fbpx
Слайдер, Україна

Три випадки захворювання на коронавірус в Україні: поточна ситуація станом на 13 березня

П’ятниця, 13 Березня 2020 | 10:52

В Україні зареєстровано три лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19.

Перший випадок був зафіксований 29 лютого. Пацієнт ізольований, його стан задовільний. Інші два випадки зафіксовані 12 березня – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької, дружина якого повернулася з Італії протягом останніх 14 днів. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактними особами.

Пацієнтка з коронавірусом на Житомирщині, у якої 12 березня виявили вірус, не відразу звернулась за допомогою лікарів і не самоізолювалась після приїзду з-за кордону.

Про це повідомили на брифінгу Житомирської ОДА.

Так, 70-річна жінка з Житомирської області повернулась 1 березня з Польщі до Радомишля на Житомирщині.

«На жаль, пацієнтка не в перший день звернулась за допомогою. Зразу, як приїхала, не самоізолювалась, коли відчула перші симптоми захворювання», — про це заявив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

3 березня у жінки погіршилось самопочуття, але вона не зверталася до лікарів. Її госпіталізували до районної лікарні у Радомишлі 12 березня.

Стан жінки середньої тяжкості, вона перебуває в інфекційному відділені.

Медики виявили шість контактних людей, які разом із нею проживають. Вони перебувають вдома на обсервації, поки у них немає симптомів коронавірусу.

«Були гості у людей. Встановлено 4 осіб, двоє з них жителі Радомишля, які перебувають вдома на обсервації. Ще двоє — жителі Києва. Вони також будуть на обсервації», — зазначив глава Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Також в ОДА повідомили, що 8 березня жінка відвідала церкву. Директор Житомирського обласного лабораторного центру Зіновій Парамонов повідомив, що «поінформували відповідні служби, щоб провели роботи зі священниками».

Чоловік із Чернівецької області, у якого 12 березня виявили коронавірус, тісно контактував лише зі своєї дружиною, яка протягом останніх 14 днів повернулась з Італії.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Пацієнту 64 роки, наразі його стан стабільний.

«Його дружина, яка повернулась з Італії протягом останніх 14 днів, була єдиною людиною, з якою інфікований пацієнт тісно контактував. Наразі сама жінка почувається добре та немає ознак гострих вірусних захворювань, їй проводять лабораторні тести та дослідження», — йдеться у повідомленні.

Субота, 22 Червня 2019
18:30

«Творчий ковчег» пришвартується в Ірпені

У червні завершується третій сезон молодіжної літературної студії Національної спілки письменників України «Творчий ковчег». Цього разу ...

Четвер, 11 Липня 2019
8:19

“Вийди звідси, розбійник”

Під час робочої наради в Борисполі, де обговорювалися проблеми регіону, Президент України Володимир Зеленський зі словами «Вийди звідси, ...

Неділя, 26 Квітня 2020
18:22

Одні прибирають, а інші забруднюють довкілля. Поліція оштрафувала чоловіків, які винкинули сміття біля річки

Мешканець Ірпеня Dima Chebanov "впіймав  на гарячому"  чоловіків, які викинули  будівельне  сміття. Чоловіки просто викинули  купу  мотлоху ...

Понеділок, 23 Вересня 2019
11:42

У Ірпені та Коцюбинському опалювальний сезон може не розпочатись вчасно через борги

Ірпінь та  Коцюбинське потрапили в список  міст,  в яких   є  проблеми з   заборгованістю та підготовкою до  опалювального  сезону. Список  ...