fbpx
Україна

В Києві вводять карантин з 12 березня

Середа, 11 Березня 2020 | 12:56

У Києві з 12 березня тимчасово обмежують освітній процес в закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких та спортивних школах. Також у місті обмежать проведення масових заходів: концертів, конференцій, кіносеансів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня.

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

«З тією динамікою, як розповсюджують епідемія коронавірусу, існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації в столиці. Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів», — заявив Кличко.

Так, в закладах загальної і вищої освіти, мистецьких і спортивних школах, дитячих садочках запроваджують дистанційне навчання. У кінотеатрах скасують сеанси.

«Закритими будуть розважальні центри та розважальні зони у шопінг-молах. У торговельних центрах посилений контроль, чергуватимуть санітарні лікарі», — розповів міський голова.

Кличко також звернувся до керівників установ та підприємств міста, аби ті переглянули графіки роботи працівників, у яких є малолітні діти.

«Окремо зазначу, що громадський транспорт поки працювати у звичайному режимі. Увесь його рухомий склад двічі на добу обробляють дезінфікуючими засобами.», — сказав Кличко і закликав людей не панікувати, дотримуватися порад медиків і при поганому самопочутті звертатися до лікарів.

 

Понеділок, 14 Грудня 2020
12:28

Україна взяла ще один кредит

Світовий банк схвалив Україні 300 мільйонів доларів кредиту для підтримки малозабезпеченого населення. Через пандемію COVID-19 в Україні ...

Вівторок, 29 Грудня 2020
14:35

Результати брифінгу Максима Степанова за 29 грудня

Вчора Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я», ухвалений парламентом 3 грудня. ...

П’ятниця, 26 Лютого 2021
10:31

Статистика захворювань на COVID-19

​​8 003 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 лютого 2021 року. Зокрема, захворіли 475 дітей та ...

Понеділок, 25 Травня 2020
13:43

На Київщині поліцейські побили та згвалтували жінку

Вчора у поліцію надійшло повідомлення про те, що у місцеву лікарню Кагарлицького району, Київської області звернулася жінка, 1994 року ...