fbpx
Uncategorized, Ірпінь, Слайдер

Гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Четвер, 26 Грудня 2019 | 15:41

Наступний рік – час позитивних змін і швидких рішень, якщо ви не станете лінуватися і пускати справи на самотік, а візьмете відповідальність за все, що відбувається у вашому житті на себе, то можете розраховувати на подарунки долі. Щур – перший знак зодіаку, а значить, що цей  рік  – ідеальний для амбітних і цілеспрямованих людей. І якщо в цей період ви вирішите різко змінити напрямок діяльності: знайти нову роботу, відкрити бізнес, почати інвестувати, то везіння і удача ніби самі нестимуть вас до мети.

Багатьом почне давати багатообіцяючі аванси і фінансова удача. Покупку нерухомості або великих накопичень Всесвіт не обіцяє, але те, що в цей рік вам не потрібно буде постійно думати про заробіток і вийде відкласти на відпустку і розкішну шубу- гарантуємо. Чому саме так? Справа в тому, що Щур при своїй практичності, дуже любить емоційно шедрих людей, тих, хто ніколи не шкодує грошей на душевну розраду. Так що, якщо ви шанувальник подорожей – гороскоп на 2020 рік дає вам зелене світло.
Не варто намагатися в наступному році щось приховувати або вести подвійну гру, Щур не любить такі забави і створить багато ситуацій, які виведуть вас на чисту воду. Зате тим, хто готовий чесно і наполегливо трудиться заради мрії, вона насипле з гіркою. Щур змусить переглянути і ваші погляди на деяких друзів, можливо частина з них просто піде з вашого життя. Не сумуйте, з’являться нові, які дадуть вам інший досвід, і точно зроблять мудрішими. Щур взагалі любить тих, хто живе не даремно, намагаючись, осмислити дійсність. Постарайтеся прожити цей рік з толком і з добром у серці. І бережіть здоров’я! Для великих ривків воно знадобитися.

 

Овен  

Його союз з Білим Сталевим Щуром дасть йому такий додатковий імпульс, що він зможе реально перевернути гори. Але! При належних  умовах: якщо  не  намагатися квапити події, не проявляти агресію навіть в складних ситуаціях, не йти в пряму конфронтацію з тими, хто ставить палки в колеса. Доведеться приборкати свою категоричність і прямолінійність, в якихось ситуаціях стати лояльніше, а в якихось і хитріше.

Дуже хорошою видасться для першого знака зодіаку весна. Овни відчують в собі бажання почати жити спочатку: знову зануритись в  кохання, освоїти нову справу, кардинально поміняти фігуру і почистити ментальні налаштування. І якщо вони не кинуть ці починання на півдорозі, то в підсумку це допоможе вийти їм на інший рівень, де вони реально знайдуть щастя. Відразу скажемо, що це буде непросто, але варто того.

 

Тілець 

На початку 2020 року  Тільцям підвернеться можливість поміняти місце роботи або проживання. При чому так вдало, що незабаром вони і не згадають про те, де жили і працювали багато років. З грошима представникам цього знаку треба бути  обачніше, вони можуть так само стрімко піти, як і потрапили в їх гаманець.  Але це зовсім не означає, що потрібно чахнути над златом: навпаки, потрібно навчитися правильно витрачати їх на задоволення. Для досягнення гармонійних відносин з другою  половиною необхідно буде частіше проводити час разом і відкрито говорити про свої проблеми. В цілому, 2020 рік для Тільців  – це рік позитивних змін і відкриття чогось нового.

 

Близнюки  

 

Якщо в минулому році ви були нетовариські і зосереджені на справах, то в наступному у ваше життя будуть приходити люди з дружбою, любов’ю, ніжністю. Не поспішайте відкривати всім своє серце, придивляйтеся, серед них обов’язково знайдеться той, хто змінить ваше життя. Ще в вас прокинеться нестримна пристрасть до марнотратства: вам захочеться нових дизайнерських речей, красивих меблів, прикрас і ми не будемо вас відмовляти. Купівля розкішних дрібничок підніме вас на інший рівень життя і змусить задуматися про нові джерела доходу. Це   буде небезрезультатно. Так що все не дарма.

Всі їх душевні пориви, спонтанні подорожі і нелогічні рішення схвалення у Щура не отримають. Додайте сюди ще той факт, що Близнюки обожнюють робити з мухи слона, тому будь-яку нестандартну ситуацію будуть сприймати дуже болісно. Який вихід? Навчитися приймати реальність без прикрас, спостерігати за собою і своїми реакціями, і в якісь моменти їх стримувати. Пам’ятайте, завтра теж є. А ще вам буде шалено щастити в любові. Навіть у ситуаціях, коли здавалося б об’єкт уваги не проявляє до вас належного інтересу все в підсумку обернутеся так, що ви опинитеся в шоколаді, тобто в любові і гармонії.

