fbpx
Новини, Україна

Карантин вихідного дня чи локдаун?

Середа, 04 листопада 2020 | 14:43

В Україні не розглядають можливості впровадження повторного повного локдауну, оскільки це вкрай негативно вдарить по економіці.

Проте розглядається варіант впровадження нової карантинної зони – крім червоної, помаранчевої, жовтої і зеленої може з’явитися ще умовно названа чорна. Про це у своєму каналі в Telegram з посиланням на джерела повідомила шеф-редакторка LB.ua Соня Кошкіна.

“Критерії все ще розробляють, але основний – повна заповненість ліжкомісць. У чорній зоні буде повний локдаун із зупинкою всього”, – пояснила Соня Кошкіна.

Рішення щодо цього готується до імплементації після наради в Офісі президента.

Крім того, відомо, що влада дійсно розглядає варіант так званого карантину вихідного дня. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини. Маркети будівельних і інших товарів також обмежать у роботі. 

Нагадаємо, що вчора низка ЗМІ заявила, що уряд розглядає варіант введення карантину вихідного дня – з вечора п’ятниці до ранку понеділка. Він передбачає закриття фудкортів, ресторанів, окрім роботи на виніс.

Відповідно до останнього зонування, майже вся країна – у помаранчевій і червоній зонах, у жовтій залишилася лише частина Херсонської області. До помаранчевої зони належать 489 територіально-адміністративних одиниць (зокрема 13 обласних центрів). Це на 52 одиниці більше, ніж було до того.

Вівторок, 27 Жовтня 2020
11:43

Загинула член виборчої комісії в Ірпені

Під час підрахунку голосів на території Ірпінської ОТГ сталася трагедія. Олександр Титененко, заступник голови комісії в селі Козинці ...

П’ятниця, 13 листопада 2020
10:51

Працівники Верховної Ради продовжують отримувати позитивні тести на COVID-19

Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук отримав позитивний результат на COVID-19. Ходили плітки, про те що Мендель(Прес-секретар ...

Середа, 27 листопада 2019
13:16

Новий голова КОДА звільнив свого заступника

Відповідне розпорядження 25 листопада підписав очільник Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов. Звільнення ...

Четвер, 18 Липня 2019
17:29

Обшуки в компанії Агрофорт

Сьогодні, 18 липня в місті Кагарлик відбувались обшуки в компанії Агрофорт, що входить в холдинг МХП (Миронівський хлібопродукт), директор ...