fbpx
Слайдер, Україна

На Київщині новий голова ОДА

Середа, 10 Липня 2019 | 16:44

10  липня  Президент  України Володимир  Зеленський призначив  нового голову Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна. Вручення  посвідчення  відбулося у  Борисполі.

Глава  держави  наголосив на тому, що разом  з розвитком  регіону представники влади не   повинні  забувати про проблеми мешканців, які  тут проживають.

«Не забувайте про такі проблеми, як лікарні, дитячі садочки, школи – звертайте увагу на ці важливі речі», –  акцентував  Президент.

Новий  голова ОДА  зазначив  що у своїй роботі планує повністю змінити підходи, опираючись на принципи прозорості, відкритості, клієнтоорієнтованості та турботи про людей.

«Люди – це наші клієнти, і ми повинні нести максимальний сервіс для них», – зауважив він.

Михайло Бно-Айріян також наголосив, що хоче перетворити область на регіон нових можливостей для людей, особливо відкриття власної справи, про яку, за опитуваннями, мріють 40% мешканців Київщини. Він також підкреслив необхідність зробити  область  більш  привабливою для нових  інвестицій.

Голова запевнив, що невідкладно почне працювати над виправленням ситуації у Бориспільській багатопрофільній лікарні, щоб уже протягом року досягнути змін. Також він висловив надію на підтримку в роботі з боку територіальних органів центральної влади та силового блоку й налагодження співпраці з обласною радою.

«Я думаю, що ми нарешті почнемо нову сторінку наших стосунків. Повинен бути діалог, нормальна співпраця», – резюмував голова Київської обласної державної адміністрації.

Середа, 18 Березня 2020
13:45

В Київській області введено режим надзвичайної ситуації

18 березня 2020 року відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ...

Четвер, 06 Серпня 2020
9:43

В Ірпені пройде благодійний спортивний фестиваль IRPIN Dобро fest

14  серпня  з 16:00 у  парку  "Незнайка" пройде  благодійний  спортивний  фестиваль на  підтримку онкохворих дітей.  Долучитися та  допомогти  ...

Вівторок, 22 Грудня 2020
16:47

В Україні затверджено план вакцинації від Covid-19

В Україні затверджено план вакцинації від Covid-19. Вакцинувати населення збираються в чотири етапи - з січня 2021 до березня 2022 року. ...

П’ятниця, 03 Січня 2020
15:53

Як Козак Гаврилюк собі 3-поверховий будинок збудував

Колишній  нардеп  від  95   округу  Михайло  Гаврилюк,  більш  відомий  як  "козак  Гаврилюк"  збудував у Карпатах   будинок  загальною ...