fbpx
Здоров'я, Слайдер, Україна

Визначено дату переходу на зимовий час. Як мінімізувати наслідки переходу для здоров’я

Вівторок, 24 Вересня 2019 | 9:50

В ніч  з  26  на 27  жовтня  о  4  годині ранку  стрілки українських  годинників  переведуть  на  годину назад.  Зазвичай  такий  перехід  досить  суттєво впливає на  здоров’я людей,  оскільки  викликає   погіршення  настрою  та  сприяє  загостренню  захворювань серцево-судинної  системи у схильних  до цього  осіб.

Осінь  і  без  того  емоційно  не найлегша  пора  через   холод, дощі, похмуру погоду  та  нестачу  вітамінів. “Ірпінський  вісник”  зібрав  декілька  порад, які  допоможуть простіше пережити цей  період.

Згідно з рядом досліджень, в перші дні після переведення стрілок на зимовий час різко зростає кількість інфарктів. Уникнути небезпеки можна, спробувавши плавно підлаштувати свій режим дня під перехід на зимовий час.

Скорочення світлового дня і відсутність сонячного світла при пробудженні – ключові фактори загострення депресії.

Якщо ви схильні до депресії, намагайтеся максимально скоротити кількість стресових ситуацій у своєму житті в цей період, адже будь-яка з них може зіграти роль «спускового гачка».

За статистикою в перший день після переведення стрілок на годину назад зростає кількість дорожньо-транспортних пригод. Якщо ви відчуваєте, що схильні до стресів і загалом схильні нервуватися від браку сну, варто відмовитися від поїздок за кермом.

Найкращим способом захиститися від негативних наслідків переведення стрілок годинника на зимовий час є сон. За кілька днів до переведення годинників варто почати лягати спати раніше. Бодай на 15 хвилин, а ліпше на пів години. Також у цей період рекомендується уникати денного сну і не пити кави в другій половині дня.

Запорукою гарного настрою на весь день є поживний сніданок та ранкова прогулянка. Під поживним сніданком слід розуміти калорійну здорову їжу, яка дасть достатньо сили для початку нового дня. Не завадить випити склянку соку, що зарядить організм вітамінами. Ранкова прогулянка “запустить” ваш організм та допоможе розвіятись і налаштуватись на робочий день.

Єврокомісія запропонувала країнам ЄС у 2019 році відмовитися від сезонного переведення стрілок годинника і в індивідуальному порядку вибрати як постійний зимовий або літній час.

Згідно з пропозицією ЄК, останній обов’язковий перехід на літній час відбудеться в неділю, 31 березня 2019 року, країни, що вибрали літній час в якості постійного більше не будуть переводити стрілки годинника. Держави-члени, які бажають назавжди залишити зимовий час, в останній раз переведуть стрілки годинника на годину назад в неділю, 27 жовтня 2019 року.

 

Джерело: НВ

 

Понеділок, 12 Серпня 2019
10:17

Боксер з Ірпеня став Чемпіоном Європи

З розгромним  рахунком 5:0 здобув перемогу  ірпінський  боксер  Єгор  Ткаченко  на Чемпіонаті  Європи  з  боксу. Від'їжджаючи  до Тбілісі,  ...

Четвер, 09 Квітня 2020
18:57

На Київщині введуть режим “максимального обмеження пересування”

У Київській області планують ввести режим "максимального обмеження пересування" на вихідні 11-12 квітня. Анонсував нові обмежувальні заходи ...

Понеділок, 03 Лютого 2020
12:10

У Бучі закрили школи на карантин

Відповідно до розпорядження від 30.01.2020 року № 21 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти Бучанської міської ...

Четвер, 19 листопада 2020
11:21

Звернись до лікаря, не виходячи з дому

Координаційний центр Ірпінської поліклініки повідомляє, що лікарі КЦ завжди на зв ' язку та готові консультувати дистанційно! Центр  дбає про ...