fbpx
Ірпінь, Культура, Особистості, Слайдер

За що голосували депутати? Підсумки 11 сесії Ірпінської міської ради

Четвер, 17 Червня 2021 | 14:01

Сьогодні,  17   червня, в чергова  сесія Ірпінської міської ради, під час якої  розглянути  106  питань та привітали видатних  ірпінців.

Зокрема, на сесії  було прийняте рішення про присвоєння  звання Почесного громадянина міста, які отримали завідувачка дитсадка «Лісова пісня» Марія Нельзіна та завідувач діагностичним відділенням Ірпінської міської поліклініки Дмитро Мацюк.
Також звання Почесного громадянина Ірпеня посмертно присвоєно офіцеру, полковнику Служби зовнішньої розвідки України Сергію Бобру, який загинув у Луганську під час виконання службового завдання у липні 2014 року.
«Це дуже важливо для мене і моїх дітей. Ми обіцяємо бути достойними мешканцями нашої громади. Дякую вам!», – зазначила дружина Героя Ірина Бобер.

Також  на сесії міський  голова Олександр Маркушин озвучив позицію щодо переіменування  вулиць  у  місті. Останнім часом  депутати активно подавали пропозиції  щодо переіменування вулиць,  але  більшість з  них   не  була підтримана громадськістю,  про  що свідчить значна кількість  звернень громадян.

«Бурхливе обговорення серед громади викликала інформація щодо можливого перейменування деяких вулиць нашого міста. Понад 40 пропозицій ми отримали від депутатів щодо перейменування вулиць, але здебільшого це викликало обурення серед людей. Я вважаю, що це потрібно робити тільки там, де це підпадає під дію закону про декомунізацію і де є задвоєння назв вулиць. Але, головне, на це має бути 100% воля громади і мешканців цих вулиць» –  зазначив  очільник  Ірпеня.

Також,  міський голова виступив проти  обмеження  доступу до приміщень Ірпінської  міської  ради та  закликав  депутатів не  підтримувати рішення  про встановлення  турнікетів.

«Жодних турнікетів в Ірпінській міській раді встановлено не буде і жодних обмежень для входу у приміщення міськради не буде. Громада має право заходити і спілкуватися з працівниками виконкому і апарату міськради у будь-який час. Прошу депутатів утриматися чи проголосувати проти, розглядаючи це питання» 

 

 

П’ятниця, 20 Березня 2020
8:35

В Чернівцях зафіксовано 5 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Про це повідомляє  МОЗ. Ввечері 19 березня за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я ...

П’ятниця, 20 Грудня 2019
15:39

В УДФСУ відбувся благодійний новорічний бал: діти-сироти отримають подарунки від Святого Миколая

           В Університеті державної фіскальної служби України відбувся благодійний новорічний бал. Організував захід Факультет підготовки, ...

Понеділок, 12 Жовтня 2020
13:24

Двері Ірпінського міського суду зачинені

Нещодавно були виявлені підтверджені випадки зараження коронавірусом у працівників Ірпінського міського суду. Подальшими діями буде ...

Понеділок, 19 Жовтня 2020
14:10

«Слуга народу» та «Нові обличчя» – в Ірпені визначилися 2 лідери передвиборчих перегонів

25 жовтня пройдуть місцеві вибори, де кожен зможе віддати голос за ту політсилу та того очільника Ірпінської ОТГ, які зможуть достойно ...