fbpx
Irpin, Zdorovya, Culture

На Київщині введуть режим “максимального обмеження пересування”

Thursday, 09 April 2020 | 18:57

У Київській області планують ввести режим “максимального обмеження пересування” на вихідні 11-12 квітня.

Анонсував нові обмежувальні заходи в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін  під  час  брифінгу КОДА:

“У суботу та неділю в області, швидше за все, буде введений режим максимального обмеження пересування. Прошу в ці дні не виходити з дому. Якщо ви це зробите, то ситуацію утримаємо і почнемо виходити з карантину вже в травні цього року. В іншому випадку ризикуємо , що карантин буде продовжено до осені “.

Василь Володін  закликав мешканців  Київщини  залишатися  вдома на вихідні щоб стримати поширення коронавірусного  захворювання.

Опубліковано Київська обласна державна адміністрація Четвер, 9 квітня 2020 р.

Monday, 01 March 2021
10:14

В Ірпені загорівся автомобіль

У суботу на вулиці Зарифи Алієвої в Ірпені  загорівся автомобіль. Обставини та причини з‘ясовуються.

Monday, 14 October 2024
11:53

Ірпінчанка Ольга Лящук стала найсильнішою жінкою Америки

Ірпінчанка Ольга Лящук стала найсильнішою жінкою Америки на змаганнях 2024 року. Про це повідомили організатори змагань. Її виступ на ...

Thursday, 11 January 2024
13:04

Тендери із відновлення зруйнованого житла на Київщині: БЕБ виявило порушень на 105 млн грн

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області проаналізували близько трьох тисяч тендерних закупівель на ...

Thursday, 12 October 2023
15:03

Комунальне підприємство «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» запрошує на роботу

Комунальне підприємство «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» запрошує на роботу. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської ...