fbpx
Ірпінь, Культура, Слайдер

Юрій Прилипко звернувся до Кабміну з проханням встановити районний центр в Бородянці, а не в Ірпені

П’ятниця, 17 Квітня 2020 | 13:50

Селищний  голова  Гостомеля,  звернувся  до  Кабінету  Міністрів  з  проханням  визначити  районним центром, до якого буде входити, зокрема й Гостомельська ОТГ,  Бородянку,  замість Ірпеня.
Юрій Прилипко аргументує  це  тим, що територіальне розташування Бородянки, є рівновіддаленим від усіх суб’єктів майбутнього району, що  набагато  зручніше  ніж  розташування  Ірпеня.

“В країні триває адміністративна реформа і процес децентралізації. Я підписав звернення до  Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад і територій,  Київської обласної державної адміністрації з проханням врахувати потреби нашої громади при утворенні нових адміністративно-територіальних одиниць – районів.

Вважаю, що кращих варіантом буде розташування центру району, до якого буде входити, зокрема й наша Гостомельська ОТГ, має розташовуватися в смт. Бородянка, а не в м. Ірпінь.

Головним аргументом для цього є територіальне розташування Бородянки, яка є рівновіддаленою від усіх суб’єктів майбутнього району. Також, селище маю усю необхідну інфраструктуру для функціонування як районний центр.
Наразі, в якості районного центру нам пропонують місто Ірпінь. Це не є зручно прийнятним для більшості громад півночі Київщини.
Маю надію, що керівництво органів державної влади та КОДА підтримає пропозиції та почує думку громад стосовно розташування центру району саме в Бородянці.
Інформую, що на наступній сесії Гостомельської селищної раде це питання буде поставлено на розгляд депутатського корпусу. Сподіваюся, що наші депутати також підтримають таку позицію.” –  наголошує  селищний  голова.

Світлина від Юрія Прилипка.

Вівторок, 19 листопада 2019
10:03

Мешканці Приірпіння здобули перемогу у Всекраїнському радіодиктанті

Мешканці  Ірпеня  та Гостомеля  увійшли в  число переможців з  написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 8 листопада о ...

Понеділок, 16 Березня 2020
22:54

В Києві зафіксували 2 випадки коронавірусу

У Києві в понеділок, 16 березня, лабораторно підтвердили два випадки COVID-19. Один із заражених недавно був у Франції. ...

Вівторок, 17 Грудня 2019
11:26

Як працюватиме резиденція Святого Миколая в Ірпені?

Вже зовсім скоро настане  одне  з   найсвітліших та найбільш очікуваних  свят  -  День Святого  Миколая.  З нагоди  святкування в Ірпені  ...

Четвер, 26 Вересня 2019
11:43

Юрій Прилипко: “Я не хочу брати участь у дерибані та відмиванні коштів для Ірпінської міської ради”

Останнім  часом  Гостомель  опинився  в  центрі уваги всього Приірпіння. Селищний  голова Юрій  Прилипко виявив  бажання  відділитися  від  ...