fbpx
Культура, Новини

Цьогоріч радіодиктант з української мови читатиме Юрій Андрухович

Неділя, 17 Жовтня 2021 | 20:15

Менш ніж за місяць відбудеться щорічний всеукраїнський радіодиктант. Цього року автором тексту стане письменник Юрій Андрухович. У прямому ефірі о 10:00 9 листопада 2021 року він також надиктує текст українцям. Щорічний радіодиктант національної єдності буде вже 21 за рахунком.

Трансляцію радіодиктанту можна буде відстежувати також на решті медійних платформ Суспільного телерадіомовника — телеканалі «UA: Перший», радіо «Культура» та інших. Тему диктанту обіцяють повідомити вже найближчим часом.

Як зазначив член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за платформу радіо Дмитро Хоркін, претендентів на роль автора та читця диктанту було декілька, та саме Юрія Андруховича радили обрати радіослухачі.

Радіодиктант вже став доброю традицією. До нього регулярно долучаються тисячі слухачів зі всієї України. Взяти участь у спільному написанні диктанту стало для багатьох уже не стільки перевіркою власних знань, скільки засвідченням любові й поваги до рідної мови, потужним об’єднавчим моментом. А останніми роками участь у цій акції встигла перетворитися ще й на своєрідний флешмоб у соцмережах.

Нагадаємо, що долучитися до радіодиктанту національної єдності-2021 можуть всі охочі. Перевірити свої знання можна самостійно або ж надіславши після написання свою роботу на перевірку на радіо.

Ті, хто не припуститься жодної помилки, отримають заохочувальні призи. У 2020 році переможцями диктанту стали 17 учасників. Автором тексту радіодиктанту національної єдності під назвою «Виклики книжкової ери» торік був поет і видавець Іван Малкович, а читала його у прямому ефірі акторка театру та кіно Римма Зюбіна.

 

Джерело: vechirniy.kyiv

П’ятниця, 05 Лютого 2021
14:39

За добу на Київщині – 273 випадки коронавірусної хвороби

За добу на Київщині – 273 випадки коронавірусної хвороби й 486 одужань. За даними Київської облдержадміністрації, протягом останньої доби ...

Вівторок, 08 Грудня 2020
12:48

У Приірпінні виявили ще 146 випадків коронавірусної хвороби

За останню добу коронавірусну хворобу діагностували в 146 жителів Приірпіння. Водначас одужало 5 хворих (усі – ірпінці). Про це інформує ...

Понеділок, 18 Жовтня 2021
11:00

У додаток WhatsApp впровадили функцію голосових повідомлень

Розробники продовжують доопрацьовувати месенджер WhatsApp, забезпечуючи нові можливості. Декілька днів тому представники компанії анонсували ...

Четвер, 07 Жовтня 2021
8:00

«Теплоенергопостач» обладнали «тривожною кнопкою»

Муніципальна варта Ірпінської міської ради обладнала комунально-побутове підприємство «Теплоенергопостач», яке надає послуги з ...