fbpx
Культура, Спорт, Україна

Україна остаточно домовилась з УЄФА про форму: якою вона буде

Субота, 12 Червня 2021 | 9:51

Очільник Української асоціації футболу Андрій Павелко розповів про завершення перемовин з УЄФА про нову форму збірної України і зображеного на ній гасла “Героям слава”.

УЄФА напередодні зобов’язала Україну прибрати його з футболки, хоча при цьому дозволила залишити на формі фразу “Слава Україні” та зображення обрисів карти України, включно з Кримом.

Через заборону очільник Української асоціації футболу вилетів до Італії, аби провести додаткові перемовини з функціонерами УЄФА. Тепер він розповів про їх результати.

Павелко назвав результат переговорів “компромісом”, хоча з його пояснення слідує, що напис “Героям слава” доведеться заклеїти – поверх нього з’явиться ще одне зображення карти України.

На період проведення матчів турніру до раніше затвердженого дизайну форми, на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. Це затверджена вранці виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з мапою України, Тризубом та ще одним написом “Слава Україні”. Гасло “Героям Слава!” буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України, і вірю, що воно стане справжнім оберегом для наших хлопців“, – написав Павелко у своєму фейсбуці.

Він також додав, що в УЄФА взяло до уваги той факт, що сьогодні УАФ визнала гасла “Слава Україні!” і “Героям Слава!” офіційним футбольним символом. Це питання пообіцяли додатково вивчити після Чемпіонату Європи.

Також, за словами Павелка, продаж нинішніх футболок з гаслом “Героям слава!” забороняти не будуть “ніде у світі”. Хоча про можливість заборони їхнього продажу не повідомляли й раніше.

П’ятниця, 30 Жовтня 2020
13:05

Психологічна підтримка для хворих на коронавірус

Всесвітня організація охорони здоров'я розробила рекомендації для самостійної реабілітації людям, які перехворіли на СOVID-19. Там є ...

Неділя, 15 Березня 2020
22:47

Очільник МОЗ пропонує обмежити пересування всередині України та масові зібрання понад 10 людей через коронавірус

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець пропонує обмежити в Україні масові зібрання понад 10 людей, закрити заклади громадського ...

Понеділок, 02 Грудня 2019
12:56

Вбивство сина депутата: стали відомі нові подробиці

Трирічний син депутата В'ячеслава Соболєва отримав кульове поранення голови. Постріл пролунав увечері в понеділок, 1 грудня, коли авто ...

П’ятниця, 05 Березня 2021
10:00

Статистика захворювань на COVID-19

​​10 155 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 березня 2021 року. Зокрема, захворіли 577 дітей та ...