fbpx
Україна

В Києві вводять карантин з 12 березня

Середа, 11 Березня 2020 | 12:56

У Києві з 12 березня тимчасово обмежують освітній процес в закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких та спортивних школах. Також у місті обмежать проведення масових заходів: концертів, конференцій, кіносеансів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня.

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

«З тією динамікою, як розповсюджують епідемія коронавірусу, існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації в столиці. Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів», — заявив Кличко.

Так, в закладах загальної і вищої освіти, мистецьких і спортивних школах, дитячих садочках запроваджують дистанційне навчання. У кінотеатрах скасують сеанси.

«Закритими будуть розважальні центри та розважальні зони у шопінг-молах. У торговельних центрах посилений контроль, чергуватимуть санітарні лікарі», — розповів міський голова.

Кличко також звернувся до керівників установ та підприємств міста, аби ті переглянули графіки роботи працівників, у яких є малолітні діти.

«Окремо зазначу, що громадський транспорт поки працювати у звичайному режимі. Увесь його рухомий склад двічі на добу обробляють дезінфікуючими засобами.», — сказав Кличко і закликав людей не панікувати, дотримуватися порад медиків і при поганому самопочутті звертатися до лікарів.

 

П’ятниця, 27 Грудня 2019
19:17

Уряд підвищив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю

Уряд підвищив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей, котрі позбавлені батьківського піклування, а також дітей з інвалідністю, які ...

П’ятниця, 13 Березня 2020
18:43

Здається, у мене коронавірус. Що робити?

Симптоми коронавірусу важко відрізнити від грипу чи іншого респіраторного захворювання. Часто вірус проходить у легкій формі: інфікована ...

Четвер, 11 Липня 2019
8:19

“Вийди звідси, розбійник”

Під час робочої наради в Борисполі, де обговорювалися проблеми регіону, Президент України Володимир Зеленський зі словами «Вийди звідси, ...

Понеділок, 23 Вересня 2019
15:05

У Гостомелі стали відомими переможці Громадського бюджету 2019-2020

У  Гостомелі провели  голосування  за найважливіші проєкти для  селища.   Гостомельська селищна  рада  оголосила список переможців. 17  ...