Ірпінчани вибороли 36 медалей на Відкритому чемпіонаті з кікбоксингу
Ірпінчани вибороли 36 медалей на Відкритому чемпіонаті Чернігівської області з кікбоксингу ІСКА «Новорічна рукавичка». Про це повідомив тренер команди Володимир Сотін на своїй сторінці у Facebook.
Як повідомляється, юні спортсмени привезли до Ірпеня 13 золотих, 9 срібних та 14 бронзових медалей. Зокрема, Марк Рязановський завоював 4 золота та кубок за кращу техніку. Гліб Барілов завоював 4 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медаль. Семен Галущенко дві золотих та дві срібних медалі. Максим Демченко та Денис Ігнатенко вибороли по 1 срібній та по 2 бронзових медалі. Микита Кривохатько – золоту медаль. Дмитро Юрченкос – 4 срібні медалі. Олександр Кривохатько та Овчинніков Нікіта вибороли по 1 срібній та по 2 бронзові медалі. Микита Скуратівський здобув 4 бронзових медалей.
«Дякую команді за результат та відданість справі, організаторам за чудове свято спорту, Андрей Кужельний за організацію та запрошення. Окрема подяка батькам за довіру. Завершуємо змагальний сезон на мажорній ноті», – написав тренер команди.








Всього комментарів: 0