fbpx
Новини, Україна

Ще одна область України переходить до «червоної» зони

Четвер, 21 Жовтня 2021 | 10:07

Опівночі 23 жовтня в Україні стане на одну «червону» зону більше -Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій схвалила рішення щодо посилення карантину в Сумській області. Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

Після посилення карантину в області під забороною буде робота кафе і ресторанів, ТРЦ, кінотеатрів, театрів, непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів, закладів культури.

Також забороняється проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту без глядачів.

Уникнути обмежень можна лише за умови, якщо 100% відвідувачів, персоналу установ або організаторів заходів повністю вакциновані від коронавірусу.

Навчальні заклади можуть працювати в очному форматі лише за умови, що 100% персоналу пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Однак це не стосується дитсадків та 1-4 класів.

Нагадаємо, з 15 жовтня «червона» зона карантину діє в Херсонській області, а з 18 жовтня – в Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях.

П’ятниця, 22 Жовтня 2021
14:03

У Горенці відкрили новий спортивний майданчик

У Горенці, в рамках президентської програми «Здорова Україна», відкрили новий спортивний майданчик для занять спортом із відомими спортсменами ...

Вівторок, 30 Липня 2019
10:32

Домашнє насильство в Україні – злочин, а не «любов»

Побиття чоловіком дружини чи психологічні приниження будь-кого з членів родини досі часто вважають «сміттям, яке не варто виносити з дому». ...

Понеділок, 30 Березня 2020
19:30

Укрзалізниця готова возити медиків службовими поїздами

Укрзалізниця й надалі готова забезпечувати перевезення медичних працівників до своїх робочих місць службовими поїздами. Наразі перевізник ...

Понеділок, 11 Жовтня 2021
13:20

В Ірпені презентують каталог «Намальований Ірпінь»

Вийшов у світ каталог VI Всеукраїнського художнього пленеру «Намальований Ірпінь» ім. Володимира Сидорука. Про це повідомила керівниця відділу ...