Евакуація з Бучі та Ворзеля: можна виїхати на власних авто
Сьогодні можна жителям Бучі та Ворзеля виїхати на своїх авто до Білогородки. Про це повідомили у пресслужбі Бучанської міської ради.
Отже, на своїх авто виїхати за такими маршрутами:
Микуличі-Немішаєво- Ворзель- Михайлівка- Рубежівка- Білогородка
Гостомель- Буча- Михайлівка- Рубежівка- Білогородка.
Як повідомляється, автобусів від Бучанської міської ради сьогодні не буде.
У міській раді закликають, якщо у авто є місце – заберіть тих, хто цього потребує.
Час відправлення уточнюється.








Всього комментарів: 0