Бучанці гідно представили Україну на Кубку Світу з кікбоксингу
Бучанці гідно представили Україну на Кубку Світу з кікбоксингу WKU WMAC який проходив в Австрії. Про це повідомили у пресслужбі Бучанської міської ради.
«В Австрії пройшов Кубок Світу з кікбоксингу WKU WMAC, де виступали 1500 спортсменів із 11 країн, Бучу представляли вихованці тренера Богдана Галицького», – йдеться у повідомленні пресслужби.
Як стало відомо, 5-ти кратний чемпіон світу Владислав Суворов завоював три золота, а також золото завоював Кирило Мітяєв. Два срібла та бронзу завоювали – Кирило Скочко та Кирило Мітяєв.
Крім цього, тренера Богдана Галицького нагородили медаллю The best fighter from Ukraine.








Всього комментарів: 0