Ірпінські комунальники демонтували скульптуру українки в Романівці
Працівники комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» демонтували пошкоджену вандалами скульптуру українки, яка стояла під стелою при в’їзді в місто з боку мікрорайону Романівка, пише ITV.
Раніше ми писали, що за справу вандалізму взялася поліція, відкрито кримінальне провадження.









Всього комментарів: 0