 

 

Рак

Господар року – Білий Щур, незважаючи на всю свою практичність і приземленість, дуже любить гру,  що прагматичному і місцями хитрому Раку взагалі не властиво. Для нього краще складними стратегіями досягти своєї мети. Так  було і раніше, але не в 2020 році. Повелитель року такого не допустить, і якщо Рак не змінить тактику, йому доведеться терпіти збитки в багатьох сферах. Проте рік Щура ідеальний для побудови особистих стосунків: причому як для вибудовування нових зв’язків, так і для реанімації старих. Липень і серпень стане часом неймовірного везіння для представників цього знаку. Їм все буде буквально падати в руки. Не пропустіть цей час, його дарами ви будете насолоджуватися ще довго.

 

Лев

Children’s horoscope icon. Zodiac for kids. Leo sign . Vector. Astrological symbol as cartoon character

Буде і період високого підйому, коли представникам цього знаку буде здаватися, що їм доступно все, і період емоційного спаду, який вони спробують заглушити спонтанними покупками і необдуманими вчинками, однак, радості це їм не принесе. Представники цього знаку не можуть бути іншими, їм потрібно завжди і у всьому перемагати, і якщо вони навчаться стримувати своє прагнення до безумовного лідерства, будуть трохи спритніші і хитріші, то отримають набагато вищі дивіденди. Причому як у фінансовій сфері, так і в особистій.

Леви повинні бути готові до того, що під кінець осені у них з’явиться мета, яка заволодіє всією їх увагою. Заради її досягнення вони готові будуть відмовитися від  вільного часу. Але якщо вони її досягнуть – про витрачені ресурси жаліти вони не будуть, а от якщо не досягнуть – гнів і лють ще довго буде панувати в душі амбітного Лева.

 

Діва

Білого Щура, і Дів відрізняє системний підхід до будь-якої справи. Вони спочатку п’ять разів подумають, і тільки потім один раз зроблять, тому тандем цих знаків в 2020 році буде продуктивним. Дружелюбність і чарівність представників цього знаку дозволить налагодити спілкування з членами сім’ї і коханими. Їм вдасться згладити гострі кути і дійти до компромісу.

Дасть свої плоди і педантизм, властивий Дівам. Керівництво оцінить старанність і пунктуальність в справах, які ведуть Діви. Не виключено, що Дів чекає підвищення по службі і ось тут можуть виникнути проблеми в налагодженні комунікації з підлеглими, але представники земної стихії – хороші інтуїти і вони зможуть вирулити ситуацію в свою користь. Восени у представників цього знака виникне гостра потреба підбити підсумки, причому у всіх знакових сферах. І якщо якісь результати Дів не задовольнять, вони з усією своєю нестримною енергією кинуть вирівнювати «просідаючі напрямки». І якщо зі сферою кар’єри або фінансів все буде не так просто, то на особистому фронті – до гармонії з собою прийти вдасться. Головне, діяти м’яко.

Терези

На Терезів чекає цікавий етап у 2020 році. Ви давно задумувалися над власним бізнесом, тож, цілком ймовірно, що саме цього року вам випаде чудова нагода втілити свою справу в реальність. На початку року ви зацікавитеся новими сферами діяльності, до яких раніше не були дотичні. Можливо, саме нова сфера зацікавить вас для започаткування власного стартапу.

На початку весни астрологи рекомендують зайнятися духовними практиками і приділити більше уваги творчості. Виділяйте час на подорожі, більше спілкуйтеся з батьками та підтримуйте контакт з друзями. Будьте завжди у потоці справ і тоді успіх не заставить себе чекати.

Почуття та емоції щодо вашої другої половинки вийдуть на перший план. Всю увагу ви будете віддавати сімейному щастю та затишку.

Скорпіон

Для Скорпіонів 2020 рік виявиться досить активним. Ви зміните роботу, переїдете в інше житло, або ж навіть в інше місто. Найважливішим завданням для вас буде – подолання своїх страхів та переживань. Навчіться говорити і не мовчіть, коли вас щось турбує, адже ви можете змінити багато речей. Впродовж року Скорпіони проявлять доброту, щедрість, оптимізм, розум і творчий потенціал.

Подорожі можуть повністю змінити вашу долю та подальші плани. На початку літа вам вдасться посваритися навіть з тими, з ким раніше у вас не було конфліктів. Осінню у вас виникне депресія, вам буде здаватися, ніби увесь світ проти вас. Зірки радять виділити час на відпочинок, щоб повністю відновитися, адже до кінця року ви повністю вигорите.

