fbpx
Новини, Слайдер, Україна

В Управлінні туризму склали список місць Київщини обов’язкових для відвідин

Середа, 13 Жовтня 2021 | 18:20

Напередодні довгих вихідних, Управління туризму Київської обласної державної адміністрації підготувало підбірку кращих фотолокацій регіону. Отже, записуйте:

  • Село Креничі, Обухівський район.

Місцевість тут дуже схожа на гірську: вузькі, серпантином покручені шляхи, глибокі яри і невеликі сільські хати, що притулились прямо під зарослими лісом та чагарником пагорбами.

  • Село Хохітва, Богуславський район.

Аромат дерев, легкий шум листя на вітрі, чисте корисне для здоров’я повітря, тиша і спів птахів-чудове рішення для відпочинку та гарних фото далеко від міської суєти.

  • Урочище «Бабка», Бородянський район.

Територія урочища слабо горбиста, знаходиться в долині річки Стрижень (невеликий приплив річки Здвиж), перетинається струмками, є ставки. Неймовірно мальовниче місце, особливо восени.

  • Забір‘я, Фастівський район.

Живописне місце на Київщині, яке манить туристів своєю чарівною атмосферою. Знаходячись тут, ти ніби стаєш головним героєм казки.

  • Витачів, Обухівський район.

Одне із найстаріших сіл України. Вперше в письмових документах він згадується ще в 10 столітті. Види тут дійсно захоплюють подих та не залишають байдужим ні дорослого, ні дитину.

  • Велика Бугаївка, Васильківський район.

Цей яр розташований біля дороги між Васильковом і селом Велика Бугаївка. Його ще називають «Казковим» через надзвичайну красу та чистоту. Тут зайві слова, це місце однозначно варте вашої уваги.

Нагадаємо, цього тижня в українців буде аж 4 вихідних. Це пов’язано із Днем захисників і захисниць України.

Вівторок, 03 листопада 2020
11:31

Підвищення цін на газ продовжується

"Нафтогаз" підвищив ціну на блакитне паливо з 4,7 до 6,33 грн за кубометр (тариф місячний). Для тих, хто хоче купити газ відразу на рік, ...

Понеділок, 18 Травня 2020
10:13

Планові відключення світла на Приірпінні

ПАТ «Київобленерго» опублікувало графік відключень електроенергії в Ірпінському регіоні, пов’язаних із ремонтними роботами, запланованими на ...

Вівторок, 17 Березня 2020
14:05

В Україні призупинили роботу метрополітену

Сьогодні,  17  березня  метрополітен припиняє  перевезення  пасажирів.  Про це  заявив  Віталій Кличко у своєму  зверненні. ...

Вівторок, 03 листопада 2020
13:15

Госпіталь для хворих на COVID-19 у Палаці спорту

Міністерство охорони здоров’я розпочинає процес розгортання мобільного госпіталю на території Палацу спорту у Києві. Про це розповів головний ...