fbpx
Здоров'я, Слайдер, Україна

Визначено дату переходу на зимовий час. Як мінімізувати наслідки переходу для здоров’я

Вівторок, 24 Вересня 2019 | 9:50

В ніч  з  26  на 27  жовтня  о  4  годині ранку  стрілки українських  годинників  переведуть  на  годину назад.  Зазвичай  такий  перехід  досить  суттєво впливає на  здоров’я людей,  оскільки  викликає   погіршення  настрою  та  сприяє  загостренню  захворювань серцево-судинної  системи у схильних  до цього  осіб.

Осінь  і  без  того  емоційно  не найлегша  пора  через   холод, дощі, похмуру погоду  та  нестачу  вітамінів. “Ірпінський  вісник”  зібрав  декілька  порад, які  допоможуть простіше пережити цей  період.

Згідно з рядом досліджень, в перші дні після переведення стрілок на зимовий час різко зростає кількість інфарктів. Уникнути небезпеки можна, спробувавши плавно підлаштувати свій режим дня під перехід на зимовий час.

Скорочення світлового дня і відсутність сонячного світла при пробудженні – ключові фактори загострення депресії.

Якщо ви схильні до депресії, намагайтеся максимально скоротити кількість стресових ситуацій у своєму житті в цей період, адже будь-яка з них може зіграти роль «спускового гачка».

За статистикою в перший день після переведення стрілок на годину назад зростає кількість дорожньо-транспортних пригод. Якщо ви відчуваєте, що схильні до стресів і загалом схильні нервуватися від браку сну, варто відмовитися від поїздок за кермом.

Найкращим способом захиститися від негативних наслідків переведення стрілок годинника на зимовий час є сон. За кілька днів до переведення годинників варто почати лягати спати раніше. Бодай на 15 хвилин, а ліпше на пів години. Також у цей період рекомендується уникати денного сну і не пити кави в другій половині дня.

Запорукою гарного настрою на весь день є поживний сніданок та ранкова прогулянка. Під поживним сніданком слід розуміти калорійну здорову їжу, яка дасть достатньо сили для початку нового дня. Не завадить випити склянку соку, що зарядить організм вітамінами. Ранкова прогулянка “запустить” ваш організм та допоможе розвіятись і налаштуватись на робочий день.

Єврокомісія запропонувала країнам ЄС у 2019 році відмовитися від сезонного переведення стрілок годинника і в індивідуальному порядку вибрати як постійний зимовий або літній час.

Згідно з пропозицією ЄК, останній обов’язковий перехід на літній час відбудеться в неділю, 31 березня 2019 року, країни, що вибрали літній час в якості постійного більше не будуть переводити стрілки годинника. Держави-члени, які бажають назавжди залишити зимовий час, в останній раз переведуть стрілки годинника на годину назад в неділю, 27 жовтня 2019 року.

 

Джерело: НВ

 

Середа, 16 Жовтня 2019
10:03

В Ірпені відкрилась футбольна школа Фонду “Реал Мадрид”

Перша  соціально-спортивна  школа  Фонду "Реал  Мадрид"  відкрилася в   Ірпені.  Про це  повідомила  В.о. міського голови — Секретар ...

Вівторок, 12 Травня 2020
14:27

На Приірпінні зафіксовані нові випадки захворювання на COVID-19

Станом  на 12 травня  на Приірпінні  зареєстровано  52 випадки COVID-19, у т. ч. 29 — в Ірпені, 8 — у Гостомелі 11 - у ...

Понеділок, 15 Лютого 2021
10:04

Статистика захворювань на Covid-19

​​2 332 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 15 лютого 2021 року. Зокрема, захворіли 160 дітей та 47 ...

Вівторок, 29 Грудня 2020
11:23

Протягом вихідних у Приірпінні виявили 121 випадок COVID-19

За три вихідні коронавірусну хворобу виявили у 121 жителя Приірпіння та водночас зафіксували одужання 194 людей. Про це інформує Київський ...