fbpx
Новини, Україна

Вакцину від коронавірусу протестують на людях

Четвер, 22 Жовтня 2020 | 13:37

Українську вакцину від коронавірусу вже успішно протестували на тваринах. Найближчими місяцями її почнуть випробовувати на людях.

Про це повідомив один з розробників вакцини, професор, доктор медичних наук Михайло Фаворов. За його словами, доклінічні випробування на тваринах пройшли успішно.

«Якщо наші очікування збудуться і дійсно обраний виробник буде готовий до виробництва за міжнародним стандартом – я думаю, що через три місяці ми отримаємо готовність для першої фази», – сказав Фаворов.

Українську вакцину від коронавірусу вже успішно протестували на тваринах. Приблизно через три місяці її почнуть випробовувати на людях.

«На сьогодні, оскільки ми отримали тільки доклінічну фазу, рішення урядом України не прийнято, якісь спеціальні обговорення не проводилися. Але як тільки буде обрано майданчик – безсумнівно, вся документація буде представлена ​​в ВООЗ», – повідомив він.

Фаворов уточнив, що клінічна фаза буде проходити в кілька етапів з залученням добровольців. Після цього будуть зроблені висновки про безпечність та ефективність вакцини.

На цьому тижні результати розробки української COVID-вакцини представили президенту Володимиру Зеленському.

Неділя, 24 Жовтня 2021
11:08

У Києві перекрили безліч вулиць через марафон

У Києві перекрили низку доріг через проведення Wizz Air Kyiv City Marathon 2021. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної ...

Вівторок, 12 Січня 2021
12:21

В Ірпінській школі №17 відкрили комп’ютерний клас

В Ірпінській загальноосвітній школі №17 після зимових канікул відкрився новий комп’ютерний клас, повідомило на своєму сайті міське управління ...

Четвер, 11 Лютого 2021
10:00

Статистика захворювань на COVID-19

​​5 039 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 11 лютого 2021 року. Зокрема, захворіли 277 дітей та ...

Середа, 11 Березня 2020
10:09

Уряд розгляне питання про введення карантину в Україні

За інформацією джерела агентства Інтерфакс-Україна в уряді, на засіданні в середу, 11 березня, розглянуть питання про введення карантину ...