниця повідомила,  що в Ірпені перекриють  залізничний переїзд  7 та  8 серпня. В  період  з   8:00 до 18:00  у ці  дні  будуть ...

П’ятниця, 13 Березня 2020
17:57

Планові відключення світла в Приірпінні

На наступному тижні компанія «Київобленерго» планує низку відключень електропостачання у зв’язку з чплановими ремонтними роботами. ...