fbpx
Слайдер, Україна

Три випадки захворювання на коронавірус в Україні: поточна ситуація станом на 13 березня

П’ятниця, 13 Березня 2020 | 10:52

В Україні зареєстровано три лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19.

Перший випадок був зафіксований 29 лютого. Пацієнт ізольований, його стан задовільний. Інші два випадки зафіксовані 12 березня – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької, дружина якого повернулася з Італії протягом останніх 14 днів. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактними особами.

Пацієнтка з коронавірусом на Житомирщині, у якої 12 березня виявили вірус, не відразу звернулась за допомогою лікарів і не самоізолювалась після приїзду з-за кордону.

Про це повідомили на брифінгу Житомирської ОДА.

Так, 70-річна жінка з Житомирської області повернулась 1 березня з Польщі до Радомишля на Житомирщині.

«На жаль, пацієнтка не в перший день звернулась за допомогою. Зразу, як приїхала, не самоізолювалась, коли відчула перші симптоми захворювання», — про це заявив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

3 березня у жінки погіршилось самопочуття, але вона не зверталася до лікарів. Її госпіталізували до районної лікарні у Радомишлі 12 березня.

Стан жінки середньої тяжкості, вона перебуває в інфекційному відділені.

Медики виявили шість контактних людей, які разом із нею проживають. Вони перебувають вдома на обсервації, поки у них немає симптомів коронавірусу.

«Були гості у людей. Встановлено 4 осіб, двоє з них жителі Радомишля, які перебувають вдома на обсервації. Ще двоє — жителі Києва. Вони також будуть на обсервації», — зазначив глава Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Також в ОДА повідомили, що 8 березня жінка відвідала церкву. Директор Житомирського обласного лабораторного центру Зіновій Парамонов повідомив, що «поінформували відповідні служби, щоб провели роботи зі священниками».

Чоловік із Чернівецької області, у якого 12 березня виявили коронавірус, тісно контактував лише зі своєї дружиною, яка протягом останніх 14 днів повернулась з Італії.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Пацієнту 64 роки, наразі його стан стабільний.

«Його дружина, яка повернулась з Італії протягом останніх 14 днів, була єдиною людиною, з якою інфікований пацієнт тісно контактував. Наразі сама жінка почувається добре та немає ознак гострих вірусних захворювань, їй проводять лабораторні тести та дослідження», — йдеться у повідомленні.

П’ятниця, 25 Жовтня 2019
11:43

НБУ запустив в обіг банкноту номіналом 1000 грн

Відсьогодні банки🏦зможуть отримати її у Національному банку і видавати своїм клієнтам, – розповів Голова Національного банку України ...

Неділя, 15 Березня 2020
22:47

Очільник МОЗ пропонує обмежити пересування всередині України та масові зібрання понад 10 людей через коронавірус

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець пропонує обмежити в Україні масові зібрання понад 10 людей, закрити заклади громадського ...

Понеділок, 28 Грудня 2020
13:14

Чому МОЗ не скасує локдаун?

МОЗ не скасовуватиме січневий локдаун, незважаючи на різкий спад нових випадків коронавіруса. За словами Степанова, посилення карантинних ...

Середа, 28 Жовтня 2020
14:07

Популяризація іпотеки в Україні – реальність?

В Україні мають змінитися принципи видачі іпотечних кредитів. Банки незабаром будуть вести облік доходів українців при укладанні кредитних ...