fbpx
Uncategorized

Церква під час пандемії: 1 млрд віруючих із 94 країн світу об’єдналися в онлайн молитві за світ

Вівторок, 30 Червня 2020 | 9:01

Раптово весь світ охопила пандемія нового вірусу, до якого ніхто не був готовий. Вірус із далекого Китаю, який починався ще наприкінці минулого року, був жахливою новиною, але не більше. Проте менш ніж за пів року карантинні обмеження змусили людей із різних куточків планети відчути різку зміну життята неабияк вплинули на психологічне здоров´я націй.

Самоізоляція, нестача живого спілкування, економічна криза в країні, відчуття втрати контролю над життям, нестача коштів та страх перед хворобою, – чинники, які з’явилися в нашому житті разом із пандемією COVID-2019. І хоча обмеження з нашого життя поступово зникають, наскільки ж швидко ми зможемо звільнитися від наслідків як зовнішніх, так і внутрішніх?

 

У 26-денній боротьбі з вірусом віра була найефективнішими ліками

Коронавірус змінив життя й віруючих. Наразі немає можливості відвідувати богослужіння, але кожне серйозне випробування повертає людям думки про вічне.

«У 26-денній боротьбі з коронавірусом віра була найефективнішими ліками. Я змогла перемогти хворобу завдяки піклуванню лікарів та силі Слова», розповідає жителька міста Ухань.

21 січня жінка потрапила до лікарні через високу температуру. Аналіз показав хворобу COVID-19. В той же день її було госпіталізовано.

«Я була вражена. Чула, що серед хворих багато хто помирає і не встигають навіть попрощатися із сім’єю. Мені було дуже страшно. Страх охоплював все більше і більше. Тоді я згадала про церкву, захотіла, щоб служитель звільнив мене від тієї темряви. Спілкування дало мені розуміння, що Бог зі мною. Він бореться з моєю хворобою і допомагає мені, тому я обов’язково переможу хворобу. Мені хотілося поділитися цією надією з усіма людьми, які також були госпіталізовані і страждали від хвороби. Коли ми молилися і передавали віру одне одному, то забували про хворобу і свій стан, – згадує Ву. – Коли мої рідні питали про мій стан, я відповідала вірою, що зі мною все чудово, а далі буде тільки краще. 4 лютого аналізи підтвердили мою віру. Тоді я на колінах дякувала Богові».

Увесь час поруч із хворими були лікарі, які залишали свої сім’ї, і не лише лікували пацієнтів, але й підтримували їх. Це піклування та самопожертва давали силу зустрічати новий день та щодня боротися з хворобою.

 

Всесвітня онлайн молитва за участю 1 млрд людей

В усьому світі боялися стрімкого зростання захворювання на Великдень. Одна з причин – ігнорування деякими церквами карантинних обмежень. Щоб віряни дотримувалися вимог карантину, Корейська Християнська Асоціація і Місія «Блага Вістка» провели перше всесвітнє онлайн Великоднє служіння. Незважаючи на різницю в часі, мільйон людей з усього світу брали участь в онлайн служінні, трансляція якого відбувалася шістьма мовами – англійською, іспанською, французькою, китайською, корейською та російською.

Слухачі з різних куточків планети писали коментарі та дякували за можливість святкувати Великдень разом. Було написано понад 3000 коментарів тільки з країн Латинської Америки, від чого зв’язок трансляції інколи перебивався.

«Ми не очікували такої кількості підключень, але точно побачили, що люди з усього світу, які зіткнулися з хворобою, труднощами, страхом і невпевненістю під час пандемії COVID-19, потребують підтримки у вірі. Тому вирішили провести онлайн молитву протягом 4 днів з детальним вивченням Слова з Біблії, яке допомогло б людям отримати силу та надію, адже час пандемії став викликом та глобальним уроком для людства», – ділиться засновник місії «Блага Вістка», почесний доктор наук, головний спікер Форумів християнських лідерів (CLF), автор бестселерів, пастор Ок Су Пак.

 

Вперше мільйони людей з усього світу, перебуваючи на карантині, об’єдналися в молитві та вірі, усвідомлюючи цей новий етап життя, в якому всі ми мимоволі опинились. Учасниками стали понад один мільярд людей із 94 країн світу.

Біблійний онлайн семінар подарував віру, надію і внутрішню силу мільйонам глядачів. Трансляція проводилася на 215 каналах у 94 країнах світу на 26 мовах і охопила понад мільярд слухачів по всьому світу: в Європі, Північній і Південній Америці, Африці, країнах Азії. Пастор проповідував про покаяння, віру. Так само багато свідчив, що для Господа немає невиліковних хвороб. Рак це або коронавірус, – у Бога є сила, яка перемагає будь-що.

 

Вівторок, 28 Січня 2020
15:04

Аварія з постраждалими в Ірпені

Сьогодні, 28 січня, о 03:40 ночі в місті Ірпінь водій автомобіля Toyota Camry з явними ознаками алкогольного сп’яніння не впорався з ...

Понеділок, 13 Квітня 2020
13:00

Депутат Ірпінської міської ради розповів про нераціональний розподіл бюджетних коштів місцевою владою

Депутат Ірпінської  міської  ради  від  партії  "Свобода"  Сергій Глиняний  розповів  про те, що ІМР  нераціонально  використовує бюджетні ...

Вівторок, 25 Червня 2019
20:44

Яким стане номінальний ряд української гривні?

НБУ  представ  ролик,  в якому  показав  майбутнє  національної  валюти.

Середа, 16 Вересня 2020
13:44

Фракція “Слуга народу” визначилася з кандидатом на посаду голови Ірпінської ОТГ

Сьогодні,  16  вересня,    відбулося  засідання  партії "Слуга  району"  щодо проведення місцевих  виборів на Київщині. Зокрема, був  ...