fbpx
Слайдер, Україна

Три випадки захворювання на коронавірус в Україні: поточна ситуація станом на 13 березня

П’ятниця, 13 Березня 2020 | 10:52

В Україні зареєстровано три лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19.

Перший випадок був зафіксований 29 лютого. Пацієнт ізольований, його стан задовільний. Інші два випадки зафіксовані 12 березня – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької, дружина якого повернулася з Італії протягом останніх 14 днів. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактними особами.

Пацієнтка з коронавірусом на Житомирщині, у якої 12 березня виявили вірус, не відразу звернулась за допомогою лікарів і не самоізолювалась після приїзду з-за кордону.

Про це повідомили на брифінгу Житомирської ОДА.

Так, 70-річна жінка з Житомирської області повернулась 1 березня з Польщі до Радомишля на Житомирщині.

«На жаль, пацієнтка не в перший день звернулась за допомогою. Зразу, як приїхала, не самоізолювалась, коли відчула перші симптоми захворювання», — про це заявив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

3 березня у жінки погіршилось самопочуття, але вона не зверталася до лікарів. Її госпіталізували до районної лікарні у Радомишлі 12 березня.

Стан жінки середньої тяжкості, вона перебуває в інфекційному відділені.

Медики виявили шість контактних людей, які разом із нею проживають. Вони перебувають вдома на обсервації, поки у них немає симптомів коронавірусу.

«Були гості у людей. Встановлено 4 осіб, двоє з них жителі Радомишля, які перебувають вдома на обсервації. Ще двоє — жителі Києва. Вони також будуть на обсервації», — зазначив глава Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Також в ОДА повідомили, що 8 березня жінка відвідала церкву. Директор Житомирського обласного лабораторного центру Зіновій Парамонов повідомив, що «поінформували відповідні служби, щоб провели роботи зі священниками».

Чоловік із Чернівецької області, у якого 12 березня виявили коронавірус, тісно контактував лише зі своєї дружиною, яка протягом останніх 14 днів повернулась з Італії.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Пацієнту 64 роки, наразі його стан стабільний.

«Його дружина, яка повернулась з Італії протягом останніх 14 днів, була єдиною людиною, з якою інфікований пацієнт тісно контактував. Наразі сама жінка почувається добре та немає ознак гострих вірусних захворювань, їй проводять лабораторні тести та дослідження», — йдеться у повідомленні.

П’ятниця, 10 Квітня 2020
9:36

В Україні зафіксовано 2203 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 2203 випадки коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 9:00 10 квітня в Україні ...

Середа, 18 Березня 2020
14:10

“Нова пошта” безкоштовно зберігатиме посилки клієнтів до кінця карантину

"Нова пошта" з 18 березня скасовує плату за зберігання посилок клієнтів до 3 квітня. Про це повідомляє прес-служба компанії. "Ми ...

Середа, 08 Липня 2020
13:44

Укрзалізниця запускає нові електрички на Київщині: список

Укрзалізниця запускає ще 12 приміських поїздів, у тому числі й до Києва. Їх робота можлива з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки. ...

Середа, 05 Лютого 2020
10:28

У Коцюбинському спалили автомобіль депутата Ірпінської міськради

Сьогодні вночі в селищі Коцюбинському на Київщині спалили автомобіль члена виконкому селищної ради, депутата Ірпінської міськради Богдана ...