fbpx
Здоров'я, Новини, Слайдер, Україна

Актуальна інформація про пожежі у Зоні відчуження від ДСНС (відео)

Вівторок, 14 Квітня 2020 | 12:10

Оперативна інформація щодо ліквідації лісових пожеж на території Зони відчуження безумовного (обов’язкового) відселення .

Станом на 14 квітня, у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Корогодського, Дитятківського, Паришівського та Денисовецького лісництв.

Відкритого вогню немає. Спостерігається незначне тління лісової підстилки окремими осередками.

Інженерною технікою створено близько 110 км мінералізованих смуг.

Пожежною авіацією (3 літаки, 3 вертольоти) протягом 13 квітня здійснено 227 скидів (538 т. води).

Всього на території Зони відчуження залучено 415 осіб та 98 од.техніки, з них від ДСНС понад 321 осіб та 66 од.техніки, в тому числі 3 літаки і 3 вертольоти.

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,012 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год).

Триває ліквідація лісових пожеж на території Зони відчуження безумовного (обов’язкового) відселення ⤵️Підрозділами #ДСНС надається допомога #ДАЗВ у гасінні пожеж на території Корогодського, Дитятківського, Паришівського та Денисовецького лісництв.Відкритого вогню немає. Спостерігається незначне тління лісової підстилки окремими осередками.

Опубліковано ДСНС України Вівторок, 14 квітня 2020 р.

П’ятниця, 29 Січня 2021
11:12

Працівники КП УЖКГ «Ірпінь» працюють з ранньої пори

Працівники підприємства та комунальна техніка з ранньої пори працюють задля безпеки пішоходів та водіїв, очищаючи від снігу дороги, тротуари ...

Середа, 18 листопада 2020
10:47

Правоохоронці виявили мережу гральних закладів в Ірпені

Прокуратура Київщині повідомляє, що за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури правоохоронці припинили діяльність чотирьох ...

Четвер, 28 Травня 2020
9:57

Ажіотаж в бібліотеках Приірпіння – ірпінці розбирають книги

Кілька  днів  тому  у  Приірпінні  знову  запрацювали  бібліотеки  після  затяжного карантину. Про відвідування  мешканцями Ірпеня  бібліотек ...