В Ірпінській громаді вшанували памʼять Героїв Небесної Сотні
В Ірпінській громаді вшанували памʼять Героїв Небесної Сотні. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
20 лютого 2014 року у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів.
До Героїв Небесної Сотні належать люди різних національностей, віросповідання, освіти, віку. Наймолодшому з Героїв, Назарію Войтовичу, було 17 років, найстаршому, Іванові Наконечному – 82 роки.
У десяті роковини трагедії віддати данину памʼяті хвилиною мовчання доєдналися представники влади та небайдужі мешканці громади. Подвиг Героїв Майдану вшанували біля памʼятного фотостенду «Небесна Сотня».
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0