Сергій Даніш: позаочі кажуть, що ми хочемо до Ірпеня – ми не хочемо, ми самостійні, ми окремо
Голова Коцюбинської селищної ради Сергій Даніш в ексклюзивному інтерв’ю «Ірпінському Віснику» розповів, що їхня громада не планує приєднуватися ані до столиці, ані до Ірпеня.
«Позаочі кажуть, що ми хочемо до Ірпеня – ми не хочемо, ми самостійні, ми окремо. У Коцюбинської громади є всі шанси стати успішною і процвітаючою і ми зробимо все для цього. Наразі наша головна мета – відвоювати межі, відстояти законне право та встановити історичну справедливість», – підкреслив Сергій Даніш в інтерв’ю.
Нагадаємо, нещодавно Бучанська районна рада затвердила межі Коцюбинського, що наробило чимало галасу, а минулого тижня очільник Коцюбинського подав документи до Держгеокадастру для реєстрації. «Хочу уточнити, що районна чи обласна рада не можуть затвердити межі лише на основі листа-прохання, потрібна низка підтверджуючих документів, які оскаржувалися у судах і мають юридичну силу, і вже на підставі них установлюються межі. У нас все є, все законно», – підсумував Сергій Даніш.
Почитати інтерв’ю повністю можна ТУТ.








Всього комментарів: 0