Скорпіонам буде важко розібратися в тому, що їм потрібно більше: успіх чи кохання. Від вашого вибору залежить подальша доля.

Стрілець

 

На початку 2020 року у Стрільців назбирається трохи клопотів, втім ви швидко візьмете себе в руки і доведете все до ладу. Вас почнуть оточувати люди, які будуть погіршувати ваш моральний стан. Зірки рекомендують позбутися таких друзів без жодних докорів сумління. На початку весни ви зустрінете другу половинку, і станеться це зовсім неочікувано. Влітку ви повністю зміните своє оточення, вподобання та цінності. Астрологи кажуть, що такі зміни позитивно вплинуть на ваше подальше життя.

Наприкінці року доля підготує для вас сильний поштовх, але якщо ви докладете максимум зусиль, то лише виграєте в цій справі. Усі ваші сили будуть залежати духовного стану. Тож виділяйте свій вільний час на приведення хаотичних думок у чисте річеще добрих помислів.

 

Козеріг

Козерогам у 2020 році варто приділити увесь вільний час лише на себе. Усі попередні роки ви були шаленим трудоголіком, тепер потрібно відпочити, ваші прибутки все одно будуть зростати. Не змушуйте себе щось робити, коли у вас немає на це сил, не працюйте ночами, харчуйтеся правильною їжею і займайтеся спортом.

Друга половина року ідеально підійде для навчання. Вийдіть зі своєї зони комфорту і почніть займатися тим, чого не робили раніше. Запишіться в автошколу, пройдіть онлайн-курс, відвідайте нову країну чи почніть вчити нову мову.

Зірки прогнозують вихід ваших стосунків на новий рівень. Постарайтеся знайти зі своєю коханою половинкою точки дотику, спільні вподобання та ще низку цікавих речей, які вас більше об’єднають.

Водолій  

Для Водоліїв 2020 рік буде неабияк успішним. Ви досягатимете успіху у всіх сферах життєдіяльності. Вам відкриються широкі перспективи кар’єрного зросту, усі проєкти матимуть хорошу рентабельність. Усе, що стосуватиметься навчання та саморозвитку увінчається багатим досвідом, який надалі ви зможете використати у багатьох напрямках.

Однак пам’ятайте, для того, аби досягнути успіху – вам не варто бути меркантильними і хитрувати, адже це негативно вплине на вашу особистість. Найбільшу схильність у 2020 році отримають ті, хто буде чесним, активним та справедливим.

Водолії у 2020 році будуть з легкістю заводити нові стосунки і так само з легкістю їх відпускати. Астрологи рекомендують робити вибір не головою, а серцем.

Риби

Риби у 2020 році стануть менш емоційними і більш працьовитими. Це покращить вашу продуктивність: ви наберетеся сміливості просити допомоги в оточуючих та зможете легко завести бесіду з керівниками. Якщо ви відчуваєте, що виконуєте добре свою роботу, то не бійтеся попросити більшу зарплату. Наприкінці весни очікуйте на велику покупку. Це може бути новий автомобіль, квартира чи інвестиція у проєкт.

Влітку Риби трохи розслабляться, втім вже осінню у вас відкриється десяте дихання для того, аби з новими силами завершити усі плани та цілі, які ви поставили перед собою.

Для тих пар, які перебувають у стосунках, астрологи радять слідкувати за своїми словами, щоб часом не сказати нічого лишнього. У деяких моментах ваше слово може зіграти з вами поганий жарт.

Четвер, 17 Жовтня 2019
15:11

Подаруй бібліотеці книжку – флешмоб на Київщині

17   жовтня  на Київщині  запустили  новий  флешмоб  до Дня  бібліотеки, який  святкують 22  жовтня.  Суть полягає в  тому,   щоб  наповнити  ...

Четвер, 29 Жовтня 2020
12:29

Школярі Ірпеня не будуть навчатись дистанційно

Управління освіти ІМР, повідомляє про те, шо дистанційне навчання відміняється і після двотижневих канікул ірпінські школярі йдуть до школи. ...

П’ятниця, 29 листопада 2019
12:18

Поліція Ірпеня розшукала 8-річного школяра

Маленький школяр забув рюкзак у школі. А коли дома батьки почали його «повчати», він просто пішов з квартири. Дорослим видалося, що хлопчик ...

П’ятниця, 25 Жовтня 2019
11:19

Дитячий центр для дітей з інвалідністю відкриється у Ворзелі

27 жовтня  у  Ворзелі  відкриється  Дитячий  Центр  для  дітей  з  інвалідністю за  адресою:  Ворзель,  вул. Європейська , 4. Про  подію  ...