fbpx
Uncategorized, Ірпінь, Слайдер

В Ірпінській ОТГ розпочались махінації зі зміною місця голосування

Неділя, 04 Жовтня 2020 | 21:54

25 жовтня 2020 року в Україні та, зокрема, в Ірпені, пройдуть місцеві вироби, де будуть обирати міських, селищних, сільських голів та депутатів до місцевих, районних та обласних рад.

Кожен свідомий громадянин повинен скористатись своїм законним правом та віддати свій голос за кандидата та політичну партію, чиї погляди на розвиток міста чи села співпадають з його внутрішніми переконаннями.

Але, існують фактори, які можуть вплинути на результати голосування. Одним з таких факторів є зміна адреси голосування.

Так, до 10 вересня будь-який громадянин України міг змінити свою адресу для голосування, щоб голосувати на місцевих виборах не за місцем реєстрації, а в будь-якому іншому територіальному виборчому окрузі України. При цьому, жодних документів на підтвердження адреси проживання чи роботи потенційного виборця надавати не потрібно було.

Для подання онлайн-заяви про зміну адреси для голосування потрібен був лише доступ до мережі Інтернет: перейти на сайт Державного реєстру виборців, пройти ідентифікацію за допомогою електронно-цифрового підпису і обрати послугу «Звернення щодо зміни виборчої адреси». Скільки людей змінили місце голосування щоб проголосувати в Ірпені та чи не дала ця ситуація «зелене світло» для політичних махінацій дізнавався «Ірпінський вісник» у правозахисника Євгенії Ростолопи.

Нова процедура щодо зміни місця голосування надала можливість будь-якому громадянину України, не проживаючи в м. Ірпінь, вирішувати долю нашого міста, обираючи міського голову та депутатів Ірпінської міської ради.Тобто, це дало змогу будь-якій особі, яка фактично проживає, наприклад, на Закарпатті, і ніколи навіть не була в Ірпені, приїхати і проголосувати за того, хто її зацікавить. Мабуть це пов’язано з додатковим покращення матеріального становища такого виборця.

Для прикладу наведу офіційні статистичні показники. Так, станом на 31.08.2020 року, згідно Державного реєстру виборців, кількість виборців Ірпінської міської ради складала 52988 чоловік, з них виборці з відміткою про вибуття – 1508 чоловік.

Станом на 30.09.2020 року кількість виборців нашого регіону збільшилась до 54883 чоловік, з них 1512 чоловік це виборці з відміткою про вибуття. Таким чином, кількість виборців нашого регіону за період з серпня по вересень 2020 року зросла на 6,42 відсотка за рахунок виборців, які зареєстрували своє місце проживання ( 1891 особа) та за рахунок 1512 осіб, які змінили місце голосування на наші ТВО, через електронний сервіс.

Для порівняння, станом на 30.09.2020 року, по моєму 3 територіальному виборчому округу, за місяць, збільшилась кількість виборців на 820 чоловік, що є значним показником, якій очевидно впливає на результати голосування.

У зв’язку з низькою явкою місцевих мешканців на вибори до Ірпінської міської ради, саме виборці, яким байдужа доля нашого міста, можуть визначати депутатів та мера нашого міста.

Залишається відкритим питання: яка політична сила скористалась прогалинами в діючому законодавстві та знайшла недобросовісних виборців для лобіювання власних політичних інтересів в Ірпені? Вважаю, що, в даній ситуації, необхідне відповідальне ставлення мешканців міста Ірпінь до виборів, що збільшить кількість голосуючих, а також належна робота членів дільничних виборчих комісій, спостерігачів від кожної політичної сили, депутатів та журналістів щодо ідентифікації усіх осіб, які прибудуть на голосування, щоб обмежити участь у голосованні осіб, які можуть прибути з чужими паспортами.  – коментує ситуацію Євгенія.

Шановні виборці! Редакція газети «Ірпінський вісник» закликає кожного з вас піти на вибори та проголосувати за вашого кандидата. Лише ви визначаєте долю Ірпінської ОТГ і навіть, іноді, 1 голос може докорінно змінити ситуацію. Не нехтуйте своїм правом виборця та обирайте серцем!

Понеділок, 09 листопада 2020
11:52

14 тисяч тюльпанів висадили в Ірпені

Протягом тижня працівники комунального підприємства «Управління благоустрою міста» висадили в Ірпені більш ніж 14000 цибулинок тюльпанів. Про ...

Понеділок, 08 Лютого 2021
16:07

Меморандум про співпрацю з Університетом державної фіскальної служби України

Сьогодні мер Ірпеня Олександр Маркушин підписав Меморандум про співпрацю з в.о. ректора Університету державної фіскальної служби України ...

Понеділок, 23 листопада 2020
11:50

Правоохоронці Ірпеня затримали чоловіка, що здійснив крадіжку в смт. Гостомель

До Ірпінського відділу поліції 18-го листопада надійшло повідомлення про те, що в смт. Гостомель невідома особа здійснила крадіжку велосипеду ...

П’ятниця, 20 Березня 2020
13:11

Звіт Президента України про притидію COVID-19

Доповідаючи про протидію поширенню коронавірусу в Україні станом на ранок 20 березня, Володимир Зеленський повідомив радісну новину. В Україні ...