Андрій Кравчук:Олексій Чернишов пообіцяв допомогти добудувати новий медичний центр в Ірпені
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов пообіцяв допомогти добудувати новий медичний центр в Ірпені. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук, пише Київщина 24/7.
Він зауважив, що також Міжнародний комітет Червоного Хреста забезпечить заміну в цьому приміщенні вікон, пошкоджених ворожими обстрілами.
«Ми дуже сподіваємося на те, що новий медичний центр в Ірпені відкриється вже на початку наступного року. У день відкриття модульного містечка «Дубки» міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав медичний центр і повідомив нам, що зробить усе для того, щоби віднайти можливості його добудувати. Загалом міністр Чернишов — сильний топменеджер із державницькими позиціями. Тому саме в його підтримку нашого міста я вірю», – розповів заступник .
Він додав, що «Міжнародний комітет Червоного Хреста — це серйозні партнери Ірпеня». Зокрема, після звільнення Київщини саме Червоний Хрест допоміг відновити водопостачання міста, профінансувавши прокладання водогону з Києва.
«У новому медичному центрі в Ірпені вони замінять вікна, які були пошкоджені в період активних бойових дій», – зазначив перший заступник мера.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці уFacebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0