fbpx
Новини, Слайдер, Україна

В Україні запустили чат-бот для підлітків: чим він буде допомагати

Субота, 16 Жовтня 2021 | 20:00

В Україні запрацював новий чат-бот для підлітків, який буде давати їм психологічні поради. Технологію запустили за підтримки Українського культурного фонду. Про це повідомляється на сторінці Міжнародного центру Івана Франка в Facebook.

Як зазначається, чат-бот «Віртуальний друг» створили в Міжнародному центрі Івана Франка, він називається «Селя Ві» і працює в Telegram – @Sela_Vi_bot.

Для того, щоб почати, слід натиснути «Старт». Далі чат-бот пише вітання: «Мене створили, щоб допомогти тобі пройти перехідний період. Тут ти знайдеш теми, які найбільше турбують підлітків. Пройди коротке опитування, щоб почати нашу розмову».

Також чат-бот попереджає, що розмова є приватним і не зберігається: «Ти можеш видалити історію повідомлень за допомогою кнопки внизу або вона піде самостійно через годину після завершення розмови».

«Щоб почати наше спілкування, тобі потрібно відповідати на мої запитання, користуючись запропонованими кнопками, або розповісти мені про свою проблему за допомогою текстового повідомлення», – йдеться в повідомленні.

Серед тем: «Проблема в мені», «Батьки», «Друзі», «Інше», «Школа». Наприклад, вибираємо «Батьки». Далі можна вибрати підтему «Мої батьки погані», «Їм все одно на мене», «Вони мене не розуміють», «Я їх не розумію». До кожної відповіді чат-бот відправляє короткі відео і варіанти відповіді.

Також є кнопка «Мені потрібна допомога». Тоді чат-бот надає корисні контакти для дитини. Серед контактів телефони Національної дитячої «гарячої лінії»: 0800 500 225 (зі стаціонарного) 116111 (з мобільних всіх операторів) і Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800 500335 або 116 123 (короткий номер з мобільного).

За словами директора Міжнародного фонду Івана Франка Ігоря Куруса, новий Telegram-бот був розроблений з психологами і має більш 200 діалогів. У них включено молодіжний сленг, жарти.

Однак, розробники відзначають, що чат-бот Селя не замінить психологічну консультацію і роботу з фахівцем.

 

За матеріалами internetua.

Субота, 04 Грудня 2021
16:00

На перехресті Соборної та Тургенівської в Ірпені встановили світлофори

На перехресті вулиць Соборної та Тургенівської встановили світлофори. Про це повідомили у пресслужбі КП «Управління житлово-комунального ...

П’ятниця, 19 Червня 2020
11:04

Небезпечні водойми‼ В Ірпені в озері виявили ряд небезпечних речовин

Проблема  забруднення навколишнього середовища дуже гостра та актуальна  для  Приірпіння. Місцеві мешканці,  опираючись на власні сили,  ...

Четвер, 02 Січня 2020
11:03

Четверо ірпінців в рейтингу ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини

Інформаційний  портал  "Моя Київщина"   опублікував  рейтинг  найвпливовіших   людей  Київської  області,  до якого  потрапили і  впливові  ...

Середа, 13 Жовтня 2021
16:35

Від любові до ненависті: у Вишневому чоловік підпалив двері колишньої

У Вишневому, після конфлікту із колишньою дружиною, чоловік підпалив вхідні двері її квартири. Про це повідомили у пресслужбі Бучанського ...