fbpx
Ірпінь, Культура, Особистості, Слайдер

За що голосували депутати? Підсумки 11 сесії Ірпінської міської ради

Четвер, 17 Червня 2021 | 14:01

Сьогодні,  17   червня, в чергова  сесія Ірпінської міської ради, під час якої  розглянути  106  питань та привітали видатних  ірпінців.

Зокрема, на сесії  було прийняте рішення про присвоєння  звання Почесного громадянина міста, які отримали завідувачка дитсадка «Лісова пісня» Марія Нельзіна та завідувач діагностичним відділенням Ірпінської міської поліклініки Дмитро Мацюк.
Також звання Почесного громадянина Ірпеня посмертно присвоєно офіцеру, полковнику Служби зовнішньої розвідки України Сергію Бобру, який загинув у Луганську під час виконання службового завдання у липні 2014 року.
«Це дуже важливо для мене і моїх дітей. Ми обіцяємо бути достойними мешканцями нашої громади. Дякую вам!», – зазначила дружина Героя Ірина Бобер.

Також  на сесії міський  голова Олександр Маркушин озвучив позицію щодо переіменування  вулиць  у  місті. Останнім часом  депутати активно подавали пропозиції  щодо переіменування вулиць,  але  більшість з  них   не  була підтримана громадськістю,  про  що свідчить значна кількість  звернень громадян.

«Бурхливе обговорення серед громади викликала інформація щодо можливого перейменування деяких вулиць нашого міста. Понад 40 пропозицій ми отримали від депутатів щодо перейменування вулиць, але здебільшого це викликало обурення серед людей. Я вважаю, що це потрібно робити тільки там, де це підпадає під дію закону про декомунізацію і де є задвоєння назв вулиць. Але, головне, на це має бути 100% воля громади і мешканців цих вулиць» –  зазначив  очільник  Ірпеня.

Також,  міський голова виступив проти  обмеження  доступу до приміщень Ірпінської  міської  ради та  закликав  депутатів не  підтримувати рішення  про встановлення  турнікетів.

«Жодних турнікетів в Ірпінській міській раді встановлено не буде і жодних обмежень для входу у приміщення міськради не буде. Громада має право заходити і спілкуватися з працівниками виконкому і апарату міськради у будь-який час. Прошу депутатів утриматися чи проголосувати проти, розглядаючи це питання» 

 

 

Четвер, 16 Січня 2020
10:12

В Ірпені відкрили ще одну амбулаторію

В Ірпені,  на вул. Білокур 1а  відкрили  чергову  амбулаторію  сімейної  медицини. Свою роботу  клініка розпочала  з  15  січня.

Неділя, 11 Жовтня 2020
9:58

Знеструмлений Ірпінь. Через аварію половина міста сидить без світла

В Ірпені  сталася аварія в мережі,  яка  знеструмила  половину міста. Всю  ніч  та ранок  мешканці Ірпеня  сидять  без  світла. Наразі ...

Середа, 20 листопада 2019
12:25

Ірпінські поліцейські врятували трьох дітей

19.11.2019 року о 3 годині ночі до Ірпінського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що виявлено 2 малолітніх дітей 5-ти та 4-рьох ...

П’ятниця, 07 Лютого 2020
15:29

В Ірпені сталася ДТП через несправний світлофор

В Ірпені на проблемному перехресті вулиць Пушкінської та Університетської сталася ДТП. Причиною цього став непрацюючий світлофор. На щастя, ...