fbpx
Новини, Слайдер, Україна

Денис Малюська: реєстр олігархів може з’явитися вже в травні

Понеділок, 08 листопада 2021 | 17:00

Перші засідання Ради національної безпеки та оборони (РНБО) щодо формування реєстру олігархів можуть відбутися у двадцятих числах травня 2022 року. Про міністр юстиції Денис Малюська повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що так званий «закон про олігархів» минулої суботи, 6 листопада, було опубліковано у газеті «Голос України», а отже він набере чинності за півроку.

«Введення в дію закону про олігархів припадає на період між травневими святами, а перші «номінаційні» засідання РНБОУ будуть можливими (з дотриманням усіх процедурних обмежень) уже з двадцятих чисел травня», – написав Малюська.

Міністр додав, що з метою імплементації закону до цього часу Нацрада з питань телебачення та радіомовлення має розробити та затвердити порядок перевірки ділової репутації покупців ЗМІ, а РНБО – затвердити положення про реєстр олігархів, порядок його формування та ведення, а також розробити цей реєстр.

«Перші «номінаційні» засідання РНБО будуть можливі (з дотриманням усіх процедурних обмежень) вже у двадцятих числах травня», – упевнений Малюська.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський підписав так званий «закон про олігархів» минулого тижня.

Верховна Рада прийняля його ще 23 вересня, однак виявилося, що в документі були враховані взаємовиключні поправки, вирішення цієї колізії зайняло півтора місяці.

 

За матеріалами Цензор.Нет

Вівторок, 16 Червня 2020
14:26

Кабмін планує посилити відповідальність за порушення маскового режиму

Кабінет міністрів України планує посилити відповідальність за недотримання маскового режиму, також уряд готовий переглянути режим носіння ...

Четвер, 11 Липня 2019
8:28

Президент затвердив план покращення якості мобільного Інтернету в малих містах і селах

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 497/2019 «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету» В останні ...

Понеділок, 16 листопада 2020
10:30

Статистика захворювань на COVID-19 станом на 16.11.2020

9 832 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 16 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 354 дитини та ...

Четвер, 06 Серпня 2020
9:43

В Ірпені пройде благодійний спортивний фестиваль IRPIN Dобро fest

14  серпня  з 16:00 у  парку  "Незнайка" пройде  благодійний  спортивний  фестиваль на  підтримку онкохворих дітей.  Долучитися та  допомогти  ...