fbpx
Слайдер, Україна

МВС з 1 червня запускає систему фото- та відеофіксації ПДР

П’ятниця, 29 Травня 2020 | 9:52
Відповідні зміни Кабмін 20 травня вніс до постанови 2017 року №833.

Зокрема очільник МВС Арсен Аваков повідомив: “Запрацює мережа фотовідеофіксації. Спочатку це буде 17 пунктів, потім близько 40, всього по країні ми плануємо, щоб таких пунктів було понад 7 сотень. Відповідний графік, адреси, порядок після прийняття цієї постанви зможемо оприлюднити”.

«Фактом порушення є перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш ніж на 20 км/год», – сказав перший заступник начальника Департаменту Патрульна поліція України Олексій #Білошицький.

❗️Розмір штрафу у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 20 км/год, але не більше 50 км/год, складатиме – 255 гривень. За перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 50 км/год – 510 грн.

Штраф необхідно буде сплатити упродовж 30-ти днів з дати набрання постановою законної сили. Якщо його буде сплачено упродовж 10-ти банківських днів із моменту отримання постанови, розмір штрафу зменшуватиметься на 50%.

У разі несплати штрафу, після закінчення 30-ти днів запускається механізм примусового стягнення. При цьому відкривається виконавче провадження – на транспортний засіб боржника та інше майно (нерухомість, цінні папери тощо) може бути накладено арешт. Боржник втрачає право вільно розпоряджатися своїм майном. Крім того, стягується подвійна сума штрафу.

Про факт фіксації порушення можна буде дізнатися:

 адмінпостанови надсилатимуть на електронну пошту, якщо подано відповідну заяву в #МВС;

 на офіційних веб-сайтах МВС та Головний сервісний центр МВС у «Електронному кабінеті водія;

 від листоноші, який доставляє постанову за місцем реєстрації правопорушника;

 від представників Державна прикордонна служба України, які вручають постанову при перетині кордону – іноземцям та особам без громадянства, які ввозили транспортний засіб на територію України, зареєстрований за її межами.

Вівторок, 19 Травня 2020
10:02

ДТП біля Ворзеля: рух заблоковано в обидві сторони (відео)

Сьогодні, 19 травня зранку, під Києвом, на перехресті “Ворзель – Склозаводська Буча” сталася ДТП. Про це повідомляє dtp.kiev.ua. ...

Понеділок, 02 Вересня 2019
9:21

Я несу відповідальність за довіру виборців

– Чим ознаменувався та запам’ятався для Вас початок роботи Верховної Ради України?   – Відчуття відповідальності за довіру, яку мені ...

Четвер, 12 листопада 2020
11:32

Хворих на COVID-19 Зеленського і Єрмака лікують у “Феофанії”

Президент України Володимир Зеленський і глава Офісу президента України Андрій Єрмак, хворі на коронавірусну інфекцію, перебувають в ...

Четвер, 07 листопада 2019
11:08

В Києві обмежать рух вантажівок

З 7 листопада в Києві  буде обмежено в'їзд вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тонни в години пік з 07:00 до 10:00 ранку і ...