За пошкодження скульптури українки в Романівці взялася поліція
За пошкодження скульптури українки в Романівці взялася поліція. Про це повідомили у пресслужбі Бучанського районного управління поліції ГУНП в Київській області.
Як стало відомо, за цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці встановлюють обставини даної події.
«Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо даної події звертайтеся за номером телефону (04597) 613 35 або на спецлінію «102», – йдеться у повідомленні пресслужби.
Нагадаємо, 15 січня невідомі вандали обезголовили скульптуру жінки-українки під стелою при в’їзді в Ірпінь з боку мікрорайону Романівка.








Всього комментарів: 0