fbpx
Uncategorized, Ірпінь, Освіта

Навчальний рік для школярів завершиться до 1 липня, окрім випускників 11 класів, – МОН

П’ятниця, 27 Березня 2020 | 17:00

Навчальний рік в Україні закінчиться так, як це передбачено чинним законодавством – 1 липня, окрім випускників 11 класів, які ще мають здати ЗНО.

Про це розповіла т.в.о. міністерки освіти та науки України Любомира Мандзій під час брифінгу.

“Щодо навчального року: відповідно до Закону про освіту і про повну середню загальну освіту, навчальний рік в Україні закінчується 1 липня”, – зазначила т.в.о. міністерки освіти.

Вона пояснила, що, якщо буде можливість продовжити навчання у школах у цьому навчальному році, то у травні або в червні школярі повернуться за парти.

“Знайдемо можливість опрацювати той матеріал, який подаємо зараз дистанційно, узагальнити, підсумувати, діагностувати ситуацію з вивченням кожної окремої теми кожного окремого учня і підвести підсумки”, – запевнила Мандзій.

Однак, у той же час, виконуюча обов’язки міністра освіти додала, що з випускниками 11 класів склалася трохи інша історія і їхній навчальний рік закінчиться тоді, коли вони отримають документ про освіту.

Щодо пробного ЗНО, то воно відбудеться у травні у тому випадку, якщо учні 11 класів повернуться до навчання в аудиторіях також у травні.

При цьому тоді основна сесія ЗНО розпочнеться у 20 числах червня.

Понеділок, 30 Березня 2020
19:30

Укрзалізниця готова возити медиків службовими поїздами

Укрзалізниця й надалі готова забезпечувати перевезення медичних працівників до своїх робочих місць службовими поїздами. Наразі перевізник ...

Вівторок, 27 Серпня 2019
12:00

Протест під Ірпінською міською радою: ірпінці вимагають закрити завод з переробки шин

Днями в Ірпені розгорівся скандал, який місцеві мешканці встигли охрестити «другим Чорнобилем». На території міста відкрився завод із ...

Понеділок, 04 листопада 2019
9:55

Планові відключення світла в Ірпені

У зв’язку з плановими ремонтними роботами ПАТ «Київобленерго», буде відключено електропостачання в м. Ірпінь з 08:00 до 18:00 год. 5 ...

Неділя, 25 Жовтня 2020
15:23

Поліція Ірпеня оштрафувала чоловіка, який виніс бюлетень

Поліція Ірпеня притягнула до адміністративної відповідальності чоловіка, що виніс бюлетені за межі виборчої дільниці Під час забезпеченя ...