fbpx
Новини, Слайдер, Україна

На Тернопільщині знайшли село, де мешкає лише одна людина: чоловік розповів, чим займається

Субота, 20 листопада 2021 | 18:21

У селі Червоному Тернопільського району мешкає лише одна людина – Михайло Чавурський. Чоловік наодинці вирощує овочі, збирає ягоди, сіє пшеницю та овес, має одну корову та коня, а ще собаку – охоронця.

Як розповіло Суспільне, чоловік із власної волі не залишає село, яке перебуває на межі зникнення з карти України. Ще зовсім недавно село було густонаселеним: 75 будинків, 56 дітей, які ходили до місцевої школи, працювали магазини.

«Тепер все заросло, нема чим хвалитися в селі. Людей немає, будинки повалилися», – розповів журналістам Чавурський.

За словами чоловіка, він прожив у Червоному все життя, дитиною навчався тут же. Покидати село не має наміру.

Голова Мечищівської сільської ради Василь Сидорович, до якої колись входило Червоне, сказав, що село поступово перетворюється на населений пункт-примару. А Чавурський мешкає за рахунок фермерства.

«Ми жартуємо з ним, що він тут і голова, і староста. Він сам керується. Садить город: картоплю, капусту, кукурудзу, пшеницю», – сказав Сидорович.

Щоб зрозуміти історію села, журналісти звернулися до історика Богдана Климка. Той розповів, що це село дуже давнє і бере свій початок від дохристиянських часів.

«На цій території проводили жертвопринесення на честь язичницького бога Молоха. Очевидно, з того часу назва Молохів залишилася за цією територією», – розповів Климко.

1946 року радянська влада вирішила перейменувати це село на Червоне.

Також історик розповів про місцеву легенду, згідно з якою на території села під час Другої світової війни впав якийсь літак. Місцеві не знали, чий він був – радянський чи німецький.

Молох – язичницьке божество. В основному йому поклонялися амонітяни – семітський народ, який жив від східного берега Йордану до Аравії (територія сучасної Йорданії). Є думка, що «молох» означає «цар», і це не власне ім’я, а титул, яким традиційно наділяли язичницьких богів. У Старому завіті Молох згадується багаторазово. Однією з основних рис культу Молоха є те, що в жертву приносили дітей.

 

 

 

 

 

Джерело: soc.obozrevatel.com

П’ятниця, 28 Лютого 2020
18:16

Укравтодор оголосив тендер на ремонт Новоірпінської траси

20 лютого 2020 року Укравтодор оголосив тендер на реконструкцію Новоірпінської траси на 15 мільйонів гривень. Проектом передбачено, що ...

Вівторок, 19 Жовтня 2021
20:26

Україна запустила «Віртуальний музей російської агресії»

Україна запустила «Віртуальний музей російської агресії». Він буде наповнюватися фактами про злочини Росії в окупованому Криму і на Донбасі. ...

Понеділок, 25 Жовтня 2021
11:45

Неповнолітню дівчину, що зникла у Гостомелі, знайшли

Поліцейські Бучанського районного управління поліції розшукали зниклу 16-річну дівчину, яка зникла у Гостомелі. Про це повідомили у пресслужбі ...

Четвер, 04 Березня 2021
12:04

У ЮНІСЕФ розповіли про катастрофічний вплив коронавірусу на освіту дітей у всьому світі

Через карантинні обмеження 168 мільйонів дітей у світі майже весь рік не ходили у школи. Ще близько 214 мільйонів дітей (кожна сьома дитина) ...